Forum » Praca

Praca w systemie MLM.

  • 23 gru 2012

    Witam wszystkich, przepraszam że nie byłem aktywny, ponieważ swoją wiedzę z dnia na dzień powiększam. Nie lubię pisać o czymś, co nie jest mi znane.

    Dziękuję za słowa wsparcia dla Filipa, Aleeks i po części Defilibrator’owi za słowa „Maciejkaa - Jeśli nie zrobisz czegoś sama, nikt za Ciebie tego nie zrobi.”

    Skorzystałem z kilku zaproszeń na darmowe szkolenia, widziałem ludzi znane mi z twarzy, wiem gdzie mogę uderzyć w potrzebie, co jest ważne do weryfikacji firmy, gdzie szukać informacji w internecie.
    Na pewno nie nowe firmy, ponieważ ich ogólne warunki (OW) zbyt często się zmieniają, i nie są stabilne, produkt a cena.

    Teraz kieruje słowa do użytkownika PiSior.

    Nie podejmuje tematu w zagadnieniu na którym się nie znam, w towarzystwie znajdzie się osoba która ma autorytet w danej dziedzinie, i szybko sprowadzi Mnie na ziemię.

    Ciekaw jestem gdzie szukasz pomocy w razie choroby? Doktor czy kolega.
    Gdy coś złamiesz? Chirurg czy raczej blacharz samochodowy.

    Myślę że jak każdy z nas, idziesz do specjalisty w danej dziedzinie, a skoro nie jesteś „liderem” w żadnym MLM’ie to Panu za dobre rady podziękuje.

    PS. Za ok. tydzień będę się widział z osobą która zaczynała od zera (tak jak każdy w MLM’e), i na dzień dzisiejszy ma czym się pochwalić. Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej.

    Podaj telefon, a przyjadę z nim, gdyż bardzo lubi ludzi którzy posiadają tak wielki bagaż wiedzy i doświadczeń na w/w temat.

    Pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt.

    2 7 Cytuj
  • 2 sty 2013
    Maciejkaa napisał/a:

    Witam wszystkich, przepraszam że nie byłem aktywny, ponieważ swoją wiedzę z dnia na dzień powiększam. Nie lubię pisać o czymś, co nie jest mi znane.

    Dziękuję za słowa wsparcia dla Filipa, Aleeks i po części Defilibrator’owi za słowa „Maciejkaa - Jeśli nie zrobisz czegoś sama, nikt za Ciebie tego nie zrobi.”

    Skorzystałem z kilku zaproszeń na darmowe szkolenia, widziałem ludzi znane mi z twarzy, wiem gdzie mogę uderzyć w potrzebie, co jest ważne do weryfikacji firmy, gdzie szukać informacji w internecie.
    Na pewno nie nowe firmy, ponieważ ich ogólne warunki (OW) zbyt często się zmieniają, i nie są stabilne, produkt a cena.

    Teraz kieruje słowa do użytkownika PiSior.

    Nie podejmuje tematu w zagadnieniu na którym się nie znam, w towarzystwie znajdzie się osoba która ma autorytet w danej dziedzinie, i szybko sprowadzi Mnie na ziemię.

    Ciekaw jestem gdzie szukasz pomocy w razie choroby? Doktor czy kolega.
    Gdy coś złamiesz? Chirurg czy raczej blacharz samochodowy.

    Myślę że jak każdy z nas, idziesz do specjalisty w danej dziedzinie, a skoro nie jesteś „liderem” w żadnym MLM’ie to Panu za dobre rady podziękuje.

    PS. Za ok. tydzień będę się widział z osobą która zaczynała od zera (tak jak każdy w MLM’e), i na dzień dzisiejszy ma czym się pochwalić. Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej.

    Podaj telefon, a przyjadę z nim, gdyż bardzo lubi ludzi którzy posiadają tak wielki bagaż wiedzy i doświadczeń na w/w temat.

    Pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt.

    Rozwaliłaś mnie na łopatki, ty trenerze już nie myślisz tylko powtarzasz dyrdymały ze szkoleń, chyba każdy widzi że wszyscy naganiacze w tym temacie powtarzają te same zdania. " Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej." to mnie rozwala najbardziej u kazdego z was

    7 1 Cytuj
  • 3 sty 2013

    Może nic nie wniosę do dyskusji, ale ostatnio skorzystałam z zaproszenia na taką prezentacje z czystej ciekawości i jak czytam wasze pochlebne wypowiedzi to czuję się jak bym tam nadal była. Te same teksty : przykład z bankiem lub że wystarczy pracować 10 godzin tygodniowo, że w ciągu miesiąca można zarobić kilkanaście tysięcy. Ta sama gadka.
    Dowiedziałam się, że podobno nawet wśród moich znajomych są osoby, które pracują w ten sposób. Wg mnie to nie jest takie łatwe, ale jeśli zobaczę ,że osoba która mnie zaprosiła nadal w tym tkwi może wtedy uwierzę. O! I to zafascynowanie osoby która prowadziła prezentację i osoby która uczyła się już całe 3 tygodnie, że ktoś po 3 mc zarabia tyle, a ktoś inny jeszcze więcej.

