Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 10 mar 2013

    Witam chciałbym się zapytać czym zajmuje się polplast czy posiada wyłaczarki czy wtryskarki

    2 Cytuj
  • 17 mar 2013

    ech zarobki w pol-:pracownik na czas określony 1550zl.jeśli pracuje na wtryskarkach lub przy maszynie dłużej niż 3 lata 1800do1950 zależy od tego czy taki delikwent życzliwie donosi pani prowadzącej,magazyn od stażu pracy 2000-2150 wszystkie wypłaty brutto w kontroli jakości jest nowa pani pracowała w BAT jawornik pózniej w mięsnym sklepie z kurczakami teraz w pol-szmat na 4-brygady wyciąga 1800.Więc reasumując na ręke pracownicy mają od 980 do 1800.Kierowca prezesa były policjant ma 2500brutto

    6 7 Cytuj
  • 18 mar 2013

    ech zarobki w pol:pracownik na czas określony 1550zl.jeśli pracuje na wtryskarkach lub przy maszynie dłużej niż 3 lata 1800do1950 zależy od tego czy taki delikwent życzliwie donosi pani prowadzącej,magazyn od stażu pracy 2000-2150 wszystkie wypłaty brutto w kontroli jakości jest nowa pani pracowała w BAT jawornik pózniej w mięsnym sklepie z kurczakami teraz w pol-szmat na 4-brygady wyciąga 1800.Więc reasumując na ręke pracownicy mają od 980 do 1800.Kierowca prezesa były policjant ma 2500brutto
    hahahaha :-)

    4 6 Cytuj
  • 20 mar 2013
    kumi napisał/a:

    Więc reasumując na ręke pracownicy mają od 980 do 1800.Kierowca prezesa były policjant ma 2500brutto

    ha ha ha widzę że ktoś niezadowolony z nie wiadomo czego się odezwał albo chora konkurencja. Ktoś MOCNO zaniża prawdę górnej stałej granicy płacy nie ma najlepsi zarabiają do kilkunastu tysi. najniższa też nie jest najniższą płacą minimalną, a żadnego prezesa nie ma w firmie...

    6 6 Cytuj
  • 20 mar 2013

    Witam serdecznie,mam pytanie gdzie mieści sie ten nowy zakład Polplastu z góry dzięki

    6 2 Cytuj
  • 9 maj 2013

    hahahah nie ma prezesa? człowieku pracuje w HR prawie od początku powiedz w jakim dziale są zarobki rzędu kilku tysięcy? może tam się przeniosę ;) ale no nic pracownicy wiedzą o czym piszę i mnie znają ;0 a teraz z innej beczki była fabryka BAT jest sprzedana pracownicy DHL i sadekso dostali wypowiedzenia pracują do lipca.Fabrykę kupił (podpisano wstępną umowę) pan z Makowa Podhalańskiego będzie produkował otoczki spożywcze (sztuczne jelita etc.:) docelowo pracę ma dostać do 200 osób i to pewne w tym roku będzie przebudowa zakładu i przystosowanie go do produkcji spożywczej ale zarobki też już wstępnie wiadomo będą oscylowały w dolnych granicach niestety :( ten pan ma już wielką fabrykę

    3 3 Cytuj
  • 24 cze 2013

    ktoś coś wie o tegorocznych przyjęciach do Polplstu ?

    2 Cytuj
  • 30 cze 2013

    w Jaworniku są przyjęcia tzn.;przyjmują podania Firma nazywa się Fabios kupiła budynki byłego BAT.Produkują sztuczne jelita itp.docelowo zatrudnią do 200 osób,Już przyjmują podania oprócz tej fabryki będzie się budowała otaczarnia Eurovia Polska ma zatrudnić do 100 osób.

    2 4 Cytuj
  • elza 30 cze 2013

    gdzie przyjmują te podania proszę o informacje?

