Forum » Praca

Nowa Fabryka Polplastu - nowe miejsca pracy i opinie o firmie

  • 28 sie 2015

    Powiem tak to co sie dzieje w Polplascie to Masakra nie dziwie sie ludzia ze sie zwalniaja dyrektor niechce slyszec o podwyzkach , kazdy weekend pracujacy, praca na zmiany , teraz jeszcze te urlopy na żądanie a wymagania jakbysmy z 3 tys zarabiali i zawsze ale to zawsze wina jest pracownika produkcji.

    38 3 Cytuj
  • 31 sie 2015

    Haha, przepraszam, ale śmiać mi się chce jak czytam Twój komentarz. Pracuję tam już ponad rok i największe kłopoty jakie tam miałam, to właśnie przez takie babsztyle jak ty. Ile razy byłam w biurze, żeby coś załatwić, tyle razy nie widziałam nikogo z "wywalonymi nogami na biurkach i słuchawkami w uszach". Nie wiem z której zmiany pochodzisz, ale na mojej wszystkie dziewczyny, które poinformowały wcześniej o urlopie, dostawały go. No i, koleżanko, zapominasz się chyba. Przydałoby się nadmienić, że odejmują 50 zł z PREMII półrocznej, która wynosi 1 400 złotych. I powiedz mi, czy ty byś się nie w*****iła, gdyby w Twoim zakładzie, w jeden dzień, wzięło urlop na żądanie 15 osób? Sama pomyśl.
    Co do tych znajomości... Mam koleżankę, która nie ma żadnych znajomości w biurze, a dostała się tam na stanowisko. Bo widzisz, żeby awansować nie trzeba mieć znajomości, a umiejętności. Na piękny uśmiech awansu nie dostaniesz.
    Na zakończenie, powiem Ci tak. Sama sobie wmawiasz, że jesteś plebsem, więc nie może być inaczej. Zmień sposób myślenia, kobieto.

    12 57 Cytuj
  • 31 sie 2015

    4 dni urlopu na żądanie koleżanko jak sama nazwa wskazuje, można sobie wybrać wtedy kiedy ci pasuje!!!! Skoro komuś pasuje akurat w weekend to jest jego sprawa i za takie coś nie powinna być odbierana żadna premia nie ważne czy zwykła czy półroczna!!! A to że nie było w danym dniu aż tyle osób w pracy, no cóż nie zapominaj że jest jeszcze okres urlopowy!!!!Skoro jesteś tak zadowolona z pracy tam to gratuluje!!!! I tak apropo nie chodziło mi o osoby które siedzą w biurze na górze tam gdzie księgowa!!!! Jedynymi osobami które w tym zakładzie są zadowolone z pracy i pensji to właśnie biuro!!! Widać że niska pensyjka cię zadowala skoro tak ochoczo się wypowiadasz!!! I pamiętaj jeszcze o jednym że zmiana zmianie nie równa, skoro udało ci się trafić na dobrą zmianę i zmianowych to się ciesz,że nie masz problemu z urlopem!!!! Zresztą po komentarzach widać ilu jest zwolenników pracy w tym zakładzie a ilu przeciwników hehe:) na razie jesteś osamotniona w bojach :P

    44 6 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Niestety koleżanka mrówka i inni piszą prawdę, bo gdyby było inaczej i jak twierdzi koleżanka arashaya,tak cudownie jak pisze, to nie zwalniało by się tyle osób z pracy!!!!! Arashaja jest chyba mało ambitna i wystarczy jej taka pensja i takie warunki pracy.

    32 2 Cytuj
  • 1 wrz 2015
    Robol napisał/a:

    Niestety koleżanka mrówka i inni piszą prawdę, bo gdyby było inaczej i jak twierdzi koleżanka arashaya,tak cudownie jak pisze, to nie zwalniało by się tyle osób z pracy!!!!! Arashaja jest chyba mało ambitna i wystarczy jej taka pensja i takie warunki pracy.

    Ja nie pracowałem nigdy w biurze a ostatnim czasie chcieli mnie na prawą rękę kierownika ... :D
    Ale odmówiłem :D nie lubię firm w których nie liczy się dobro pracowników tylko zyski.
    Dzięki pracownikom ta firma istnieje więc coś im się należy przede wszystkim szacunek.
    Tam tego nie ma. Dla takiej firmy nie ma sensu wstawać rano.

    32 2 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Pani Arashaja chyba sie nie słyszy i do pracy chodzi bo ja w domu wszyscy w....ją albo mąż jej się już znudził.A jak tak łatwo wejść do biura z umiejętnosciami to czemu sama tam nie pracuje tylko zapiernicza na produkcji.(chyba że ich nie posiada i ambicji też niema,jak pisał Robol )Jak pani Arashaja nie musi miec zycia rodzinnego ani towarzyskiego to niech sie nie wypowiada tylko poprosi jeszcze o nadgodziny to napewno premie dostanie!

    26 1 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Urlop na zadanie mozesz wziasc kiedy ci dusza zapragnie a nie narzucanie glupich zasad zakladu, tym bardziej ze na produkcji nie ma weekendow wolnych. Biuro zadowolone bo maja kazdy weekend wolny a ty zapieprzaj w kazda sobote i niedziele . Teraz ma przyjsc do pracy 20 osob ciekawe jak dlugo porobia.

    41 2 Cytuj
  • Andrzej 4 wrz 2015
    mrówka napisał/a:

    4 dni urlopu na żądanie koleżanko jak sama nazwa wskazuje, można sobie wybrać wtedy kiedy ci pasuje!!!! Skoro komuś pasuje akurat w weekend to jest jego sprawa i za takie coś nie powinna być odbierana żadna premia nie ważne czy zwykła czy półroczna!!!

    Zgoda, co do pierwszego zdania. Ale... jak rozumiem, premia jest uznaniowa, więc pracodawca może obciąć premię, jeśli ktoś nie był w pracy, bądź poprzez urlop wprowadził komplikacje, a nagrodzić tych, którzy w te weekendy regularnie przychodzą.
    U nas w firmie też są premie kwartalne i w przypadku, gdy jestem chory bądź na urlopie, przełożony przyznaje mi niższą premię.

    7 5 Cytuj
  • 8 wrz 2015

    Zeszly sie dwa kumple i czego wy chcecie lepiej nie bendzie!!!

    17 2 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Czy wy to ludziska widzicie? Usuwają nasze komentarze odnośnie pracy w tym obozie pracy!!!!! Normalnie masakra!!!! To już nawet wypowiedzieć się nie wolno? Widać że prawda w oczy kole!!!! No cóż Panowie kierownicy i Panie Wys......... może pora na jakieś przemyślenia!!!!

    27 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    No własnie przeciez nie pisze w umowie zadnej ze nie wolno brac urlopu na żadanie bo ci wezma premie.To tylko jest wymysl pracodawcy zeby tylko zabrac pracownikowi kase a o podwyżce nawet nie chce słyszec.A jak ja juz zrobi to wlasnie premie niby podniesie zeby potem mogl ja zabrac i tak wychodzi na swoje!!

    20 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Witam..podkusilo mnie i wystosowalam odpowiedniego maila do prezesa Wysockiego..a oto jego odp:.

    Szanowna Pani

    Forum.miasto-info jest mi oczywiście znane od lat
    Jeżeli chce pani podyskutować o zawartych na nim wpisach to jestem do pani dyspozycji w piątek popołudniu w Polplaście
    M.Wysocki

    wiec jesli ktos ma jeszcze nadzieje, na to ze "bedzie lepiej" <<" niech zbierze lud swoj i odnowi oblicze tej ziemi">>. Dopoki nie znajdzie sie wsrod was ktos, kto bedzie mial na tyle ikry i rozumu dla podpory ikry, rzecz jasna :)) i nie zbierze kilku rownie dobrych ludzi..dopoty bedziecie sie tam taplac w g@@@ie.. Polplast to tonacy statek...moze i jestem jak ten szczur ale przynajmiej nie pojde na dno...
    Zycze wszystkim z calego serca powodzenia
    I nielicznym sily i odwagi bo skoro prezes jest skory do rozmowy to moze warto to wykorzystac...
    Chyba, ze rozmowa bedzie wygladala na zasadzie : zdemaskuj i usun wroga.. buch dyscyplinarka..
    kto nie ryzykuje ten co prawda nic nie traci ale tez nic nie ma...

    39 2 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Właśnie zgadzam się z ostatnim zdaniem pani malutkiej,ale kto się odważy iść na taka rozmowę może parę osób a potem co??może to być zwolnienie albo prze...w pracy aż się sama zwolnisz tak cie będą gnębić!

    25 Cytuj
  • 10 wrz 2015

    Skoro dyrektor nic nie zrobił jak ludzie się zwalniali po 10 latach pracy w tym zakładzie...To czego się teraz spodziewać...Też nic się nie zmieni...Przykre jest to,że można tak nie mieć poszanowania dla pracownika,który na nich wszystkich zapierdziela...Eh

    44 Cytuj
  • 16 wrz 2015
    Loola napisał/a:

    Skoro dyrektor nic nie zrobił jak ludzie się zwalniali po 10 latach pracy w tym zakładzie...To czego się teraz spodziewać...Też nic się nie zmieni...Przykre jest to,że można tak nie mieć poszanowania dla pracownika,który na nich wszystkich zapierdziela...Eh

    Właśnie.....Loola ma rację. Zatrudni sobie uchodźców maja osiedlić w Lanckoronie i Zakrzewowie!!!! Będą mi zapierdzielać za 1000 zł!!! HA HA HA Z zakładu zrobią meczet!! To wszystko co się dzieje w Polplaście zaczyna być śmieszne i żenujące. Zamiast zachęcić pracownika do pracy czyli np. podnieść zarobki........ To oni wolą podnosić normę, i są tam takie głupie pindy, które to wyrabiają za 6.30 netto na godzinę ha ha ha. Są tam zatrudnione osoby , które za przeproszenie nie robią nic i jeszcze maja dużo do gadania!!!! Nie znają się na niczym kompletnie nawet na rozwiązaniu problemu z produkcją!!!!

    35 1 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    Dokladnie troche szumu zrobili ale zeby cos ruszylo na powaznie nie ma szans wola zatrudnic nowe osoby.

    26 Cytuj
  • 19 wrz 2015

    Co to się dzieje wczoraj kolejna osoba odeszła...Tym razem padło na tampografie...
    Niedługo nie będzie miał kto pracować...

    34 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Prawda jest taka,że na tampografii jak ktoś nie spasuję zmianowej i jej zastępcy to nie ma co tam szukać.Nie zastanowiło nikogo dla czego był taki tam przemiał...Dziewczyny przychodziły i odchodziły...I to dziewczyny,które nadal pracują w polplaście i są zajebiście robotne...One potrafią tak się mścić i wpłynąć na psychikę aby ktoś kto nie pasuje im sam odszedł.Robiąto w taki sposób,aby kierownik myślał,że to dziewczyna się nie nadaje,a prawda jest zupełnie inna.Ile razy nie dały sobie rady z uruchomieniem produkcji,dzwoniły do zmianowej a ona miała wyrąbane,dopiero zmianowa z produkcji im pomagała...Dziewczyne nową potrafiła zostawić samą na zmianie,a na innych zmianach po 3 lub 4.Gdzie tu sprawiedliwość...
    Nie dziwie się,że ostatnia osoba sama odeszła,bo oglądając z boku to co tam się wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie.A z rozmowy z tą dziewczyną wiem,że miarka się przebrała i w końcu postanowiła odejść...
    Dziwie się,że kierownik nie przyglądnie się tampografii,bo naprawde dobrze się tam nie dzieje...

    45 4 Cytuj
  • 22 wrz 2015

    Oj to wszystko prawda...Miałam okazję tam pracować z 2 razy.Zmianowa mało sympatyczna.A dziewczyny pracujące tam to ja podziwiam...Wszystko muszą sobie same zrobić,łącznie z ustawieniem maszyny,a farby i rozpuszczalniki śmierdzą jak nie wiem co...Trzeba mieć tam stalowe nerwy i zdrowie aby coś takiego robić.Zresztą nerwy to trzeba mieć wszędzie w tym zakładzie..Wcale się nie dziwie dziewczynie,która odeszła.
    xyzz dobrze napisał,niech kierownik się przyglądnie temu działowi...

