Forum » Praca

Polskie doradztwo finansowe !!!!

  • 20 wrz 2012

    Witam dostalam zaproszenie na rozmowe w sprawie pracy w polskim doradztwie finansowym, powiedzcie cyz warto isc na rozmowe co to za praca proacowal ktos moze???

    Cytuj
  • 20 wrz 2012

    Tu jest dużo na ten temat: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3455697

    Wnioski pozostawiam Tobie.

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2012

    Pewnie system prowizyjny bez podstawy i będziesz musiał założyć działalność. AKWIZYCJA !
    Dowiesz się na rozmowie wszystkiego. Sprawdź lepiej nic to cię nie będzie kosztowało :)

    3 3 Cytuj
  • 29 paź 2012

    Był ktoś już na rozmowie tam?? Jakie wrażenia??

    Cytuj
  • 30 paź 2012

    Nie chce mi się wczytywać ale to chyba jakaś nowa piramidka, grube rybki zgarna kaskę a Ty się bujaj frajerze

    2 4 Cytuj
  • 15 gru 2012
    Qantico napisał/a:

    Tu jest dużo na ten temat: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3455697

    Wnioski pozostawiam Tobie.

    Z tego co widzę to link jest o firmie Efect, która zmieniła nazwę na Finance Balance :)
    Nie jest to informacja o Polskim Doradztwie Finansowym

    1 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Zgadza się. Ale schemat działania jest bardzo podobny. Nie chce oczerniać tej firmy bo ta praca ma dużo plusów, ale minusy są dla niektórych nie do przeskoczenia.

    1 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Czy każdy murarz pracuje tak samo???
    Czy każdy lekarz pracuje tak samo???
    Czy każdy nauczyciel pracuje tak samo????

    Czy schemat ich działania nie jest taki sam????

    Może warto byłoby się osobiście dowiedzieć???

    3 Cytuj
  • 18 gru 2012

    Chyba wyraźnie napisałem, że wnioski pozostawiam czytającym.

    PS. Tak, schemat pracy w tych zawodach jest taki sam. Murarz muruje kielnią, chirurg operuje skalpelem, a nauczyciel trzyma się ogólnopolskiego programu nauczania. Takie firmy jak Efekt czy PDF posługują się w swojej działalności podobnymi metodami. Pozdrawiam

    Cytuj
  • Asia Nowak 4 lut 2013

    Byłam na rozmowie... i powiem jedno: SZKODA CZASU - dodam, że to jest moja opinia!!!

    Oczywiście Pan Michał - bardzo ciekawy człowiek i miły, ale miałam wrażenie, że za wszelką cenę chcę abym dołączyła do zespołu, a moje kwalifikacje są następujące: bez doświadczenia w branży finansowej, bez własnej firmy, bez samochodu!!!

    Minusy wg mnie:

    * brak podstawy, tylko praca AGENCYJNA,
    * sama pozyskuje klientów (najlepiej z rodziny, bo nie mam doświadczenia, to gdzie się z obcą osobą spotkam)
    * umawiam spotkania sama (bijąc kolejne minuty na własny rachunek, nikt nie zwraca za te minuty wydzwonione)
    * aby dojechać do klienta poza miasto, muszę mieć samochód i zatankować go na swój koszt
    * znajomość NLP to podstawa, a ja nie znam i nie wiem czy chce się uczyć jak wciskać produkty podświadomie klientowi
    * zaczynam prace od 1 luty, na koniec miesiąca dostaje informacje ile zrobiłam, pod koniec następnego miesiąca (marzec) dostaje informację ile zarobiłam, a w fakturę mogę wystawić w kwietniu... hm... a za co ja będę żyć w marcu ?! (nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chyba tak wygląda system płacowy - tłumaczyła mi to jedna osoba już wtajemniczona, a nie Pan Michał, gdyż mi nie chciał zdradzić "na razie" jak to będzie wyglądać.

    3 4 Cytuj
  • 21 maj 2015

    Niedawno nawiązałem współpracę z doradcami z Kancelarii Global ( globalkancelaria.pl) i sobie chwalę. Dobrali mi optymalne ubezpieczenia, podpowiedzieli korzystne formy inwestowania środków. Mam do nich zaufanie, zawsze rzetelnie wyjaśniają mi wszystkie wątpliwości.

    13 Cytuj
  • 11 paź 2017

    Odchodząc nie co od tematu wybiera się ktoś może na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Bo słyszałam, że program naprawdę jest świetny.

    1 Cytuj

Odpowiedz