    7 Cytuj
  • 3 sty 2013

    "Witajcie w życiu" niczego nie rozumiecie a chcecie dyskutować z kimś kto ma trochę wiedzy na ten temat,może obejrzyjcie filmik i potem podyskutujemy z fachowcem
    http://www.youtube.com/watch?v=Xhd9byZgS7Q
    Polacy po latach komuny są podatni na wszelkie działania marketingowe co wykorzystują różne firmy,Amer Goldy i inne które mają pokaźne sumy na marketing i prawników o czym niektórzy się przekonali
    http://wiadomosci.dziennik.pl/media/artykuly/414083,tvp-moze-pokazac-film-o-amway-ale-musi-usunac-czesc-informacji.html
    Czy Łańcuszek Świętego Antoniego nie wystarczył.
    Cytat"PS. Za ok. tydzień będę się widział z osobą która zaczynała od zera (tak jak każdy w MLM’e), i na dzień dzisiejszy ma czym się pochwalić. Mogę się z tobą założyć że, jego miesięczna wypłata = rocznej twojej."
    Wolę swoją skromną a na schorzenia polecam różnej maści kosmodiski,,opaski magnetyczne ,,pasy wyszczuplające a do kuchni noże ostrzone laserem przez kosmonautów na orbicie i inne wynalazki.Życzę zdrowia.

    5 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Ja proponuję ze zrozumieniem (z naciskiem na zrozumienie) przeczytać definicję systemu mlm:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_wielopoziomowy

    Co do Amway'a i filmu na ten temat - niestety firma/firmy nie ma wpływu na dziwne pomysły dystrybutorów. To głównie brak profesjonalizmu niektórych dystrybutorów powoduje błędne rozumienie systemu i uprzedzenie do tego typu sprzedaży.

    Niestety nie każdy nadaje się do mlm, nie każdy zbuduje strukturę ponieważ to wymaga bardzo dużej pracy i konsekwencji. Większość osób nawet nie zaczyna pracować, a i tak mówi, że to nie działa :) Samo nie przyjdzie, niestety i jeżeli ktoś mówi, że w miesiąc da się zarobić wielkie
    pieniądze to kłamie. W miesiąc można zarobić kilka stów na sprzedaży produktów z katalogu, ale nie można zbudować struktury i zarobić wielkich pieniędzy.

    Najważniejsze w mlm-ie to przekonanie do produktu, używanie go i polecanie innym. Ważne jest również przekazanie prawdziwych informacji osobom, którym proponujemy współpracę. Kolejny krok to pomoc nowym osobom, aby umiały się w tym odnaleźć i zaczęły zarabiać, ponieważ jeżeli one zaczną zarabiać, my też zarobimy. Chore jest podejście pt. "wpisujesz frajerów, którzy będą na ciebie pracować".
    Jeżeli firma ma dobrze skonstruowany plan marketingowy to osoba zapisana dziś, może za rok zarabiać więcej niż osoba, która zapisała się trzy lata wcześniej od niej. Tak to już jest, że każdy musi wykonać swoją pracę, zanim zacznie zarabiać. I to tylko od zaangażowania osoby zależy czy zarobi w mlm, czy nie zarobi. Większość osób niestety nie zarobi, ale nie dlatego, że to nie działa, tylko dlatego, ze trzeba zrobić coś innego niż robi większość, trzeba iść do kilku osób i pokazać jak to działa, ruszyć tyłek i umówić spotkanie, czasem trzeba czegoś nowego się nauczyć. Tradycyjny Kowalski woli po pracy włączyć TV, niestety.
    I ten sam Kowalski posiedzi w mlm-ie rok, nie robiąc nic, a później mówi, że oni kłamią, miała być kupa kasy, a nie ma nic, przecież to nie działa.

