Forum » Praca

Ostrzeżenie

  • Marzena 30 sty 2012

    Bardzo wiele osób, otwierających działalność gospodarczą, otrzymało bądź otrzyma pismo z Krajowego Rejestru Pracowników i Pracodawców Sp. z o.o.  z Warszawy.
    Pismo to wygląda na urzędowe, a autor powołując się na różnego rodzaju artykuły, nakazuje wpłatę w wysokości 115zł. w nieprzekraczalnym terminie do dnia...
    Jest to oszustwo i nie dajcie się nabrać ! Nie wpłacajcie nic !
    Jeśli już ktoś dokonał wpłaty, to zapraszam do zapoznania się z :
    http://www.krpip.pl/  

    46 5 Cytuj
  • 30 sty 2012

    Skoro powstał temat dotyczący oszustw i wyłudzeń - przestrzegam przed kolejnymi edycjami Wielkiej Loterii Reader's Digest. Zapewne niejedna osoba otrzymała w ostatnim czasie e-maila z kuponem do wypełnienia.

    31 4 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Jeśli już ktoś dokonał opłaty to niech wejdzie na str krpip.org.pl. Tam napisano, że można odzyskać wpłatę. Po co chodzić po jakiś lewych stronach. Lepiej bezpośrednio do zainteresowanych :)

    8 3 Cytuj
  • 31 sty 2012

    [quote=Marzena] Bardzo wiele osób, otwierających działalność gospodarczą, otrzymało bądź otrzyma pismo z Krajowego Rejestru Pracowników i Pracodawców Sp. z o.o.  z Warszawy.
    Pismo to wygląda na urzędowe, a autor powołując się na różnego rodzaju artykuły, nakazuje wpłatę w wysokości 115zł. w nieprzekraczalnym terminie do dnia...
    Jest to oszustwo i nie dajcie się nabrać ! Nie wpłacajcie nic !
    Jeśli już ktoś dokonał wpłaty, to zapraszam do zapoznania się z :
    http://www.krpip.pl/   [/quote]
    Dostałam ,przeczytałam ,wyrzuciłam. Mąż dostał po przerwie w prowadzeniu działalności i też wylądowało w koszu. Tak więc również przestrzegam, bo szkoda kasy.

    10 1 Cytuj
  • 1 lut 2012

    Jak wynika z najnowszych badań osoby które dają minusy w tak istotnych tematach z reguły mają preferencje homoseksualne. Nie jest bowiem normalne aby negować pożyteczną inicjatywę. faktem pozostaje jednak to że osoby o tej orientacji zasiadają we władzach podobnych firm.

    10 15 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=gość: Sułtan] Jak wynika z najnowszych badań osoby które dają minusy w tak istotnych tematach z reguły mają preferencje homoseksualne. Nie jest bowiem normalne aby negować pożyteczną inicjatywę. faktem pozostaje jednak to że osoby o tej orientacji zasiadają we władzach podobnych firm. [/quote]
    Co, myślałeś, że nie dostaniesz minusa? :D

    10 6 Cytuj
  • 2 lut 2012

    [quote=gość: Straight] gość: Sułtan napisał/a: Jak wynika z najnowszych badań osoby które dają minusy w tak istotnych tematach z reguły mają preferencje homoseksualne. Nie jest bowiem normalne aby negować pożyteczną inicjatywę. faktem pozostaje jednak to że osoby o tej orientacji zasiadają we władzach podobnych firm.
    Co, myślałeś, że nie dostaniesz minusa? :D [/quote]
    WIEKSZYCH GŁUPOT NIE CZYTAŁAM ??////

    8 4 Cytuj
  • Marzena 4 lut 2012

    Też nie rozumiem tych minusów, ale te badania chyba są trefne :)
    Ludzie mają różne problemy, homoseksualizm jednak nie jest jednym z nich :) Przynajmniej tak mi się wydaje :)

    Nie patrzmy na minusy ! Jeśli komuś te posty pomogły lub pomogą, to super ! O to mi chodziło :)
    I Jeśli ktoś jeszcze natknie się na jakąś minę , to Bardzo proszę dajcie znać ! Dlaczego oszuści mają się wzbogacać naszym kosztem ? :)

    12 7 Cytuj
  • 4 lut 2012

    I masz ode mnie plusa :)

    6 11 Cytuj

Odpowiedz