Forum » Praca

Praca dla nastolatka w Myślenicach

  • 12 lut 2009

    Gdzie nastolatek moze zarabiac w Myślenicach w wakacje?

    5 Cytuj
  • 12 lut 2009

    Łopatologia;)

    1 2 Cytuj
  • 13 lut 2009

    No właśnie gdzie?? a najlepiej tak juz od czerwca po maturze... bo ja też jestem zainteresowana :D

    1 Cytuj
  • 13 lut 2009

    do kopania rowów :]

    1 3 Cytuj
  • 13 lut 2009

    W Myślenicach nie ma pracy dla nastolatków ...

    5 Cytuj
  • 13 lut 2009

    Jest, ale kiepsko płatna. Począwszy od pracy w formie kelnera, sprzedawcy detalicznego w odzieżowym (ciekawie to brzmi) po proste prace w większych zakładach. Dalekie to wszystko od oczekiwań, ale jak kasa wybitnie ciśnie i ma się sporo czasu wolnego to jest to zawsze jakieś wyjście

    Uderzcie chociażby do Jawornika do British American Tobacco, kilku znajomych tam pracuje. Tym którzy mają trochę krzepy mogą iść dosłownie jak to wyżej kolega napisał do łopaty, Poldim do niedawna zatrudniał jak leci - pensja wielu mogłaby zdziwić.

    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 13 lut 2009

    Ale czy w British American Tabacco zatrudniają 18-latków na 2 m-ce?

    1 Cytuj
  • 13 lut 2009

    Jest taka szansa - musisz przedzwonić i się dopytać. Najwyżej udawać że chcesz na dłużej i zrezygnować wcześniej zapewne z miesięcznym wypowiedzeniem ;)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 lut 2009

    OK :) no to obym się gdzieś załapała... myślicie że już trzeba sie ogladnać za pracą, którą bym miała zacząć od połowy maja?

    Cytuj
  • 13 lut 2009

    Zdecydowanie teraz, pytaj znajomych i już staraj się coś zaklepać. Wiadomo, przyjdzie maj to nagle każdy będzie chciał nagle do roboty ...

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 mar 2009

    Artuj,czy ty nie wiesz człowieku,że zwalniają ludzi w Jaworniku?

    1 Cytuj
  • 28 mar 2009

    Nie człowieku, nie wiem - po drugie popatrz sobie datę na postu ...

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    [quote=artuj]Nie człowieku, nie wiem - po drugie popatrz sobie datę na postu ...

    Pozdrawiam[/quote]

    Data wcale nie jest odległa.. Ludzi zwalniali tam nie w marcu a już w styczniu.. Nie ma tam pracy dla nowych, zostali tam Ci którzy pracowali tam długo.. O prace jak wiadomo teraz już ciężko.. Niestety w maju gdy przyjdzie czas po maturach będzie jeszcze gorzej.. Zwłaszcza dla tych którzy będą tylko z sama matura... Chyba że macie dobre znajomości..

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    dokładnie ! jeszcze nigdy nie było tak ciężko znaleźć prace jak w tym roku .3 największe firmy w Myślenicach zwolniły sporo ludzi .Telefonika ,Copper ,Polplast w związku z tym grono ludzi szukających pracy jest coraz większe a jak już dojda absolwenci szkół to istny armagedon

    1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    dodam również ze dużo ludzi z myślenic i okolic pracuje przy drogach w Poldimie ale tam jest praca tylko do września i znów grono bezrobotnych będzie się powiększać

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    Dokładnie!niestety ten rok będzie najgorszym z najgorszych.. Nie dość ze pozwalniali to jeszcze zatrudniać nie chcą.. Niestety do pracy na dwa miesiące to można ale załapać się na sezon.. Czyli na Zarabiu przy dniach Myślenic.. Jakieś zbiorki owoców bo na inna prace nie ma co liczyć, jeśli oczywiście pogoda dopisze..

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    tylko poldim! wiem co mówie hehehe patologia

    1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    Zwłaszcza teraz trzeba mieć dobre znajomości żeby cokolwiek znależć.Niestety!!!

    Cytuj
  • 29 mar 2009

    I gdzie ta druga Irlandia???

    1 Cytuj
  • 29 mar 2009

    W paco na rynku szukaja kelnerki i jakieś osoby do obsługi podobno...

    Cytuj
  • 30 mar 2009

    HEHE w poldimie nie ma pracy ;) pytałem niedawno :P

    Cytuj
  • 30 mar 2009

    Na operatorów maszyn z uprawieniami też? ;)

    Cytuj
  • 1 kwi 2009

    hmmm....

    Cytuj
  • 30 cze 2009

    Tak tak oglądając reklamy i wypełniając ankiety za które nawet pół grosza nie zobaczymy :P albo lepiej zeby zacząc pracować to trzeba wykupić 8 pakietów czy coś takiego :) Tutaj ludzie chcą ZARABIAĆ pieniądze a nie bawić się w coś z marnym skutkiem. Z tego co wiem to jest praca w firmach ogrodniczych 8-12 zł na godzine

    Cytuj
  • 2 mar 2010

    Słyszałam ,że Bochenek przyjmuje do mycia samochodów na wakacje(Jawornik).A dziewczyną polecam Kraków na ogródkach np.Rynek(kelnerki).

    Cytuj

Odpowiedz