Forum » Praca

Praca dla nastolatka w Myślenicach

  • 2 mar 2010

    Artuj, a masz takie uprawnienia?

    Cytuj
  • 26 kwi 2010

    nie wiecie o jakiejś pracy w Myślenicach lub okolicach dla 18 latka po maturze ? interesowało by mnie cos na 2 koło miechy... jakby ktoś miał cynk to dajcie znać ;]

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    [quote]Słyszałam ,że Bochenek przyjmuje do mycia samochodów na wakacje(Jawornik).A dziewczyną polecam Kraków na ogródkach np.Rynek(kelnerki).[/quote]

    Bochenek nie przyjmuje :/ Byłem i pytałem się. Powiedział, że musiałby nas zatrudnić, a na 2 miechy się nie opłaca.

    Cytuj
  • 21 cze 2010

    http://puzz.com.pl/?p=FgpYh8yjsUKy łatwy i szybki sposob na hajs przy zzabawie ;D polecam goraco wystarczy grac i sie zajeresstrowac : D

    Cytuj
  • 7 sie 2010

    ja też szukam pracy (głosowałem na PO)

    1 2 Cytuj
  • waligóra ogrodowy 11 sie 2010

    hmm, jest więc już PO Twojej pracy!

    W tak niewielkim mieście ciężko znaleźć coś dorywczego. Jeśli ktoś coś ma, to najczęściej zawiadamia znajomych. Dlatego lepiej rozejrzeć się po Krakowie, ewentualnie zgłosić się do jakiejś firmy pielęgnującej ogrody.

    Mój kolega Marcin pracował dorywczo u swojego taty przy wydobywaniu węgla z odkrywki. Ich pies chciał uciec z klatki i przypadkiem dokopał się do złoża, które powstało najprawdopodobniej we wczesnym karbonie.

    3 1 Cytuj
  • 5 lis 2010

    Słuchajcie mnie interesują konkrety =p
    Gdzie można się do jakichś ogródków zatrudnić? :)

    1 Cytuj
  • 5 lis 2012

    Odświeżam wątek:) Na czym polega praca u Bohenka przyjmuje może studentów? Może ktoś słyszał czy nie chcą przyjąć gdzies w Mce lub okolicach kelnerki lub na kuchnie? Cokolwiek;) Byle wypłata była co miesiąc jakakolwiek ale była;)

    3 1 Cytuj
  • Manuela ******* 5 lis 2012

    joanna410 - Z tego co się orientuje to szukają kelnerki w "PACO" :)

    1 1 Cytuj

Odpowiedz