Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 9 lut 2016

    No i super akurat Lidla jeszcze żeśmy nie mieli !!!!

    13 5 Cytuj
  • 10 lut 2016

    Telefonika sprzedała sporą część terenów pod budowę jakiegoś marketu.

    11 Cytuj
  • 10 lut 2016

    Będzie Kaufland. To ta sama grupa kapitałowa co Lidl - Schwarz

    12 Cytuj
  • 10 lut 2016

    Nie za małe miasteczko jak na kaufland?

    4 10 Cytuj
  • 10 lut 2016

    a kiedy będzie ten kauflando-lidl??

    10 Cytuj
  • 15 lut 2016

    Miasto może i nie za duże,ale lubię kupować taniejJjak będą sieciówki,to można wybeirać.

    12 1 Cytuj
  • 17 lut 2016

    zawsze ktoś znajdzie zatrudnienie jak by nie było.

    10 7 Cytuj
  • 17 lut 2016

    Ide o zakład , że ta cała pseudo galeria zbankrutuje i jeszcze państwo dowali im podatek od marketow.to będzie pks -bis .zobaczycie

    15 8 Cytuj
  • 2 mar 2016

    Dajcie Galerii szansę na rozwinięcie skrzydeł, a nie od razu zakładajcie że zbankrutuje. Czy można po 3 miesiącach mówić że dany interes padnie albo nie?, bez przesady, potrzeba czasu żeby wyciągać jakiekolwiek wnioski.

    23 8 Cytuj
  • Anka 5 mar 2016

    Ta cała galeria jest bez Szału !!!! ;/ mogli by otworzyć wiecej sklepów dla dzieci np. smyk, 5,10,15... jakiś bieliźniany np. atlantic, Triumpf

    7 15 Cytuj
  • Andrzej 5 mar 2016

    No i sex shopu brakuje!

    18 9 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Z mojego własnego doświadczenia, i opinii innych, w Galerii jest obecnie chyba najtańsza apteka w Myślenicach, przeważnie 10 zł taniej na produkcie niż w innych dobrze znanych. To chyba bardzo dobra wiadomość dla wszystkich :)

    23 16 Cytuj
  • 25 mar 2016
    Kicior napisał/a:

    Ta cała galeria jest bez Szału !!!! ;/ mogli by otworzyć wiecej sklepów dla dzieci np. smyk, 5,10,15... jakiś bieliźniany np. atlantic, Triumpf

    Zawsze możesz Ty taki sklep otworzyć :)
    Jeśli chodzi coś dla dzieci, możesz sprawdzić sklep ABAKUS. Możesz kupić tam wszystko czego potrzebujesz. Sklep z bielizną też znajdziesz. Z tego co pamiętam to FEMME ma w swojej ofercie bieliznę dla kobiet.

    6 2 Cytuj
  • 25 mar 2016

    Bieliznę można jeszcze kupić w KONIKU i KIKu :)

    5 3 Cytuj
  • 30 mar 2016

    Ktoś korzystał już z myjni samochodowej w galerii? Jakieś info jaką mają skuteczność? :)

    9 2 Cytuj
  • 1 kwi 2016

    Będąc dzisiaj w Galerii widziałam, że 9.04 będzie otwarcie nowego sklepu 50style.

    7 5 Cytuj
  • 2 kwi 2016
    lejla napisał/a:

    Będąc dzisiaj w Galerii widziałam, że 9.04 będzie otwarcie nowego sklepu 50style.

    Czyli coś się dzieję :) wiedziałam, że z czasem pojawią się fajne sklepy i ludziska przestaną narzekać!

    6 2 Cytuj
  • 4 kwi 2016

    TAK szczerze to moim zdanie nic w tej Galerii Myślenickiej nie ma... powinni otworzyć sklepy których, nie ma np reserved, sinsa'y itd a tak to znów będzie rynek przesiąknięty sklepami typu właśnie kik (wszystko i nic) ccc (wszystko i nic) itd to jest moje zdanie

    6 3 Cytuj
  • 7 lip 2016

    Sklepy typu reserved czy zara itp mają scisle ustalone wytyczne jaka duza musi byc miejscowosc by otworzyli swoj sklep i nasze Myslenice za male. Mnie z czasem coraz bardziej się tam podoba.

    2 Cytuj
  • ilona muniak 8 lip 2016

    Czy już wiadomo kiedy rozpocznie działalność Kaufland?

    1 Cytuj
  • 8 lip 2016

    W ofertach pracy Urzędu Pracy szukają pracowników do Kauflandu, data rozpoczęcia pracy podana 01.11.2016. Pewnie wtedy otworzą.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz