Forum » Praca

Petmex

  • 13 mar 2022

    Czy ktoś pracuje? Jakie warunki pracy?

    9 Cytuj
  • 5 kwi 2022

    Byłam dwa dni i podziękowałam. Warunki sanitarne takie , że pożal się boshe. Nie masz swojej szafki, nie masz się gdzie przebrać. Twoje prywatne ciuchy wiszą na prysznicu , pod prysznicem albo po prostu na ziemi. Praca jak praca, pakowanie naturalnych gryzaków dla psów. ale...pod okiem starych pracownic musisz zapieprzać jakbyś zarabiał 50/h a nie 17zł. i jeden drobny szczegół. Wychodzisz z pracy tak śmierdząca , że nie ma mowy o jakichkolwiek zakupach po drodze , czy odebraniu dziecka z przedszkola, bo musisz prosto do domu jechać wziąć prysznic i wyszorować się z tego smrodu. Na prawdę śmierdzi bardzo.

    18 Cytuj
  • 9 lut 2023

    Stawki zatrzymały się na 2020r. Lecz wymagania co do pracy nie adekwatne co do zarobków.

    9 Cytuj
  • 9 lut 2023

    Byłem tam na rozmowę o pracę co innego było w ogłoszeniu a co innego w realu szkoda czasu. Chyba że kogoś bardzo przycislo. Smród niewyobrażalny:)

    10 Cytuj
  • 23 lut 2023

    Jedna wielka porażka. Największemu wrogowi nie życzę tej patologii, KATASTROFA

    6 Cytuj
  • 17 lis 2023

    Patologia, brud, smród ubustwo.

    8 Cytuj
  • Gosiaa 17 lis 2023
    aCid525 napisał/a:

    Patologia, brud, smród ubustwo.

    jak w każdej produkcji co tyczy się myslenic i okolic 😆 czego oczekujesz na produkcji ? Ze ci może kawę będą robić i przynosić na maszynę ? 😆

    5 9 Cytuj
  • 27 lis 2023

    Ty chyba nie wiesz co piszesz, ale podziwiam.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz