Forum » Praca

Polwell

  • 5 lut 2018

    Czy ktoś wie jak tam jest? Co się robi? Jakie zarobki? Atmosfera?

    11 4 Cytuj
  • 5 lut 2018

    Lego - powiem ci tak, pisanie na jakimkolwiek forum jest głupotą. Ponieważ w dalszym ciągu sporo ludzi szuka lepszej pracy lub jakiejkolwiek, ktoś ci może z przed nosa ukraść posadę w danej firmie.
    Weź trochę wysil się sam i poszukaj informacji o danej firmie, poza tym podjedź zapytaj, na pewno w firmie jest osoba która cię weźmie na rozmowę krótką czy długą ale na pewno weźmie, popytaj o pracy, czym się zajmują, jakie wynagrodzenie. Nie pytaj ludzi na forum, równie dobrze mogą napisać ci że zarobisz tam 2200 zł a ty pójdziesz myśląc że tak właśnie jest a zarobisz najniższą krajową. Nie czekaj i nie myśl sobie że inni będą ci pomagać w tym świecie chorym. Trochę się wysil.

    23 10 Cytuj
  • 6 lut 2018

    Tak tylko pytam ale dzięki za odpowiedź i tak miałem tam wpasc

    10 3 Cytuj
  • 21 mar 2018

    Byłem pytałem i nic konkretnego nie powiedzieli
    Nie wiem jak reszta co była przede mną
    Ale nie byli wstanie powiedzieć jakretnie jakie zarobki tylko jaki socjal i premię ale stawki nie powiedzieli :(

    12 4 Cytuj
  • 31 mar 2018

    Polwell to dawny plast-dach firmę kupił jest p.Marcin ten sam pan co i jest współwłaścicielem polplastu, część pracowników pracuje bądź pracowało tu i tu, profil produkcji podobny jak w polplaście więc można by było odesłać do tematu o polplaście.

    12 1 Cytuj
  • 7 kwi 2018

    No chyba nie koniecznie taki sam stan pracy jak słyszałem
    Kolega tam pracuje od kilku dni i mówi z atmosfera wcale nie za fajna tam jest

    14 3 Cytuj
  • 7 maj 2018

    No to się widzimy w pracy ;)

    9 2 Cytuj
  • 23 lis 2018

    Powell jest ok

    7 8 Cytuj
  • 14 mar 2019

    Witam moi mili.
    Powiedzcie mi jak wyglada praca jako Pracownik produkcji? Rozumiem ze to segregowane i pakowanie części z taśmy, czy cos w tym stylu.
    Jaka najlepsza zmiana? Atmosfera?

    2 3 Cytuj
  • 14 mar 2019

    Witajcie moi mili.
    Jak wyglada praca Pracownik produkcji?
    Rozumiem ze to segregacja lub pakowanie czesci z tasmy.
    Jest czasnsa na jakies awansy?
    Jaka najlepsza zmiana?
    Atmosfera?
    Z gory dziekuje

    4 6 Cytuj
  • 18 mar 2019

    Dziekuje za odpowiedzi ...

    2 2 Cytuj
  • 5 kwi 2019

    Jednak nie jest tak zle jak myslalem, zmiana OK

    4 1 Cytuj
  • 30 wrz 2021

    Pan w czarnej koszulce chodzi z bamboszem wystającym z pod koszulki? i rowem na wieszchu.

    9 Cytuj

Odpowiedz