    Produkty firm, które działają w mlm to zazwyczaj rewelacyjne produkty w bardzo dobrych cenach bo prosto od producenta. Nie ma ich w sklepach tradycyjnych jedynie docierają do odbiorcy przez dystrybutorów. Czy produkty z Oriflamie są złe? Od 20 lat sa kupowane i jakoś firma świetnie prosperuje i ma zadowolonych klientów. Amway jest na rynku od 50 lat i tez jest w czołówce firm mlm. FM GROUP - świetna polska firma, która rozwija się błyskawicznie na całym świecie, to o czymś świadczy. Produkty bronią się same.

    Rozbraja mnie podejście niektórych osób, jeżeli coś jest inne niż to co spotykam na codzień to na pewno musi być złe. Myślę, że większość tych krytykujących nawet na oczy nie widziało produktów, ale na 100% wszystko co mlm musi być złe.

    A taka ciekawostka, czy wiecie, że bardzo duzo osób zapisuje się do firm sprzedających w systemie mlm, tylko po to żeby kupować produkty taniej niż są w katalogu. Co jest więc złego w mlm? Osoba zapisując się do konkretnej firmy może: 1. kupować na własne potrzeby z rabatem, 2. może sprzedawać z katalogu, zarabiając na marzy, 3. może budować strukturę jeżeli ma na to ochotę. Każdy ma wybór i jeżeli ktoś wybrał latanie z katalogiem to jego sprawa i jego decyzja. Nalatał się trochę, a konkretnych pieniędzy nie było, bo niestety nie na tym tu się zarabia.

    Dystrybutorzy mają płacone za sprzedaż PRODUKTU, nie za sprzedaż startera lub zapisanie osób do struktury!!! MLM to nie jest piramida finansowa!!! Punkty zdobywa się jedynie wtedy jeżeli sprzedaje się produkt. Nie trzeba fizycznie sprzedać tego produktu, wystarczy, że produkt zostanie zakupiony z naszego polecenia, albo z polecenia osoby z naszej struktury. W ten sposób zdobyty rynek zbytu, generuje punkty, później przeliczane na prowizje.
    Co jest w tym złego? Czy praca przedstawiciela handlowego jest zła? Przecież on też sprzedaje produkt i od tego ma płaconą prowizję.

    Ludzie szanujmy się, praca w mlm jest pracą jak każda inna, daje bardzo duże możliwości, przy bardzo małych nakładach finansowych, ale nie jest bez pracy. Jeżeli ktos tak pracuje to jest jego wybór. Ja szanuje osoby, które mówią mi, że to nie dla nich, bo nie każdy się do tego nadaje, nie każdy ma na to ochotę i jest ok. Ale miło byłoby, gdyby osoby, którym nie podoba się ten sposób pracy, szanowały osoby które robią to uczciwie i z pasją. Bo, żeby robić mlm, trzeba to lubić i wierzyć, że można tu dużo osiągnąć. Ale trzeba działać, a nie tylko wierzyć w bajki, że zapisze się do mlm i za pół roku będę bogaty tylko się zapisując.

    Życzę wszystkim zdrowego podejścia do zycia i szanujmy sie!!!
    Pozdrawiam

    4 2 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Widzę że "szkolenie" zaliczone na szóstkę.

    6 1 Cytuj
  • 27 sty 2013

    jeżeli chodzi o najpopularniejszy w okolicy system MLM - FM GROUP to jest to nie oplacalna dzialalnosc bo kupowane tam perfumy mozna znalezc na allegro bo niższych cenach niz u producenta i to wraz z przesylka.

    1 Cytuj
  • 27 sty 2013

    Witam was wszystkich , jeśli chcecie poznać fajną firmę działającą na zasadzie marketingu sieciowego to bardzo chętnie opowiem zainteresowanym jak ja zaczęłam działać w MLM i właśnie szukam ludzi którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze , jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń lub napisz do mnie , ja postaram odpowiedzieć na twoje pytania.
    Pozdrawiam .

    1 3 Cytuj
  • Gabriela strzelec 31 sty 2013

    Witam czy mogłabyś napisać nr. tel. lub jakąś stronę o tej firmie?Jestem akurat zainteresowana takim modelem pracy.

    2 Cytuj
  • 13 paź 2015

    Jeśli ktoś szuka dobrego MLM, a nie piramidy - gdzie przyjdą i będą mówić o milionach. Owszem góra zawsze zarobi w tego typu firmie - Ty nie!koniecznie. Nie można tylko patrzeć na kasę. Jeśli produkt Cię inspiruje - to praca jest łatwa i przyjemna. Wiem jak pracują te wszystkie firmy MLM "na hura" , dawać dawać robimy kasę itd, itp. Zbieranina, szkolenia, akademie na 300, 500 osób........ jak tam czegoś można się nauczyć...? Wejdą do jednej firmy, której ALBO już nie ma, albo przestają zarabiać i skaczą z jednej do drugiej ciągnąc za sobą ludzi...

