Forum » Praca

Czy ktoś otrzymał pieniądze z Tarczy Rządowej?

  • 28 kwi 2020

    Pracodawco i pracobiorco, czy któreś z was już skorzystało z Tarczy antykryzysowej?
    Jak tak, to co i ile.
    Bo jak na razie, wszyscy o niej wiedzą, ale nikt jej nie widział. a to już koniec drugiego miesiąca. Czyżby rząd chciał przetrzymać społeczeństwo? i pozostanie na obietnicach?
    Czy zadziała znowu za późno, jak już pójdą zwolnienia i się już ich nie odwróci?

    12 6 Cytuj
  • 28 kwi 2020

    Pożyczka i postojowe złożone w połowie kwietnia wypłata 27/4/2020 - samozatrudniony

    8 Cytuj
  • 28 kwi 2020

    pożyczka 21, postojowe kilka dni później - epuapem. Cisza.

    5 2 Cytuj
  • 28 kwi 2020

    Wniosek o pożyczkę, po koniec marca przez epuap, po dwóch tygodniach powtórka w formie papierowej - do dzisiaj cisza.

    5 2 Cytuj
  • 28 kwi 2020

    Ta cała tarcza to ściema, propaganda wizerunkowa aktualnego zarządu w polinie. Drażni tylko to że ludzie w to wierzą. Ja już postanowiłem, skoro rząd udaje że pomaga, ja będę udawał że płacę podatki. Nie warto było być uczciwym

    16 4 Cytuj
  • 29 kwi 2020
    bono napisał/a:

    Pracodawco i pracobiorco, czy któreś z was już skorzystało z Tarczy antykryzysowej?
    Jak tak, to co i ile.
    Bo jak na razie, wszyscy o niej wiedzą, ale nikt jej nie widział. a to już koniec drugiego miesiąca. Czyżby rząd chciał przetrzymać społeczeństwo? i pozostanie na obietnicach?
    Czy zadziała znowu za późno, jak już pójdą zwolnienia i się już ich nie odwróci?

    No i sam widzisz. Skończysz jeden temat, wylewasz gównonewsa kolejnego. Ale zarzekasz się i deklarujesz co innego i taka to twoja/wasza jakość.

    bono napisał/a:

    Szczerze? Zaczyna mi to lottać....(...).... dlaczego ja mam sobie podnosić ciśnienie.

    A w temacie : dlaczego dopytujesz? Sam nie umiesz złożyć wniosku? Znów cię trzeba posterować? Wzorca szukasz? Bo nie wiem o co ci w zapytaniu chodzi.
    Z marca nie złapałem się w kryteria, z jednej tarczy złożyłem wniosek wczoraj, z drugiej tarczy muszę poczekać na wynik z kwietnia. Ale nie martw się o rządzących 500+ wpływa regularnie a nawet przed czasem :-)
    Liczyłeś trollu na wylew hejtu czy jak? Po co ty to robisz?

    5 20 Cytuj
  • 29 kwi 2020

    Chłopie, jak drugi miesiąc wykładają własna forsę dla siedzących w domu pracowników , to możesz się załamać. 9 pracownikow x 2600 =23 400 Za miesiąc.
    Jeżeli gość wydaje już 50 tys a pomocy nie widać to musi dać wypowiedzenia, a wtedy mu powiedzą ze stracił szanse na pomoc.
    A to ze taka mu w ogóle przyznają nie ma pewności. Rząd będzie szukał błędów i różnych wybiegów aby ta pomoc okroić.
    W finale zostawia ludzi samych sobie.

    20 5 Cytuj
  • Janek Sal 29 kwi 2020
    Vivaldi napisał/a:

    No i sam widzisz. Skończysz jeden temat, wylewasz gównonewsa kolejnego. Ale zarzekasz się i deklarujesz co innego i taka to twoja/wasza jakość.

