Forum » Praca

Myślenice, ul. Słoneczna , tesco

  • 19 mar 2013

    Witam .
    Mam pytanie dotyczące pracy na magazynie w Tesco w Myślenicach na ulicy Słoneczna .
    Jeżeli ktoś miał styczność z pracą tam na magazynie lub pracuje , może mi napisać jak wygląda tam praca czy jest trudno ? pracuje się z normalnymi osobami czy z takimi jak w np bzomex gdzie dosłownie każdy drze się i wyzywa od najgorszych już na przekroczeniu progu na magazynie . Dziś zaczynam tam pracę na nocki i jednak się trochę boję jak to tam będzie , po przepracowaniu w bzomexie nie ufam i nie czuje się zbyt dobrze na magazynach ...

    13 4 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Do zobaczenia w pracy :) Dasz sobie rade a magazyniera jeszcze w Tesco niebyło.

    8 3 Cytuj
  • 19 mar 2013

    Dziękuję za odpowiedź , mam nadzieję że będzie dobrze tzn że sobie poradzę w Tesco a w firmie bzomex w której pracowałem to był istny horror , dość że pracuje się z idiotami którzy znają jedynie przekleństwa to jeszcze wyzysk na pracowniku był na każdym kroku , mobbing w bzomexie to była podstawa ... . W takim razie do zobaczenia w pracy .

    13 3 Cytuj
  • Aga 19 mar 2013

    O tym tesco mogłabym pisać wiele bo dosyć długo tam pracowałam...
    Choćby człowiek dał z siebie wszystko a nawet więcej , to i tak będzie to za mało ...

    10 Cytuj
  • 20 mar 2013

    Stary, Bzomex to w porównaniu do Tesco to raj : ), wystarczy poczytać w necie jak tam traktuje się ludzi, z tego co widzę, to Myślenickim sklepie nie ma czegoś takiego jak magazynier, tylko każdy zajmuje się wszystkim, moja siostra pracowała tam przez wakacje na nocki na umowę-zlecenie, i zarabiała wielką wręcz niewiarygodną kwotę 30zł za 8h czyli 3,75 na /h.

    wszystkiego najlepszego w nowej pracy - na pewno dasz sobie radę.

    8 5 Cytuj
  • 20 mar 2013

    http://forum.miasto-info.pl/praca/1105,b-ex-stroza,11.html

    Damian tu jest link, w którym wypowiadasz się o pracy w firmie, w której pracowałeś.....
    Teraz to już sam nie wiem gdzie bezrobotny powinien szukać pracy...

    9 1 Cytuj
  • 24 mar 2013

    No i jak kończy (czy raczej zaczyna) się historia w nowej pracy ? Bo czuję się trochę jakbym czytał kryminał i jakiś złośliwiec wyrwałby kartki gdzie tkwi sławetna odpowiedź "kto zabił ?".

    7 Cytuj
  • 3 kwi 2013

    Niema tak zle ubezpieczenie jest pensja nie najgorsza zawsze na czas socjalne , da sie wytrzymać Tylko trzeba chcieć

    2 6 Cytuj
  • 3 lip 2014

    Godziny szczytu ,wjazd na parking przed Tesco kolejka i korek na pół Słonecznej bo jeden z drugim debil stanie na wjeździe tak że nie można go ominąć i czeka aż się zwolni miejsce a na drugim parkingu przed Playem pełno wolnych miejsc.Kto tym ludziom daje prawo jazdy,kto uczył ich jazdy?Jak już stanie jeden z drugim cymbał to niech zrobi to tak aby można go było ominąć.

    23 2 Cytuj
  • 4 lip 2014
    krowka123 napisał/a:

    Godziny szczytu ,wjazd na parking przed Tesco kolejka i korek na pół Słonecznej bo jeden z drugim debil stanie na wjeździe tak że nie można go ominąć i czeka aż się zwolni miejsce a na drugim parkingu przed Playem pełno wolnych miejsc.Kto tym ludziom daje prawo jazdy,kto uczył ich jazdy?Jak już stanie jeden z drugim cymbał to niech zrobi to tak aby można go było ominąć.

    Zgadzam się, a do tego wszystkiego nie umieją wyjechać z tego parkingu, tylko z prawego pasa jadą w lewo i odwrotnie! Brak jakiejkolwiek orientacji ! Nie ma wymalowanych linii to się biedactwa gubią. Proponuję pojeździć hulajnogą a nie samochodem. :)

    21 3 Cytuj
  • 17 lip 2014

    parkowanie ukośnie, parkowanie na dwóch miejscach, bo drzwi trzeba na całą szerokość otworzyć z jednej i drugiej strony, a nawet parkowanie przy budce z oscypkami zastawiając dojście do przejścia po pasach, stawanie na środku parkingu by nie móc gościa ominąc to normalne...

    8 1 Cytuj
  • baron nk klasa 18 lip 2014

    zamiast wypisywac na forum to proponuje podejsc do takich osob i zwrocic im uwage jak sie ma odwage parkingowemu nieraz sie oberwalo a jak zadzwoni po straz miejska to zanim przyjada to nie ma juz parkujacych pod oscypkami lub na kopertach

    4 3 Cytuj
  • 18 lip 2014

    Jeden taki na zwrocenie uwagi, ze stana blokujac swobodny ruch, odpowiedzial, ze przeciez duzo miejsca jest. To co wyciagnac takiego zza kierownicy i kazac mu sila aby przepchnal swoj samochod to sie zastanowi nastepnym razem?

    1 2 Cytuj
  • baron nk klasa 20 lip 2014

    niektorych by tak pasowalo albo zablokowac i powiedziec parkingowemu zeby zadzwonil po straz miejska albo zrobic oplaty to wtedy by placili poddwojnie

    5 1 Cytuj
  • 20 lip 2014

    Będzie ciekawie jak wybudują drugą galerię ... czy wtedy Słoneczna będzie przejezdna ?

    8 1 Cytuj
  • 14 sty 2015

    Witam , chciałam dowiedziec się jak wygląda praca na kasie w Tesco? Czy mozna swobodnie zejsć na przerwe ?

    1 3 Cytuj
  • 14 sty 2015
    wesołakinga napisał/a:

    Witam , chciałam dowiedziec się jak wygląda praca na kasie w Tesco? Czy mozna swobodnie zejsć na przerwe ?

    Kończę...
    "ściągnąć pampersa"?

    6 3 Cytuj
  • 15 sty 2015
    miki napisał/a:

    Niema tak zle ubezpieczenie jest pensja nie najgorsza zawsze na czas socjalne , da sie wytrzymać Tylko trzeba chcieć

    tylko jaka pensja?

    2 4 Cytuj
  • 20 sty 2015

    ...?

    1 2 Cytuj
  • 25 maj 2015

    W takich sieciówach nigdy pracownik nie bedzie należycie szanowany

    2 1 Cytuj

Odpowiedz