Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 21 paź 2015

    jeszcze więcej niech otworzą tych sklepów z komputerami, pralkami, lodówkami itd zamiast jakąś sieciówkę, sklep z odzieżą damską w NORMALNYCH CENACH a nie z kosmosu!! sklep typu Pepco jeszcze by był potrzebny...

    16 8 Cytuj
  • 22 paź 2015

    potrzebna to jest kolejna biedronka albo lidl jesteśmy ubogim Narodem zatem obstawiał bym za dyskontami

    22 4 Cytuj
  • 22 paź 2015
    seba napisał/a:

    potrzebna to jest kolejna biedronka albo lidl

    taaaa... jeszcze za mało pieniędzy wypływa z Polski?

    10 10 Cytuj
  • 22 paź 2015

    nie no jasne lepiej chodzić do prywaciarza i za to samo co w dyskoncie dać 2 razy więcej, chyba dawno nie widziałeś tego co się dzieje w biedronce, prawdopodobnie jesteś jednym z naprawdę nielicznych w tym mieście którzy mają takie zdanie.

    22 6 Cytuj
  • 22 paź 2015
    seba napisał/a:

    nie no jasne lepiej chodzić do prywaciarza i za to samo co w dyskoncie dać 2 razy więcej, chyba dawno nie widziałeś tego co się dzieje w biedronce, prawdopodobnie jesteś jednym z naprawdę nielicznych w tym mieście którzy mają takie zdanie.

    Powiem krótko: "co tanie to drogie".
    "Bierdonkowy" towar ma wiele do życzenia (oczywiście poza ceną)

    10 14 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Tyle że w biedronce można kupić również towar tzn. "niebiedronkowy" w bardzo konkurencyjnych cenach.

    17 6 Cytuj
  • 22 paź 2015
    lulu napisał/a:

    Tyle że w biedronce można kupić również towar tzn. "niebiedronkowy" w bardzo konkurencyjnych cenach.

    Bo się tam już wycwanili i na towarze nie życzą sobie drukowania dla kogo jest produkowany. Ale nie oszukujmy się, nie da się wyprodukować tanio i dobrze. Tylko ludzie olewają reklamacje bo się po prostu skórka za wyprawę nie opłaca..

    12 2 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Ceny w Biedronce też już nie są takie rewelacyjne , tylko ludzie zaślepieni.

    19 6 Cytuj
  • 22 paź 2015
    opos napisał/a:

    Potwierdzone:
    - InterMarche
    - Księgarnia "Pod Arkadami"
    - Drogeria Natura
    - CCC
    - Apteka
    - RTV Euro AGD
    - X-Kom - prawdopodobnie /wniosek po zdjęciu zamieszczonym na FB/
    - 4F
    - KiK
    - 50 Style
    - Abakus
    - Telepizza - szukali partnera, który otworzy na zlecenie sieci
    - CoffeeTime

    + Orange
    + Big Star Limited

    3 3 Cytuj
  • 22 paź 2015
    opos napisał/a:

    + Orange
    + Big Star Limited

    Serio? Czyli nic czego już byśmy nie mieli. Myślałam, że jak już powstanie u nas galeria to w końcu nie trzeba będzie jeździć po ciuchy itp do Krakowa. Po co nam kolejne: CCC, księgarnia "pod Arkadami", RTV Euro AGD, 4F, Abakus, Orange, Big Star, Drogeria Natura? Przecież to wszystko już mamy. A gdzie sklepy typu: House, Cropp, Deichmann itp? To się chyba nigdy u nas nie zmieni...

    42 6 Cytuj
  • 22 paź 2015

    Wiele sklepów " przenosi się" z centrum bo właściciele mają udziały w galerii , więc nie będą to nowe, kolejne sklepy , tylko te same.

    17 3 Cytuj
  • 22 paź 2015

    bez sensu!! przenoszą się do galerii, żeby tylko BYĆ w galerii zamiast jakieś nowości otworzyć!! bez sensu ta cała galeria i tyle!!

    32 6 Cytuj
  • Moriss Moriss 22 paź 2015

    Wiadomo jaka firma będzie ochraniac galerie ?

    1 6 Cytuj
  • 26 paź 2015

    Potwierdzone: /Aktualizacja/
    - InterMarche
    - Księgarnia "Pod Arkadami"
    - Drogeria Natura
    - CCC
    - Apteka
    - RTV Euro AGD
    - X-Kom - prawdopodobnie /wniosek po zdjęciu zamieszczonym na FB/
    - 4F
    - KiK
    - 50 Style
    - Abakus
    - Telepizza - szukali partnera, który otworzy na zlecenie sieci
    - CoffeeTime
    - Orange
    - Big Star Limited
    - Fonmix

    5 10 Cytuj
  • 5 lis 2015
    alex_07 napisał/a:

    Serio? Czyli nic czego już byśmy nie mieli. Myślałam, że jak już powstanie u nas galeria to w końcu nie trzeba będzie jeździć po ciuchy itp do Krakowa. Po co nam kolejne: CCC, księgarnia "pod Arkadami", RTV Euro AGD, 4F, Abakus, Orange, Big Star, Drogeria Natura? Przecież to wszystko już mamy. A gdzie sklepy typu: House, Cropp, Deichmann itp? To się chyba nigdy u nas nie zmieni...

    No akurat RTV Euro AGD nie ma w Myślenicach tylko najbliżej w Krk.
    Z tego co słyszałem LPP ( RESERVED, House, Cropp, Mohito i Sinsay) chciało lokale na parterze a że te obsadzili kupcy myśleniccy to zrezygnowało.

    Też jestem lekko zawiedziony, Kongregacja wyszła zapewne z założenia, że skoro wybudowała sobie galerię to nie będą wpuszczać konkurencji. Tym sposobem niestety nie ściągną klientów, którzy jeżdżą na zakupy do Krakowa tylko dalej będą bazować na tych miejscowych...
    Zobaczymy jak im to wyjdzie. Jak nie będzie się im biznes "spinał" i dochód ze sklepów własnych będą mieli za mały na spłatę kredytu to wtedy pewno wpuszczą "sieciówki".
    Moim zdaniem lepiej było wpuścić takie np. LPP i ściągnąć dodatkowych klientów, którzy chodząc po galerii też by "wdepnęli" przy okazji do ich sklepów a tak to będą się dusić we własnym sosie.

    28 3 Cytuj
  • 5 lis 2015

    Jednym zdaniem, ta galeria Myślenicka to nic ciekawego, lepiej było wybudować tam coś innego.
    InterMarche - nawet w porządku sklepik.
    RTV Euro AGD jest tylko na Zakopiańskiej najbliżej, fajnie że będzie w Myślenicach.
    Drogeria Natura - dobry sklep.
    Szkoda że nie zrobili KFC albo jakiś innych fajnych sklepów np Cropp, house itd.
    Tak czy siak dalej będę jeździł do Krakowa na zakupy...

    28 3 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 lis 2015

    A mi się marzy Alma. Albo inaczej. Marzy mi się, żeby Myśleniczan było stać na Almę. Może kiedyś ? A Biedrona nie znoszę. Jest symbolem naszego biedactwa. Symbolem na miarę naszych czasów.

    16 20 Cytuj
  • Andrzej 6 lis 2015

    A ja w Biedronie robię zakupy. Nawet często i dużo, bo jest taniej niż w innych sklepach, za ten sam towar, a czasami towar inny, ale ta sama jakość.

    24 14 Cytuj
  • 6 lis 2015
    globusnc napisał/a:

    No akurat RTV Euro AGD nie ma w Myślenicach tylko najbliżej w Krk.
    Z tego co słyszałem LPP ( RESERVED, House, Cropp, Mohito i Sinsay) chciało lokale na parterze a że te obsadzili kupcy myśleniccy to zrezygnowało.