    A w temacie : dlaczego dopytujesz? Sam nie umiesz złożyć wniosku? Znów cię trzeba posterować? Wzorca szukasz? Bo nie wiem o co ci w zapytaniu chodzi.
    Z marca nie złapałem się w kryteria, z jednej tarczy złożyłem wniosek wczoraj, z drugiej tarczy muszę poczekać na wynik z kwietnia. Ale nie martw się o rządzących 500+ wpływa regularnie a nawet przed czasem :-)
    Liczyłeś trollu na wylew hejtu czy jak? Po co ty to robisz?

    czy gównonewsem jest obietnica niezrealizowanej pomocy rolnikom z ub roku - bidulka dudek nie wiedział ze pomoc została przerwana - przecież nie wszyscy rolnicy są w pisie - a innym sie to poprostu należało -
    w mojej branzy zastoju nie ma takiego jak gdzie indziej ale tez złożyłem dokumenty i cisza . więc temat jest odpowiedni i na czasie .
    tarcza 3,0 rusza a tarcza 1,0 jeszcze nie zamknięta .
    Zdrowia

    7 4 Cytuj
  • 1 maj 2020

    Wydaje się że te kolejne tarcze, nie są już potrzebne, no pracodawcy zaczęli sobie radzić sami .
    Po kolejnej wypłacie wynagrodzeń bez przychodu, poszły zwolnienia.
    Wiec te pieniądze z tarcz pierwszej czy dziesiątej, nietrafiające na czas, nie będą już potrzebne.
    Kolejne zatrudnienia przyjdą , za rok dwa różnie dla różnych branż.
    Najszybciej wrócą usługi proste, najpóźniej turystyka.

    3 5 Cytuj
  • Janek Sal 1 maj 2020

    posłuchałem narzekania naszych rybaków - żaden kuter nie łowi- też obiecano im pomoc, kilku wypowiedziało sie wręcz o protescie bo obiecano za likwidację kazdej jednostki dotacje ten pakiet trwa podobno od 4 lat - nie otrzymał nikt a minister obiecuje nastepne unijne dotacje - tylko nie ma jeszcze wniosku i zadnej reakcji unii .

    4 1 Cytuj
  • 9 maj 2020

    Rząd idzie na przetrzymanie, firmy się wykrwawią i zdejmą z rzadu obiecywana pomoc .
    Te kolejne tarcze to pierdoły . Dadzą kilku nagłośnią w TVP i na tym się skończy.

    5 4 Cytuj
  • 10 maj 2020

    Dam przykład z Anglii. Polak pracuje tam 7 lat. Jego zakład stoi. Urząd pracy zadzwonił czy interesuje go kwota 80% jego wynagrodzenia. Potwierdził i na drugi dzień kwota zasiliła jego konto.

    Myślenicki transportowiec ma swoje ciężarówki we Francji. Jego ludziom rząd wypłacił 80% wynagrodzenia.
    To kochany już u nich przeszłość, to samo w Czechach.

    Może nas na to nie stać aby nieść taka pomoc.
    Ale to ogłupianie społeczeństwa o tarczach i pieniądzach które za tym idą. jest ochydnym ogłupianiem narodu,

    8 6 Cytuj
  • 10 maj 2020
    bono napisał/a:

    Dam przykład z Anglii. Polak pracuje tam 7 lat. Jego zakład stoi. Urząd pracy zadzwonił czy interesuje go kwota 80% jego wynagrodzenia. Potwierdził i na drugi dzień kwota zasiliła jego konto.

    Myślenicki transportowiec ma swoje ciężarówki we Francji. Jego ludziom rząd wypłacił 80% wynagrodzenia.
    To kochany już u nich przeszłość, to samo w Czechach.

    Może nas na to nie stać aby nieść taka pomoc.
    Ale to ogłupianie społeczeństwa o tarczach i pieniądzach które za tym idą. jest ochydnym ogłupianiem narodu,

    te twoje wymyslone przykłady są oHydnym trolowatym hejtem i tyle. Już ci to nie raz pisałem, że grasz na emocjach gównonewsami a nie argumentami. W tarczy naszych sąsiadów celowo nie umiałeś pomnożyć przez x10 tylko po to aby umniejszyć tarczę Polski. Później głupowato chciałeś się z tego wywinąć ale nie wyszło, a sam blef po tobie spłynął jak zwykle. Taki to kręgosłup moralny trolla. Po prostu nie przeszkadzaj a już pomożesz.

    tutaj masz i teraz się odnieś po raz kolejny do kogoś kto widział gościa z Anglii który słyszał że w Czechach ...... weź nie pajacuj z tym koloryzowaniem opowieści
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499332-wazne-ing-polska-tarcza-finansowa-najwieksza-w-europie

    a jak nie radzisz sobie z wypełnieniem podstawego wniosku -bo o tym też bluzgałeś- to już twoja wina, ot tyle potrafisz i tyle jesteś wart.
    https://wpolityce.pl/gospodarka/499191-ponad-1-mln-wnioskow-z-tarczy-zrealizowanych-przez-zus

    6 16 Cytuj
  • 10 maj 2020

    Co jest trolowaniem? To ze rząd naobiecywał pinedzy a nikt ich nie widzi?

    Prosiłem wymień tych co kasę dostali!!!
    Wnioski to robienie durni z ludzi.
    Rząd i jego instytucje ZUS, maja czarno na białym ile ludzi zatrudniasz i ile im płacisz . Skarbówka zna twoje obroty z deklaracji comiesięcznych.
    Tyle w temacie.
    Próbujesz za rządem robić durniów z ludzi.

    9 8 Cytuj
  • Janek Sal 10 maj 2020
    bono napisał/a:

    Co jest trolowaniem? To ze rząd naobiecywał pinedzy a nikt ich nie widzi?

    Prosiłem wymień tych co kasę dostali!!!
    Wnioski to robienie durni z ludzi.
    Rząd i jego instytucje ZUS, maja czarno na białym ile ludzi zatrudniasz i ile im płacisz . Skarbówka zna twoje obroty z deklaracji comiesięcznych.
    Tyle w temacie.
    Próbujesz za rządem robić durniów z ludzi.

    Ja moge wymienić ale z terenu Myślenic i okolic - pięciu przedsiębiorców dostało równo w dwa tyg od złożenia wniosku - nie znam nikogo z działających na terenie Krakowa -

    zadaję sobie tylko pytanie skad i czemu Myslenice???
    a nie Kraków .

    pewnie tam bedzie dłużej bo wiecej wnioskow - pochwale sie jak otrzymam

    tez zdrowia

    2 1 Cytuj
  • 11 maj 2020
    bono napisał/a:

    Co jest trolowaniem? To ze rząd naobiecywał pinedzy a nikt ich nie widzi?

    Prosiłem wymień tych co kasę dostali!!!
    Wnioski to robienie durni z ludzi.
    Rząd i jego instytucje ZUS, maja czarno na białym ile ludzi zatrudniasz i ile im płacisz . Skarbówka zna twoje obroty z deklaracji comiesięcznych.
    Tyle w temacie.
    Próbujesz za rządem robić durniów z ludzi.

    Ja złożyłem w tamten poniedziałek wniosek poprzez bank we wtorek miałem pieniądze na koncie po 30000 na pracownika.

    2 1 Cytuj
  • 14 maj 2020

    Transport międzynarodowy ma problem z wykazaniem spadku obrotów, bo euro poszło w górę i chodź ludzie transportu zarabiają tyle samo euro, to dla skarbówki w Polsce, zarabiają więcej.
    A wiec pomoc im się nie należy.

    1 6 Cytuj
  • Janek Sal 14 maj 2020
    alapatala napisał/a:

    Ja złożyłem w tamten poniedziałek wniosek poprzez bank we wtorek miałem pieniądze na koncie po 30000 na pracownika.

    musze przeniesć konto do Twojego banku-
    kiku znam z Myslenic co dostali pomoc , wczoraj rozmawiałem z przedsiębiorcą z Myślenic 3 tyg czeka - czyli tez nie wszedzie i nie wszyscy jednakowo otrzymuja .
    ja czekam grubo ppnad miesiac w Krakowie - moze faktycznie cos zle wypełnione - wypełniała księgowa .. ale sprawdzic nie ma gdzie -

    5 2 Cytuj
  • 15 maj 2020
    bono napisał/a:

    Co jest trolowaniem? To ze rząd naobiecywał pinedzy a nikt ich nie widzi

    co za brednie. Znam co najmniej tuzin osób którzy otrzymali.

    bono napisał/a:

    Transport międzynarodowy ma problem z wykazaniem spadku obrotów

    Ty te brednie sam wymyślasz czy ci podstawiają gotowce?
    Właśnie na podstawie spadków otrzymali pomoc.
    O czym ty bredzisz?

