Forum » Praca

praca - myslenice i okolice

  • 17 kwi 2009

    witam! wiadomo, ze teraz ciezko o jakas normalna robote z jakas dalsza perspektywa - kryzys podobno... pytanie mam takie - szukam pracy na terenie myslenic i okolic, kierowca/kurier w hurtowni czy cos w tym stylu... w innym zawodzie nie ma szans bez jakiegokolwiek doswiadcznia a prawko sie ma ktorys rok... gdzie mozna sie "zahaczyc" na jakis okres czasu, miec robote i nie martwic sie, ze na zime znowu zwolnia ? oczywiscie mowie o kat. B, mam 22 lata, po technikum handlowym... bez znajomosci sie nic nie da a tez czlowiek nie bedzie jezdzil codziennie do tych samych miejsc i nudzil pytajac czy jest ta praca czy nie... gdzie zlozyc CV i liczyc na pozytywne jego rozpatrzenie ? jak juz pracowac do nie tydzien, czy miesiac tylko na podstawie jakiejs umowy o prace na czas okreslony, np. 3 lata a nie na zlecenie do jesienie a na zime ch...nia :(

    10 15 Cytuj
  • 20 kwi 2009

    może fantic w głogoczowie....

    5 7 Cytuj
  • 27 kwi 2009

    moze faktycznie Fantic... bylem w zeszlym tygodniu, zostawilem CV i chwile poczekam bo z tego co mi powiedziano to w najblizszych tygodniach maja zakupic kolejne samochody i dopiero wtedy beda potrzebowac kierowcow, nie pozostaje nic tylko czekac ale trzeba byc dobrej mysli...

    2 3 Cytuj
  • Mateusz 25 maj 2009

    troche odnowie temat i zapytam sie jak z praca kierowcy??? niedlugo sie zamierzam przeprowadzic w wasze strony i bede szukac pracy jako kierowca kat. B, C z przewozem rzeczy.... Łatwiej teraz o prace??

    2 4 Cytuj
  • 4 lip 2009

    a co powiecie o telefonice

    2 6 Cytuj
  • 5 lip 2009

    O pracy w Telefonice można zapomnieć.Tam zwalniają ,a nie przyjmują.

    5 5 Cytuj
  • 5 lip 2009

    ale jak tam jest, czy warto się tam zahaczyć jak jest taka możliwość??

    3 4 Cytuj
  • 8 lip 2009

    co do tf to nie wiem i sam chciałbym się coś dowiedzieć

    2 3 Cytuj
  • 10 lip 2009

    ad voce TF jak się ma mocną psychikę mozna parcować. Znałąm mnustwo osób którzy pracowali w TF ale na przestrzeni lat polityka zarządzania personelem się nie zmnienila i osoby które tam pracują, mimo iż mają zatrzudnienie w teretycznie stabilnej firmie z umową i zapleczem socjalnym, chodzą "jak struci" nie planują pzyszłości i nie patrzą w nią optymistycznie chyba ze są mocni psychicznie lub nie mają zobowiązań pozostali są jak zombi słychać tylko nie wiadomo czy jutro mnie nie zwolnią, nie mogę się zobowiązać bo moze wylece w telefonice często zatrudniajai często zwalniją "dla przykładu " i lepszej dyscypliny pracowników nic nie mam do tej firmy ale dziwi mnie że nie wiele zakładów daje takie stabilne zatruznienie większość to jednak brak umowy albo zlecenie, albo przedlużanie co kilka miesięcy a mino to tylko w telefonice tak niepewnie czują się pracownicy?

    1 3 Cytuj
  • 12 lip 2009

    Nie macie namiarów na jakąś pracę przy łopacie albo na budowie?

    4 3 Cytuj
  • 12 lip 2009

    albo na jakakolwiek prace?

    1 3 Cytuj
  • 12 lip 2009

    Grabarzy na polance potrzebują podobno (to odnośnie łopaty)

    w Poldimie cięzko o prace (nie to co w tamtym roku)

    Firmy ogrodnicze szukają pracowników 8-11zł/h (natura itp.)

