Forum » Praca

AGD-net

  • Sebastian Mrozowski 19 mar 2013

    Witam,
    znacie tego pracodawcę. Wysłałem w piątek aplikację na:
    http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj/tresc/pracownik_biurowy_do_dzialu_reklamy-1833619.html
    Będę wdzięczny za info

    2 1 Cytuj
  • Anna 19 mar 2013

    też wysłałam, dostałam odpowiedź i zaproszenie na szkolenie, odezwali się w ten sam dzień, ogłoszenia mają dotyczyć naprawy, serwisowania sprzętu agd. Chociaż umowę podpisuje się z firmą, która ma też inną działalność, sama dokładnie nie wiem o co w tym chodzi. Przekonam się niebawem. A ciebie Sebastianie zaprosili na szkolenie? Wybierasz się?

    1 1 Cytuj
  • 20 mar 2013

    a skąd będzie wiadomo że zlecenie zrealizowali i czy napewno wypłacą kasę??

    2 Cytuj
  • 22 mar 2013

    I o co w tym chodzi, poważna oferta czy ściema? Tez mam zaproszenie na szkolenie, ale nie wiem czy warto się fatygować...

    3 Cytuj
  • 22 mar 2013

    ja tak samo dostalem zaproszenie i jestem puki co zielony co z tym robic... Powiem tak jest zbyt piekne by bylo prawdziwe, przeciez kazdego rodzaju szkolenia kosztuja i co oni nam dadza tak za darmo ?

    1 Cytuj
  • 22 mar 2013

    ogłoszenie wygasło, jednak z opisu w linku i powyższych komentarzy łatwo wywnioskować o co chodzi.
    w skrócie:
    firma bierze kogo popadnie na szkolenie.
    szkolenie bezpłatne, na końcu którego podpisujesz papier że zobowiązujesz się przepracować - powiedzmy 3 miesiące w ich firmie, w innym przypadku płacisz za kurs.
    praca polega na tym, że musisz działać wg schematu przez nich opracowanego, dzięki czemu nie jesteś w stanie wygenerować dla firmy zysku, który w umowie gwarantuje ci prowizję, i zostajesz przy podstawie 600 zł . tak przez 3 miesiące, i następny proszę.
    ot - kapitalizm :)

    3 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    pracuje dla nich od 2 tyg dodaje ogłoszenia i nic z tego jak narazie nie mam nie odbierają tel.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz