Forum » Praca

Sklep z odzieżą niemowlęcą i dziecięcą /akcesoria

  • 28 sty 2013

    Witam!
    Piszę w sprawie rozeznania, jakie jest Wasze zdanie. Czy miałby szanse na utrzymanie się w mieście sklep z dobrymi jakościowo ale tanimi ubrankami niemowlęcymi i dziecięcymi oraz w perspektywie akcesoriami dla niemowląt i małych dzieci ? Podstawą sklepu byłby profesjonalny sklep allegro, sklep stacjonarny byłby również punktem odbioru allegro. Będę wdzięczna za opinie i sugestie:)
    pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 28 sty 2013

    pytanie najważniejsze chyba, czy ten sklep na allegro już działa ?

    2 Cytuj
  • 28 sty 2013

    Działa ale nie w takim aż zakresie, przejmujemy hurtownię z tej branży w tym miesiacu i po prostu nie mam na to miejsca w domu, skoro i tak musiałabym nająć jakąś powierzchnię magazynową - to czemu nie sklep stacjonarny?

    2 1 Cytuj
  • 29 sty 2013

    W Myślenicach sklepów dziecięcych jest już od groma. Poza tym taki sam asortyment jest w wielu sklepach "niedziecięcych" czyli takich z różnym asortymentem. A większość ludzi i tak robi zakupy w Krakowie, Carrefour, Bonarka.

    4 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Ja osobiście uważam że miałby rację bytu ... mam maleńkie dziecko i chętnie chodzę do sklepów dziecięcych jednak obsługa w Myślenickich sklepach bywa fatalna ... Uważam, że warto spróbować przebić się i wdrożyć nowe fajne rzeczy dla małych szkrabów. Pozdrawiam

    5 3 Cytuj
  • Aga 29 sty 2013

    też myślę , że warto spróbować .

    3 2 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Powiem Ci tak-ja bym sie teraz na coś takiego nie porwała.Powierzchnia magazynowapowiedzmy na ul.Kaz wielkiego to koszt ok 300 zł miesięcznie-czynsz w miejscu w miare dogodnym klientowi to przy niewliekiej powierzchni ok 4000 i wiecej-powiedzmy ktos do obsługi bo wtedy na internet juz nie masz czasu to nastepne koszty-troche trzeba przemielic towaru zeby to pokryc a dzieciecych punktów jest troche a teraz jeszzce podobno otwieraja w Zorzy na górze chińczyka wiec bedzie masakra.Weź jeszzce jedno pod uwagę pracuję w handlu więc wiem co mówie-musisz sie nieźle naużerac z klientami a przez internet owszem czasami ktos sie znajdzie dociekliwy ale przynajmniej nie musisz na niego patrzeć:)Było w Zorzy na górze stoisko agd z niemiec które gośc wczesniej prowadził przez internet-zrobił to co Ty chcesz zrobić...i sie zwinął i wynajał powierzchnie magazynową:)Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • Basia 29 sty 2013

    na pewno musi byc miła sprzedawczyni bo te co są w M -ach to masakra

    3 1 Cytuj
  • 30 sty 2013

    w tym mieście biznes nie ma racji bytu.... ;/ szkoda twoich pieniędzy wiem to z mojego doświadczenia jak i moich koleżanek...

    2 Cytuj
  • 31 sty 2013

    Widzę, że zdania są podzielone. Wierzę w powodzenie, mój wkład jest dość znikomy - nadarzyła się okazja przejąć inny duży biznes za bezcen. Jedyny problem to lokalizacja - Myslenice/kraków/skawina? Obejzałam już kilka fajnych lokali z witrynami, zadbanych, za mniej niż 2000, więc nie zamierzam płacić powyżej 4000 za najem.:) W Krakowie problemem są galerie handlowe, chociaż ceny są z mojego punku widzenia zaporowe, mogę zaoferować o wieeele lepsze ceny. Szukam więc dalej i dziękuję za opinie. :)
    Pozdrawiam!

    3 Cytuj

Odpowiedz