Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 10 lis 2015
    anula napisał/a:

    a propos CCC, chciałam kupić dziecku buty przy okazji wizyty w CH Zakopianka, były fajne, skórzane od Lasockiego 149 zł, niunia nie mogła się zdecydować więc chwilowo odpuściłam z zalożeniem, że jakby co to kupimy u nas. Decyzja podjęta wchodzimy do CCC w dekadzie i zonk, te same buty 179 zł.
    Co do Almy, fajnie by było mieć ją w Myślenicach.

    to jest w ogóle jakaś paranoja wszystkie buty w tym sklepie maja ceny 169,99 i 179,99 byłem obejrzałem i nie kupiłem buty jak gdyby drugiego gatunku skóra przebarwiona część buta w innym odcieniu a cześć w innym, czubek lewego buta jaśniejszy niż czubek prawego, kurde co to ma być. Przecież 180zł to nie mało za półbuty dlaczego zatem wyglądają jak by były z przeceny.

    17 3 Cytuj
  • 11 lis 2015

    Prawdopodobnie CCC z Dekady, przeniesie się do Galerii Myślenickiej, a Pepco ma być powiększone.

    8 2 Cytuj
  • 14 lis 2015

    To ja jestem puki co zawiedziony i myślę, że galeria myślenicka poniesie klęskę. Ja i tak będę jeździł do KRK. Bo jeśli mają ta być sklepy które w Myślenicach są DROGIE to poco przepłacać. Puki co jestem tylko zadowolony z RTV euro AGD. Reszta to koszmar.

    Bez tych sklepów: RESERVED, House, Cropp, Mohito, H&M czy New Yorker Galeria nie istnieje !!!!

    17 10 Cytuj
  • 14 lis 2015

    Póki co , jak pojedziesz do tego KRK , to póki co nie zapomnij o słowniku ortograficznym.

    20 22 Cytuj
  • 14 lis 2015
    renaw napisał/a:

    Póki co , jak pojedziesz do tego KRK , to póki co nie zapomnij o słowniku ortograficznym.

    stanę w obronie "sebo" nigdy Was nie zrozumiem dla czego atakujecie ludzi a nie ich opinie taka mentalność ? co za różnica czy napisał "puki" czy "póki" przesłanie jest jasne i czytelne dla wszystkich.

    26 12 Cytuj
  • Andrzej 15 lis 2015

    Nie atakujemy ludzi, tylko ich wady, 'bylejakość' i lenistwo.

    Różnica między 'póki' a 'puki' jest wielka.
    * Primo: źle się czyta,
    * secundo: na edukację nigdy za późno, chociaż ortografii uczą już w podstawówce to być może delikwent zapamięta sobie dany wyraz, jak zostanie mu zwrócona uwaga na forum publicznym,
    * tertio: należy dbać o język ojczysty,
    * quatro: wystarczy włączyć lub ustawić słownik w przeglądarce, jeśli robi się błędy ortograficzne.

    17 25 Cytuj
  • 15 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Nie atakujemy ludzi, tylko ich wady, 'bylejakość' i lenistwo.

    Różnica między 'póki' a 'puki' jest wielka.
    * Primo: źle się czyta,
    * secundo: na edukację nigdy za późno, chociaż ortografii uczą już w podstawówce to być może delikwent zapamięta sobie dany wyraz, jak zostanie mu zwrócona uwaga na forum publicznym,
    * tertio: należy dbać o język ojczysty,
    * quatro: wystarczy włączyć lub ustawić słownik w przeglądarce, jeśli robi się błędy ortograficzne.

    kolego skoro taki jesteś może podszkolisz się z pisania po POLSKU, : ) bo widzę że z liczeniem do 4 po naszemu słabo coś ....

    31 6 Cytuj
  • 15 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Nie atakujemy ludzi, tylko ich wady, 'bylejakość' i lenistwo.

    Różnica między 'póki' a 'puki' jest wielka.
    * Primo: źle się czyta,
    * secundo: na edukację nigdy za późno, chociaż ortografii uczą już w podstawówce to być może delikwent zapamięta sobie dany wyraz, jak zostanie mu zwrócona uwaga na forum publicznym,
    * tertio: należy dbać o język ojczysty,
    * quatro: wystarczy włączyć lub ustawić słownik w przeglądarce, jeśli robi się błędy ortograficzne.

    Endrju to zapamiętaj>primo , secundo, tertio, quarto
    a nie quatro.

    I zapamiętaj dany wyraz, bo zwróciłem Ci uwagę na forum publicznym :)

    16 1 Cytuj
  • 15 lis 2015

    quatro :D:D:D padłem

    7 1 Cytuj
  • Andrzej 15 lis 2015

    Dziękuję, pamiętam. Nie, żebym się tłumaczył, ale to była literówka :p gdyż wyraz ten jest mi dobrze znany, chociażby ze świetnej gry takim właśnie tytule.

    2 7 Cytuj
  • Andrzej 15 lis 2015
    Gascan napisał/a:

    quatro :D:D:D padłem

    Dlaczego?
    Chociażby w hiszpańskim (cuatro), czy włoskim (quattro) masz fonetyczne [kłatro].

    2 4 Cytuj
  • 15 lis 2015
    Endrju napisał/a:

    Nie atakujemy ludzi, tylko ich wady, 'bylejakość' i lenistwo.

    Różnica między 'póki' a 'puki' jest wielka.
    * Primo: źle się czyta,
    * secundo: na edukację nigdy za późno, chociaż ortografii uczą już w podstawówce to być może delikwent zapamięta sobie dany wyraz, jak zostanie mu zwrócona uwaga na forum publicznym,
    * tertio: należy dbać o język ojczysty,
    * quatro: wystarczy włączyć lub ustawić słownik w przeglądarce, jeśli robi się błędy ortograficzne.

    Strasznie mi się podoba tekst, że trzeba dbać o język ojczysty, a walisz "secundo", "tertio". "primo" i "quatro" :D

    13 2 Cytuj
  • 15 lis 2015

    Po co ten spam?!
    To jest temat o galerii a nie języku polskim czy ortografii

    21 6 Cytuj
  • 28 lis 2015

    Co sądzicie po otwarciu dzisiejszej galerii a własciwie domu towarowego, wasze opinie , pierwsze rozczarowania a być może miłe zaskoczenia, czy wam się spodobało, czy będziecie robić w niej zakupy?

    5 16 Cytuj
  • 28 lis 2015
    opos napisał/a:

    Po co ten spam?!
    To jest temat o galerii a nie języku polskim czy ortografii

    No i co z tego? Po polsku trzeba pisać w każdym temacie!

    5 9 Cytuj
  • 28 lis 2015
    renaw napisał/a:

    No i co z tego? Po polsku trzeba pisać w każdym temacie!

    zawsze jak nie ma sie do czego przyczepić można sie przyczepić do błedów ortograficznych ( śmieszne),do jednego z prezydentów też sie przyczepili o błedy ortograficzne ( a był to ten z najwyższym wykształceniem) ,skoro prezydent może sie mylić widocznie to mało istotne ,

    6 7 Cytuj
  • 29 lis 2015
    albert7575 napisał/a:

    ..a był to ten z najwyższym wykształceniem..

    Z czym? Bul miał tylko mgr. Przed nim i po nim są osoby z większym wykształceniem

    6 3 Cytuj
  • 29 lis 2015

    Wałęsa miał tylko zawodowe a Kwaśniewski studiów nie skończył,no sory,Kaczyński miał wyższe no i Duda też,mój bład

    3 2 Cytuj
  • wlodek 29 lis 2015

    InterMarche raczej nie będzie konkurencją dla dotychczasowych sklepów. Byłem wczoraj pierwszy i ostatni raz, nie ma po co. Ceny zaporowe. W InterMarche whisky J&B 0,7L kosztuje 65 zł, a w Tesco 40zł i do tego Tesco daje w prezencie buteleczkę 50ml Jim Beam. Ceny innych alkoholi i innych artykułów też wyższe niż w innych sklepach.

    12 6 Cytuj
  • Andrzej 30 lis 2015

    Ale mleko tańsze niż w biedronce. Ludzie mleko kupują, a nie whisky.

    14 3 Cytuj
  • 9 lut 2016

    Nie wiem czy wiecie czy nie ale będzie konkurencja dla galerii myślenickiej...

    4 2 Cytuj
  • 9 lut 2016

    jaka konkurencja?? znowu będą budować coś?

    4 1 Cytuj
  • 9 lut 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Nie wiem czy wiecie czy nie ale będzie konkurencja dla galerii myślenickiej...

    Tak. Ma coś być pomiędzy telefoniką a zakopianką.

    4 2 Cytuj
  • 9 lut 2016

    "Coś" - czyli kolejny sklep wielkopowierzchniowy czy kolejna galeria handlowa?

    4 2 Cytuj
  • 9 lut 2016

    lidl

    11 2 Cytuj

Odpowiedz