    1 Cytuj
  • 31 paź 2015

    Od prawie 5 lat pracuję w MLM i nie zastąpię tej pracy na żadną inną! Dodam, że wcześniej przez 7 lat pracowałam na etacie w państwowym przedsiębiorstwie, które jest marzeniem wielu jako ciepła posadka. I teraz wiem już na pewno NIGDY NA ETAT NIE WRÓCĘ!!! Teraz wiem że zarabiam i lubię to co robię. Nie mam problemu z poniedziałkiem czy piątkiem. :) ja polecam! Jedyne co musisz mieć w sobie to samodyscyplinę bo nikt oprócz ciebie nie będzie zmuszał cię do pracy :) i niestety na tym "odpadają" ludzie a później mówią, że to ściema :)

    1 4 Cytuj
  • 12 lut 2016

    Zamiast akwizycji i piramid finansowych, gdzie często topi się własne oszczędności polecam programy partnerskie, jest ich dużo i każdy znajdzie coś dla siebie. Ja już znalazłam. Oczywiście nie oczekuj gruszek na wierzbie, jeśli myślisz, że sama rejestracja wygeneruje Ci tysiące na koncie. To jest normalna praca i jak w każdej pracy trochę wysiłku musisz włożyć, żeby zarobić, z tym, że pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz i zarabiasz przyzwoite pieniądze. Ja prze 10 lat pracowałam na etacie i nie dorobiłam się niczego oprócz zwyrodnienia kręgosłupa...Ktoś tu trafnie napisał, że każda praca to swego rodzaju piramida uzależnień i ten kto jest na szczycie zarabia miliony, a ten, kto tyra 40h tygodniowo dostaje najniższą krajową. Każdy jest kowalem swojego losu. Służę pomocą osobom zainteresowanym.

    3 Cytuj
  • 14 lut 2016

    A ja proponuję pracę w poważnej firmie branży handlu elektronicznego.Pomogę pierwszym 6 osobom które napisządo mnie,ponieważ biorę pelna odpowiedzialność za start i szkolenia tych osób,Robert Wadowski biuro@minigolf-krakow,pl Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia Jestem w 1 lini wiec na samej górze struktury MLM ,

    3 Cytuj
  • Michał 26 mar 2016

    Jeżeli macie ochotę na sprawdzenie jednego ze sposobów na aktywne działanie w sieci to w necie czytałem o pewnym Gienku. Wpiszcie sobie gienek wyrywa kapuste w internet i sami się przekonacie.

    Cytuj
  • 3 mar 2017
    Robert Wadowski napisał/a:

    A ja proponuję pracę w poważnej firmie branży handlu elektronicznego.Pomogę pierwszym 6 osobom które napisządo mnie,ponieważ biorę pelna odpowiedzialność za start i szkolenia tych osób,Robert Wadowski biuro@minigolf-krakow,pl Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia Jestem w 1 lini wiec na samej górze struktury MLM ,

    witam, jesteśmy firma, która poszukuje dobrych sprzedawców w systemie MLM- produkt włoski
    info na mail: mastergio@o2.pl

    1 Cytuj
  • 24 mar 2017

    Ja sie ostatnio zraziłam do tego MLM przez firmę Prouve :/ Gruszki na wierzbie obiecywali po czym wyszło, ze tam szansa na zarobek jest taka, ze dostanie jakieś pare groszy przy obrotach około 700zł... Poza tym firma najpierw wyrzekała sie piramidy finansowej a później wyszło, ze to nic innego jak takie "schody do kariery" - i to juz obsadzone swoimi ludźmi.

    Cytuj
  • 24 mar 2017

    Baronka nie ma co się źle nastawiać, prawdziwe MLM jest warte uwagi. Słyszałam o tym prouve nie najciekawsze opinie a chcieli mnie zatrudnić. Teraz wiem ,że dobrze zrobiłam i nie przeszłam do nich.

    2 Cytuj
  • 26 mar 2017

    Beata112, to była zapewne jedna z najlepszych decyzji. Do do tego prouve to oni nawet nie powinni się określać, że są z branży MLM. Ja jak tylko o nich usłyszałam to wiedziałam, że coś jest nie tak. Teraz czytając opinie cieszę się, że nie dałam się w to wciągnąć, jeszcze nie zaczęli a już narobili sobie bałaganu.

    Cytuj
  • 13 kwi 2017

    Polecam MLM Living Forever Produkt, ktoś chętny, zapraszam do swojego zespołu

    Cytuj

Odpowiedz