    Też jestem lekko zawiedziony, Kongregacja wyszła zapewne z założenia, że skoro wybudowała sobie galerię to nie będą wpuszczać konkurencji. Tym sposobem niestety nie ściągną klientów, którzy jeżdżą na zakupy do Krakowa tylko dalej będą bazować na tych miejscowych...
    Zobaczymy jak im to wyjdzie. Jak nie będzie się im biznes "spinał" i dochód ze sklepów własnych będą mieli za mały na spłatę kredytu to wtedy pewno wpuszczą "sieciówki".
    Moim zdaniem lepiej było wpuścić takie np. LPP i ściągnąć dodatkowych klientów, którzy chodząc po galerii też by "wdepnęli" przy okazji do ich sklepów a tak to będą się dusić we własnym sosie.

    Racja:) Pomyliłam z Mix-Electronics na Słowackiego. Poza tym zgadzam się ze wszystkim. Boją się wpuścić konkurencji i tym sposobem strzelą sobie w kolano. No bo czym będą chcieli przyciągnąć klientów? Jedyny sklep godny uwagi to Intermarche chociaż żałuję, że nie będzie to Lidl. To już Dekada ma ciekawszą ofertę. Empik, Rossman, Brugi itd. Szkoda gadać. Pozostaje jeździć na zakupy do Krk...

    24 5 Cytuj
  • Basia 6 lis 2015

    mi spodobały się buty w ccc i sprawdzam dostępność-W m-ACH NIE MA NAJBLIŻEJ KRAKÓW-każda lokalizacja i dodam że to 3 pary a nie jedna
    wniosek:mimo że są sklepy tutaj trzeba jechać do Krka

    12 3 Cytuj
  • 8 lis 2015
    basiek napisał/a:

    mi spodobały się buty w ccc i sprawdzam dostępność-W m-ACH NIE MA NAJBLIŻEJ KRAKÓW-każda lokalizacja i dodam że to 3 pary a nie jedna
    wniosek:mimo że są sklepy tutaj trzeba jechać do Krka

    CCC w galerii ma sporą powierzchnię (około 300-400 m2) więc zaopatrzenie powinno być lepsze. Może zdywersyfikują ofertę jak zrobiło Altero - w Dekadzie lepsze buty, w Carefourze "sieczka". Co prawda takie rozwiązanie zaowocowało zamknięciem sklepu w Carefourze więc najlepszym na świecie nie było ;-)

    3 1 Cytuj
  • ania 9 lis 2015

    a propos CCC, chciałam kupić dziecku buty przy okazji wizyty w CH Zakopianka, były fajne, skórzane od Lasockiego 149 zł, niunia nie mogła się zdecydować więc chwilowo odpuściłam z zalożeniem, że jakby co to kupimy u nas. Decyzja podjęta wchodzimy do CCC w dekadzie i zonk, te same buty 179 zł.
    Co do Almy, fajnie by było mieć ją w Myślenicach.

    9 3 Cytuj
  • 9 lis 2015

    czyżby Intermarche było otwarte już w ten weekend.
    Ogłoszenie znalezione na OLX

    "Poszukujemy hostessy w Myślenicach
    Akcja degustacyjna w Intermarche ul.Słoneczna
    13.11 piątek -6h
    14.11 sobota-4h
    15.11 niedziela -8 h"

    1 1 Cytuj
  • 9 lis 2015

    Otwarcie było przekładane kilkukrotnie więc może nie zmienili daty. Albo będą degustować przed Dekadą. Bo na plac budowy raczej klientów nie wpuszczą...

    3 1 Cytuj
  • 9 lis 2015

    Ja nie wiem jakim trzeba być bezmózgowcem aby pootwierać kolejne takie same sklepy, sklep CCC już mamy a obok będzie kolejne CCC ... tragedia, kompletnie nie przemyślana jest ta Galeria Myślenice.

    26 7 Cytuj

Odpowiedz