    45 3 Cytuj
  • 23 paź 2015

    Witam!
    Skoro sprawa podwyzek powoli zaczyna raczkowac zwrocmy swe oczy ku innemu procederowi, ktory wg moich informacji rozkwita dalej w najlepsze na "jAkiejś" tam zmianie.. Byl poruszany w wypowiedziach temat urlopow na zadanie. Tylko nie wszyscy wiedza, ze z. zmianowego i pewien charakterystyczny pan z tejze zmiany maja tych urlopow na peczki. Zmianowy zamiast u.ż wpisuje normalny a do systemu wprowadza to z opoznieniem, "poniewaz jest niesamowicie zapracowany i roztargniony". Zwykly robol jak dzwoni o urlop slyszy od owego pana "kur#y" lecace przez sluchawke... zreszta kury leca w strone kazdego, gdyz ten pan o pojeciu "kultura wzgledem pracownika" czy nawet osobista nie slyszal. Na arenie roznych dziwnych mykow byl tez stosowany taki : nocka, weekend... jednego z panow nie ma w pracy... to nic! przychodzi nastpeny i odbija go karta z czipem a na dzien nastepny nieobecny wpisuje sie w karte jakby nigdy nic, i dzien zaliczony :) ani urlop nie wykorzystany ani bumela nie zrobiona.. kazdy by chcial miec takich przyjaciol :) tak wiec moze i to trzeba ukrocic?

    32 2 Cytuj
  • 23 paź 2015

    no a jak wyglada sprawa z zarobkami dla osób które mają mieć umowę zlecenie przez 3 m?

    4 3 Cytuj
  • 25 paź 2015

    witam wszystkich :)
    Odnośnie jAkiejś zmiAny :) Ostatnio miałam okazję tam gościć. No cóż cieszę się, że to nie moja zmiAna :) Tam to dopiero się dzieje!!!! Wyobraźcie sobie że do tej pory nie wiem kto tam jest zmianową!!!! Niby jest jakaś pani w granatowej koszulce z napisem ZMIANOWA ale obok stoją jeszcze 4 inne panie, które też bawią się w zmianowe!!!! Najpierw wybierają sobie prace dla siebie a później wszystkie dyskutują gdzie i na jakie stanowisko rozstawić pozostałe osoby!!!! Co to wogóle ma być? Takiego zamętu to ja dawno nie widziałam. Za czasów poprzedniej Zmianowej według mnie było dużo lepiej!!! Ta obecna sobie nie radzi, skoro potrzebuje pomocy aż od 4 koleżanek!!!! Jeśli chodzi o zmianowego Z tamtej zmiAny,to owszem nie grzeszy kulturą osobistą. Jest wulgarny i niesympatyczny!!!! A co najlepsze że swoją kopię ma na nowej hali na wtrysku!!!! Tamten Pan też z tego co słyszałam od koleżanek, to kawał dup......... . Nic dziwnego że na tamtą zmiAnę nikt nie chce przyjść do pracy!!!! No ale są też jakieś pozytywy oprócz tych drobnych podwyżek weekendowych :) Pan Kierownik i Pan Dyrektor w końcu mówią ładnie dzień dobry i się uśmiechają, ba nawet zaczeli rozmawiać z pracownikami !!!! Brawo!!!!!!! Oby tak dalej!!!!!:)

    43 4 Cytuj
  • 2 lis 2015

    Jak wyglądają zmiany w polplascie ?

    1 8 Cytuj
  • 3 lis 2015
    JoTaR napisał/a:

    Jak wyglądają zmiany w polplascie ?

    a co dokładnie chcesz wiedziec?

    6 1 Cytuj
  • 13 lis 2015

    Jestem na zarejestrowana na bezrobociu. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś różnica pomiędzy tym że sama zgłosiłam się do pracy w Polplaście a tym że skierowanie do pracy dostałabym z urzędu pracy? Czy jeśli sama zgłosiłam chęć podjęcia pracy (bez udziału urzędu pracy) to czy mogę w ten sposób dostać mniejsze wynagrodzenie? I czy wtedy jestem skreślona z bezrobocia? a co z ubezpieczeniem? Pozdrawiam!

    Cytuj

Odpowiedz