Forum » Praca

papier na wózek widłowy przez UDt

  • 6 sie 2012

    Witam orientuje się ktoś potrzebuje papier na wózek widłowy zdany przed państwowym  urzedem dozoru technicznego>Pozdrawiam

    7 1 Cytuj
  • Tomek 6 sie 2012

    Jeśli chcesz zrobić Uprawnienia UDT, to wiem że dawniej takie kursy robił gość z N.Sącza w ZSTE.

    Cytuj
  • 6 sie 2012

    Też potrzebuje ma ktos jakies wtyki w UDT

    Cytuj
  • 6 sie 2012

    co jakis czas sa organizowane w myslenickim urzedzie pracy

    Cytuj
  • 6 sie 2012

    Wiem że w Ośrodku szkolenia "BIAŁECKI" w Krakowie przy ul.Balickiej takie kursy robią i to dość tanio, i zdaje się przy komisji i masz wszystkie papiery.

    3 1 Cytuj
  • 7 sie 2012

    przecież nawet w ZSTE w Mc robią kursy na wózek ja robiłem w krk jest tam dużo takich firm co robią tanio i szybko ale naucza przynajmniej jak ktoś widzi pierwszy raz wózek:P

    1 Cytuj
  • Tomek 7 sie 2012

    [quote=gość: gosc124] przecież nawet w ZSTE w Mc robią kursy na wózek ja robiłem w krk jest tam dużo takich firm co robią tanio i szybko ale naucza przynajmniej jak ktoś widzi pierwszy raz wózek:P [/quote]
    Ale nie każda firma wydaje uprawnienia UDT. A niektórzy pracodawcy chcą właśnie uprawnienia Urzedu Dozoru Technicznego. Zreszta niektóre te kursy to jedna wielka ściema. Watpie zeby w dwa dni potrafili cie nauczyć od zera obsługi wózka. A takie oferty nieraz widziałem

    2 Cytuj
  • piotrworker 7 sie 2012

    WItam a czy może Państwo wiecie gdzie w Myślenicach lub okolicach można zrobić kurs spawania na TIGA ??

    3 Cytuj
  • 8 sie 2012

    [quote=Draakainen] gość: gosc124 napisał/a:przecież nawet w ZSTE w Mc robią kursy na wózek ja robiłem w krk jest tam dużo takich firm co robią tanio i szybko ale naucza przynajmniej jak ktoś widzi pierwszy raz wózek:P Ale nie każda firma wydaje uprawnienia UDT. A niektórzy pracodawcy chcą właśnie uprawnienia Urzedu Dozoru Technicznego. Zreszta niektóre te kursy to jedna wielka ściema. Watpie zeby w dwa dni potrafili cie nauczyć od zera obsługi wózka. A takie oferty nieraz widziałem [/quote]
    no zlituj się, co to za problem, 3 wajchy i pedał i ile Ty byś chciał sie tego uczyć?

    Cytuj
  • Tomek 8 sie 2012

    Gdy robiłem kurs, robili go tez goście, którzy nie mieli stycznosci z wózkiem. I cieżko im szło przez pierwsze dni. Zgodze sie ze wprawa przychodzi z doświadczeniem. Ale weź też pod uwagę, że przy egzaminach UDT dochodzi ci jeszcze egzamin teoretyczny. A materiału też jest troche.

    1 Cytuj
  • 10 sie 2012

    w zespole szkol na reja swego czasu mozna bylo robic przez udt dojezdzajac do jawozna,moze jeszcze to funkcjonuje.a sam egzamin teoretyczny jak i praktyczny to pestka

    Cytuj
  • 17 sie 2012

    co to jest "jawozna" ? :-)

    Cytuj
  • 3 mar 2015

    Czy papiery na nowe wózki pozwalają na to samo - http://www.ajax.krakow.pl/gielda-wozki-widlowe-uzywane ? Tzn. czy można również korzystać ze starych pojazdów? Bo zakładam, że łatwość i zasady sterowania mogły się wtedy nieco różnić....

    Cytuj
  • 3 mar 2015
    jaskier napisał/a:

    Czy papiery na nowe wózki pozwalają na to samo - http://www.ajax.krakow.pl/gielda-wozki-widlowe-uzywane ? Tzn. czy można również korzystać ze starych pojazdów? Bo zakładam, że łatwość i zasady sterowania mogły się wtedy nieco różnić....

    Tak wszystkie te 3 wózki są w kategorii II WJO. Nie ma znaczenia kiedy były wyprodukowane i jakie maja sterowanie. Najważniejsze żeby były dopuszczone do pracy przez UDT.

    Cytuj

Odpowiedz