    A co dziwne jaskokraków siedzi cicho, nie odpowiada ci, rozumiem, że u niego spadków nie było choć ostatnio twierdził, że nie wie ile wytrzyma. A tu widać nawet pyskuje wtórując.
    Widzisz jasko mogłeś źle złożyć, ja też poprawiałem ale weź nie opowiadaj, że nie ma gdzie sprawdzić. To sprawdzić też nie umiesz?

    5 3 Cytuj
  • 15 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    co za brednie. Znam co najmniej tuzin osób którzy otrzymali.

    Ty te brednie sam wymyślasz czy ci podstawiają gotowce?
    Właśnie na podstawie spadków otrzymali pomoc.
    O czym ty bredzisz?

    A co dziwne jaskokraków siedzi cicho, nie odpowiada ci, rozumiem, że u niego spadków nie było choć ostatnio twierdził, że nie wie ile wytrzyma. A tu widać nawet pyskuje wtórując.
    Widzisz jasko mogłeś źle złożyć, ja też poprawiałem ale weź nie opowiadaj, że nie ma gdzie sprawdzić. To sprawdzić też nie umiesz?

    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej i tego się trzymajmy

    2 3 Cytuj
  • Janek Sal 15 maj 2020
    Vivaldi napisał/a:

    co za brednie. Znam co najmniej tuzin osób którzy otrzymali.

    Ty te brednie sam wymyślasz czy ci podstawiają gotowce?
    Właśnie na podstawie spadków otrzymali pomoc.
    O czym ty bredzisz?

    A co dziwne jaskokraków siedzi cicho, nie odpowiada ci, rozumiem, że u niego spadków nie było choć ostatnio twierdził, że nie wie ile wytrzyma. A tu widać nawet pyskuje wtórując.
    Widzisz jasko mogłeś źle złożyć, ja też poprawiałem ale weź nie opowiadaj, że nie ma gdzie sprawdzić. To sprawdzić też nie umiesz?

    nie tyle nie umie co nie musze - mam od tego biuro ksiegowe co to wykonuje .
    a ten tuzin tez moze ci sami co i mnie potwierdzili że dostali ale kilku jeszcze nie wiec temat do dyskusji czy zamykamy? nie twierdze ze nikt tylko nieliczni ale są i tacy co czekają
    co do przetrwania to dam rade pomimo braku wpłaty . krece na ok 70 % i jest OK.
    co do braku mozliwosci sprawdzenia to słowa księgowej ze tel milczą a odpowiedzi na maila nie ma
    tez nie sil sie tak bo ci żyłka pierdząca pęknie- oczywiscie poinformuje jak otrzymam
    zdrowia

    2 Cytuj
  • Janek Sal 25 maj 2020

    wiadomosc z dzisiejszego dnia- otrzymałem powiadomienie odnosnie pomocy - należy się lecz nalezy przysłac jeszcze po jednym egzemplarzu formularz wniosku oraz drugi egzemplarz podpisanej umowy - więc składam sygnatura przyjęcia dokumentów 15 04 2020- czyli na dobrej drodze ale jeszcze ni ........a
    zdrowia

    1 Cytuj
  • 26 maj 2020

    Ja jakieś trzy tyg temu otrzymałem z zuz info ze mam napisać oświadczenie., ze konto które podałem jest moim kontem. Napisałem zeskanowałam i wysłałem . Po kolejnym tygodniu wysłałam meila z zapytaniem i co będzie dalej,
    Proszę cierpliwie czekać, jest pan zakwalifikowany do wypłaty. Ale cisza do dzisiaj. A procedurę rozpocząłem w pierwszych dniach kwietnia.

    2 4 Cytuj
  • 27 maj 2020

    to bono mogłeś złożyć w ZUSie bo nie wiem jak w ZUZie rozpatrują :-)

    2 6 Cytuj
  • 28 maj 2020
    jaskokrakow napisał/a:

    wiadomosc z dzisiejszego dnia- otrzymałem powiadomienie odnosnie pomocy - należy się lecz nalezy przysłac jeszcze po jednym egzemplarzu formularz wniosku oraz drugi egzemplarz podpisanej umowy - więc składam sygnatura przyjęcia dokumentów 15 04 2020- czyli na dobrej drodze ale jeszcze ni ........a
    zdrowia

    Ja na twoim miejscu zmienił bym biuro skoro nie potrafią wysłać kompletnych prostych wniosków

    1 Cytuj

Odpowiedz