Forum » Praca

Ile zarabiają nianie w Myślenicach?

  • 8 lis 2012

    jak w temacie - praca ok. 9 godzin dziennie, dziecko kilkumiesięczne
    ile można zarobić?
    ewentualnie, za jaką pensję przyjęłybyście taką pracę?

    14 2 Cytuj
  • Alicja 9 lis 2012

    W Krakowie placą 6-9 zł za godz do tego wymagają prania sprzatania ,prawa jazdy a czasami własnego samochodu.Niedlugo też bedą wymagać orzeczenia o niepełnosprawności.Zobacz na gumtree

    8 8 Cytuj
  • 9 lis 2012

    8 zł za godzine, jedzenie zawsze było gotowe tylko podgrzewałam ewentualnie kanapki zrobiłam jeśli chciał, nigdy nie prałam sprzątałam, gotowałm, prawa jazdy nie mam.

    16 1 Cytuj
  • Asia Nowak 4 lut 2013

    Ja chciałam pracować i dostać 1500 zł (bez umowy) na rękę.
    Miałam się opiekować 2 małych dzieci: 10 miesięczna dziewczynka i 2 latek.
    Praca: 8 godzin dziennie (wolne soboty i niedziele)

    To pracodawca powiedział, że tyle to oni płacili w Krakowie, a Myślenicach mogą dać co najwyżej 1200 zł, ale pod warunkiem, że będę sprzątała (myła naczynia, odkurzała) i robiła pranie (+ prasowanie).

    Nie zgodziłam się i teraz żałuje, pracuje teraz jakaś kobieta i podobno nie dostaje nawet 1200 zł. Ale ma pracę...

    3 13 Cytuj
  • 4 lut 2013
    Alicja144 napisał/a:

    W Krakowie placą 6-9 zł za godz do tego wymagają prania sprzatania ,prawa jazdy a czasami własnego samochodu.Niedlugo też bedą wymagać orzeczenia o niepełnosprawności.Zobacz na gumtree

    kompletna bzdura

    Nie jest ważne miasto czy miejsce tylko ludzie u których się pracuje!

    20 Cytuj
  • Sebastian Mrozowski 19 mar 2013

    Moja koleżanka pracowała jako niania rok temu i zarabiała 1000 zł, ale musiała czasami pracować dłużej. Robiła prawie wszystko: gotowała i sprzątała. Popracowała pół roku i odpuściła sobie.

    6 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Więc drogie Panie od kiedy NIANIA to też sprzątaczka, praczka kucharka i temu podobne, 1000zł i 5 etatów?
    Im więcej jest kobiet które się na to zgadzają tym więcej pracodawców to wykorzystuje,
    możliwe że istnieje jakiś procent uczciwych pracodawców sama znam osobiście.
    Zgadzam się z drobnymi pożadkami kiedy ewentualnie dzieciątko śpi, ale pozatym to jest chore, jaka jest wtedy opieka nad dzieckiem, co taki przedszkolaczek ma z tego że w domu jest niania.
    Niektórzy sami nie wiedzą czego chcą, a wina jest po obu stronach jak zawsze, bo są rodzice którzy wymagaja zbyt wiele a w szczegilnośc rzeczy których niania powinna kategorycznie odmówic chcąc dalej nazywac się niania. Niania jest dla dziecka a nie dla rodzica, to dziecko ma czerpac z tego że jest przy nim ktoś inny gdy nie ma rodziców zwykle przez wieksza czesc
    dnia, uczyc się , poznawac świat wiele by można wymieniac, wszystko wielki skrót.
    A i nianie też chca kase ale za co za siedzenie przy tv, czytanie gazety czy tez sprzata , myje okna robi pranie prasuję itd a gdzie wtedy dziecko, jak ono spędza czas kiedy to własnie niania powinna pozytywnie , kreatywnie spedzac go z nim razem,

    Uważm że można zawsze się dogadac, ewentualne wiekszę sprzatanie zostawiac na soboty lub też po godzinach. Sama zajmowałam się dziecmi i nadal chcę to robic ale drogie panie trzeba sie szanowac. A druga sprawa dzieci są NAJWAŻNIEJSZE.

    18 2 Cytuj
  • 19 mar 2013

    A co do zarobków. Jak tam wyżej pisano 6-9zł bez względu czy to miasto czy wieś wszystko zależy od pracodawców , rodziców.

    8 1 Cytuj
  • 11 cze 2014

    Myślę ,że niania powinna zarabiać przynajmniej 8-9 zł ,.dlatego ,że pracodawca z reguły nie odprowadza składek.Oczywiście za pracę ,jako niania,a nie za sprzątanie ,gotowanie itp.Kwota zarobku powinna być też zależna ,od ilości dzieci ,którymi się opiekuje.

    14 1 Cytuj
  • 17 lip 2014

    kwota zarobków powinna też być uzależniona od tego co niania oferuje, bo jeśli np. tylko wyjście na spacer, włączenie bajki i ewentualnie kolorowanki to trochę mało nie? czy któraś jest w stanie chociaż podstaw jakiegoś języka uczyć? jest na tyle kreatywna by obyć się bez telewizora te 8h? zgadzam się, że sprzątanie i gotowanie nie powinno być w obowiązkach niani, ale niania która bez tv nie umie zająć dziecka jest niewiele warta

    13 1 Cytuj
  • Sabina 27 paź 2014

    3 lata temu pilnowalam dziecka, dziewczynka miała cztery lata. Dostawalam 8zl/godz. Typowa opieka nad dzieckiem, zabawy, trochę nauki, karmienie, kąpiel. Czasami odbieranie z przedszkola. Często dawali mi samochód żebym mogła z dzieckiem jechać np. do Gibolandu. Później dostalam propozycję aby w między czasie, (np. Jak je czy ogląda bajkę) posprzątać czy zrobić pranie za dodatkową pensję (500zł) do wypłaty.

    8 Cytuj
  • 28 paź 2014

    mieszkam w Głogoczowie za opiekę nad 10 miesięcznym dzieckiem sąsiedzi płacą niani 10 zł za godzinę

    6 Cytuj
  • 29 paź 2014

    To sporo. Widać niania bardzo dobrze trafiła.
    10zł to za samą opiekę,czy też za sprzątanie,gotowanie itd?

    5 Cytuj
  • 29 paź 2014

    tylko opieka
    inni sąsiedzi też tyle placą swojej niani

    ja pilnowałam dziecka 7 lat temu za samo pilnowanie miałam 6 zł a za pomoc w domu jak mała spała 8 zł ale to było lata temu

    7 Cytuj

Odpowiedz