Forum » Praca

Zakład Utylizacji Odpadów Myślenice

  • 1 kwi 2012

    Witam.Czy ktoś coś wie na temat tego zakładu?miejsc pracy i warunki?Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Zakład jest fajny.
    O robotę trzeba się pytać Bronka.
    Warunki spoko, towarzystwo doborowe: prezes Ewa, syn Ważnego Pana z Krakowa, żona innego pana, kolega kolegi Burmistrza.

    17 3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    idź złóż CV to się dowiesz że miejsca są już dawno zajęte a parę dni temu w telewizji mówiła pewna pani że potrzebują ludzi do pracy, i nawet ci nie weźmie CV bo miejsca są zajęte ale przez rodzinę oczywiście....

    12 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    a kiedy rusza praca w tym zakładzie ?

    Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Słyszałem że w kwietniu.

    3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    masz znajomości to się dostaniesz taka jest prawda!!!!!

    8 2 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    a gdzie ten zaklad otwieraja

    1 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: Don Bron] Zakład jest fajny.
    O robotę trzeba się pytać Bronka.
    Warunki spoko, towarzystwo doborowe: prezes Ewa, syn Ważnego Pana z Krakowa, żona innego pana, kolega kolegi Burmistrza. [/quote]
    Biedaku... Jak Ty nie możesz tego znieść że nie jesteś synem Ważnego Pana z Krakowa i mężem innej żony....

    5 7 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    póki co trwa walka o miejsca pracy, są 2 frakcje, frakcja ZUO i frakcja UM, ZUO ma swoich a burmistrz chce wcisnąć swoich a miejsc zbyt mało i powstaje zgrzyt

    7 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    z tego co słyszałam jeszcze, tym wstępnie przyjętym kazują zapisywać się na bezrobocie, inaczej nie przyjmą ich do pracy

    3 4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    "KAZUJĄ" -USIADŁAM SOBIE NA KRZEŚLE...

    10 2 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    A ja się położyłam i nie mogę wstac. Przebiło, poznane już przeze mnie; z dzieciami, trochu, siadnij se, ino, pole Agnicyny, złotyk. Chętnie poznam nowe zwroty autoktonów(rdzenni mieszkańcy tej ziemi).

    6 3 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    to skandal przyjmują około 20 osób ale na staż pół roczny po 600zł miesięcznie a miało być normalnie urząd pracy nie ma na starze jednak dla swoich mają,gdzie jest burmistrz...

    5 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Większość pracodawców się teraz wycwaniła i przyjmują na staż , bo płaci tylko UP a oni murzynów mają i nie muszą nic płacić . Taki świat :( beznadziejny . A tu trza harować do 67 roku życia ...tylko gdzie ???

    7 Cytuj

Odpowiedz