Forum » Praca

RCMB w Myślenicach

  • Babet 24 mar 2009

    W Myślenicach swój supermarket budowlany ma otworzyć polska sieć RCMB, ale nie można znaleźć żadnych informacji na temat jego lokalizacji..
    może ktoś wie gdzie on bedzie tym bardzie,że ogłoszenia o pracę były już w lutym w GW

    Cytuj
  • 25 mar 2009

    zapytaj w urzędzie miasta

    Cytuj
  • 27 mar 2009

    a swoje kroki skieruj na salę obsługi...
    a poważnie to nie naprzeciwko skarbówki?

    Cytuj
  • Babet 2 kwi 2009

    być może
    tylko nikt nie chce tego powteirdzić...

    Cytuj
  • 4 kwi 2009

    No tak! to znowu w imię "wyższych celów" nie patrzy się na miejscowych przedsiębiorców. Aby tylko nabić swoją kabzę a potem "niech się martwi opozycja" (kariera Nikosia Dyzmy)

    Cytuj
  • 5 kwi 2009

    Ludzie zastanówcie się,, to obóz pracy, wiem co mówie pracuje w nim ponad rok. Pracownik nie ma żadnych praw a obowiązków ponad miare. Prenie kierownik daje lizusom i paniom z wielkim cycem, a na Swieta BN dali po szmpanie za 5zł, a sami sie bawią w kurortach. Lepiej jest w Biedronce. Do RCMB najpierw przyjmuja ok 20 osób a na zime wywalają albo dają urlopy bezpłatne na siłe. Zastanówcie się!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • Babet 7 kwi 2009

    a tak pięknie się reklamują w internecie...
    i te korzystne warunki rozwoju...
    i ta miła atmosfera pracy
    dzięki za ostrzeżenie, co prawda cv wysłałam ale trochę szacunku dla siebie jeszcze mam
    ...

    Cytuj
  • 7 kwi 2009

    Dzięki za info Kolego

    Cytuj
  • 13 lip 2009

    Nie zatrudniajcie się w RCMB MAJSTER, tam są weksle in blano do podpisania na dzień dobry - sami zakładacie sobie sznurek na szyję!!!

    Cytuj
  • 13 lip 2009

    Zastawiacie swój majątek, nieruchomości, samochody w zastaw pod pracę (jeśli można tak to nawzać) a potem Was oskubią jak mnie. Po kilku latach pracy oddałem im wszystko z nawiązką. Z dala od tego! OSTRZEGAM puki możecie!

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    W Tarnowie wszytsko to samo jest wyzysk i poniżenia. Teraz wprowadzili premie od sprzedaży ale co to jest 0.4% od marzy i jeszcze biorą podatek z tego śmiech:-) Chcą też dać weksle. Tylko jest taki problem ze kamery są ale nikt w nie ,nie patrzy i czemu my ludzie mamy płacić niech zainwestują w ochronę.

    Cytuj
  • 28 sie 2009

    a coto wlasciwie jest RCMB ??

    Cytuj
  • 7 wrz 2009

    z tymi wekslami to PRAWDA!!! unikajcie tej firmy - niech całe prezesosotwo samo se robi w takich warunkach - szukają frajerów-niewolników prokuratura powinna sie nimi zająć !!

    Cytuj
  • 1 paź 2009

    weksle. Kolega powiedział że oddał wszystko z nawiązką niech poda przykład ? Bo nie wierzę !?

    1 Cytuj

Odpowiedz