    1 2 Cytuj
  • 1 lip 2013

    Co tam się podziało w Polplaście z kierownikiem produkcji??

    3 12 Cytuj
  • 3 lip 2013

    widziałam właśnie , że szukają kogoś ale nie wiem na czyje miejsce. chyba, że maja jakieś nowe miejsca bo jakiś remont tam był w kilka miesięcy temu, aczkolwiek nie wiem jak to wygląda od środka.

    2 Cytuj
  • 4 lip 2013

    Totalny bezsens cokolwiek tu pisać 95% osób tu piszących tylko przejeżdża czasami koło budynku Polplastu albo i nie pracownicy tu nie piszą...
    Do zobaczenia w pracy tam można pogadać o pracy a nie bzdury wpisywać po forum....

    14 8 Cytuj
  • 10 lip 2013

    Witam, Czy w lipcu lub sierpniu są jakieś przyjęcia? Czy przyjmują osoby a orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności? Jest jakaś realna szansa dostać pracę w biurze? Duże mają wymagania jeśli chodzi o pracę biurowa?

    4 Cytuj
  • 13 lut 2014

    proszę o informację na temat pracy w polplascie, jestem na etapie szukania pracy i zastanawiam się nad zakładem, jakie warunki pracy dla pracowników, podejście szefów, zaplecze socjalne.itp.
    z góry dzięki za info.

    3 2 Cytuj
  • Natalia KKK 13 lut 2014

    Polplast heh.. praca na 3 zmiany a wynagrodzenie 1200 zł na rękę żenada:((((

    13 4 Cytuj
  • 18 lut 2014

    dzięki za info...
    prawda to że można liczyć na bony świąteczne, dodatkowe premie za niechorowanie etc.?

    3 2 Cytuj
  • 18 lut 2014
    natala05 napisał/a:

    Polplast heh.. praca na 3 zmiany a wynagrodzenie 1200 zł na rękę żenada:((((

    Ja słyszałem że 1200 zł na rękę + premia jakaś nawet kilka 200 zł więcej . Trzy zmiany pracy a jak coś spieprzysz to naprawiasz na koszt własny lub robisz za darmo ...

    10 1 Cytuj
  • 18 lut 2014

    A jak napisałam że zagraniczne firmy lepiej traktują robotnika to naskoczyliście na mnie,Pewnie Copper będący po sąsiedzku płaci o wiele mniej i trzeba tyrać bez socjalu i za grosze.

    4 6 Cytuj
  • 18 lut 2014
    krowka123 napisał/a:

    A jak napisałam że zagraniczne firmy lepiej traktują robotnika to naskoczyliście na mnie,Pewnie Copper będący po sąsiedzku płaci o wiele mniej i trzeba tyrać bez socjalu i za grosze.

    W Polsce znaleźć firmę w której pracodawca traktuje pracowników równo i z szacunkiem to 10 % szans na znalezisko takiej firmy . W Niemczech i w innych krajach zapewne to jest większa szansa...

    11 Cytuj
  • 23 lip 2014

    Przyjęcia są cały czas.

    3 Cytuj
  • 23 lip 2014

    Cooper ma o niebo lepsze warunki od Polplastu,bez porównania...

    3 7 Cytuj
  • 23 lip 2014
    basiulka2795 napisał/a:

    Cooper ma o niebo lepsze warunki od Polplastu,bez porównania...

    Wydaję mi się ze wszyscy o tym wiedzą, ale niestety robić trzeba.

    1 6 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Co myślicie o pracy w Polplaście?

    7 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Mi praca odpowiada w Polplaście,warunki przyzwoite,wynagrodzenie również.Wiadomo pracować trzeba jak wszędzie,jak się komuś nie chce to lepiej niech sobie poszuka czegoś innego...

    2 7 Cytuj
  • 1 wrz 2014

    podobno cały czas przyjmują

    2 2 Cytuj

Odpowiedz