    2 5 Cytuj
  • 13 lip 2009

    w poldimie ciezko o prace bo to juz koniec kontraktu wiec mozna zapomniec .w TF nie ma juz premi a zarobki sa znacznie mniejsze niz rok w temu , w sierpniu wiekszosc hal ma przymusowe urlopy wiec z pewnoscia mozna o TF zapomniec .Coperstandart i Polplast tragedia nie ma o czym gadac , zadnych inwestycj ,nic tylko umierac :P

    1 4 Cytuj
  • 31 lip 2009

    Poszukując pracy przeważnie w sklepach często spotykam się z informacją,że praca owszem ale dla osoby bezdzietnej.Czy przyjmując bezdzietną,piękną,młodą, pracodawca ma zagwarantowane,że taka osoba nie zajdzie w ciążę?Najlepiej byłoby,żeby kobieta była bezpłodna.Co za czasy nastały?

    14 5 Cytuj
  • 31 lip 2009

    Ps.Dlaczego dyskwalifikuje się kobiety,które mają dzieci???

    10 5 Cytuj
  • 6 sie 2009

    Tyle sie mówiło o powstaniu nowej fabryki w Polplascie, a co za tym idzie nowych miejscach pracy i co z tym? Były jakieś przyjęcia wogóle?

    1 4 Cytuj
  • 7 wrz 2009

    Myśleniczanko - nie prawda - mnie nie przyjęto do pracy właśnie z powodu, że jestem w wieku 'prokreacyjnym' ... woleli taką co już dzieciska odchowała - a moda to bądź kiedy zaciąży ich zdaniem. :/

    3 5 Cytuj
  • 2 paź 2009

    czy ktoś słyszał o likwidacji telefoniki w Myślenicach?

    3 Cytuj
  • 2 paź 2009

    Tak likwidują .Ciekawą sprawą jest to ze za likwidacją stoją myśleniczanie T.Cz i D.Z czekaja na podpis właściciela

    3 Cytuj
  • M G 6 paź 2009

    [quote]Tak likwidują .Ciekawą sprawą jest to ze za likwidacją stoją myśleniczanie T.Cz i D.Z czekaja na podpis właściciela[/quote]
    I pewnie robią to w czynie 'społecznym'... ?
    W tej firmie to już mnie chyba nic nie zdziwi... :/ ^^

    3 Cytuj
  • m m 9 lis 2009

    jesli jest ktoś zainteresowany pracą w swiecie finansów to zapraszam do wspólpracy z firmą która ma kilkadziesiąt lat tradycji, najważniejsze jest to ,iz firma zapewnia nienormowany czas pracy i całkowitą rekwalifikacje, jeśli ktoś jet chętny to można wysłać CV michal.ovb@op.pl

    1 7 Cytuj
  • 12 lis 2009

    Telefonika....legenda gdy powstała ileś lat temu to już miała być zamknięta więc pewnie trochę jeszcze o niej usłyszymy....co do pracy najniższy szczebel wyrobnicy za marne pieniądze w nieludzkich warunkach mają dokonywać cudów ekonomicznych nieco wyższa kadra niczym kapo w obozie... najwyżej tzn. garniturowi oderwani od rzeczywistości pławią się w dostatku integrują panienki załatwiają awanse w łóżkach przełożonych i czas błogo leci i jeszcze jedno im jesteś głupszy,brak wykształcenia , wierność psa tym większą szanse awansu POLECAM

    2 3 Cytuj
  • 12 lis 2009

    aaaaa to akurat trafne do większości dużych firm.

    3 Cytuj
  • 20 lis 2009

    a co słychać w obozie pracy państwa S. Inter-zoo? Czy dalej panuje tam wyzysk na pełną skalę?

    6 3 Cytuj
  • 21 lis 2009

    Jak można tak pisać o pracodawcy choćby najgorszym.To pracodawcy tworzą dla was miejsca pracy ,nie śpią po nocach,dokładają do interesu byleby tylko uszczęśliwić ludzi dając im pracę.Przecież mogliby te klatki robić sami ,ale nie oni dają wam pracę abyście byli szczęśliwi i za to należy im się szacunek.

    4 19 Cytuj

Odpowiedz