Forum » Praca

Ecomyjnia mobilna

  • 26 mar 2013

    Witam. Co sądzicie o ecomyjni w Myślenicach z dojazdem do klienta ?

    2 4 Cytuj
  • 26 mar 2013

    od kiedy działa ta myjnia, bo o niej nie słyszałem?
    jak długo czeka się na usługę?
    no i najważniejsze, kto pokrywa koszty mandatu, za mycie auta w miejscu do tego nie wyznaczonym - do 500zł.

    9 2 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 26 mar 2013
    TedBundy napisał/a:

    od kiedy działa ta myjnia, bo o niej nie słyszałem?
    jak długo czeka się na usługę?
    no i najważniejsze, kto pokrywa koszty mandatu, za mycie auta w miejscu do tego nie wyznaczonym - do 500zł.

    pewnie klient ;)

    4 1 Cytuj
  • 26 mar 2013

    Myjnia nie została jeszcze uruchomiona, na razie sprawdzam rynek.

    2 Cytuj
  • 26 mar 2013
    TedBundy napisał/a:

    od kiedy działa ta myjnia, bo o niej nie słyszałem?
    jak długo czeka się na usługę?
    no i najważniejsze, kto pokrywa koszty mandatu, za mycie auta w miejscu do tego nie wyznaczonym - do 500zł.

    jak widziałem jak to działa to wogóle nie jest szkodliwa dla środowiska.A co do mandatu się do wiem.

    2 3 Cytuj
  • 30 mar 2013

    Czekam na wasze opinie czy chcielibyście skorzystać z eco myjni mobilnej.

    1 3 Cytuj
  • 30 mar 2013
    camaro787 napisał/a:

    jak widziałem jak to działa to wogóle nie jest szkodliwa dla środowiska.A co do mandatu się do wiem.

    Aby dorzucić się do budżetu gminy nie trzeba myć szkodliwymi środkami samochodu na ulicy. Chodzi głównie o to, że studzienki odpływowe na ulicy, służą tylko i wyłącznie do odprowadzania deszczówki, niczego innego, nawet jakby było super ekstra eko :)
    Być może istnieje jakieś pozwolenie na taką działalność, i można sobie wykupić możliwość wlewania atestowanych środków do studzienek odpływowych, ale to już w Twojej gestii jest sprawdzenie tego. A co do chęci skorzystania z usługi - myślę, że miałbyś klientów głównie z bloków.

    1 2 Cytuj
  • 31 mar 2013

    jemu raczej chodzi o mycie parowe. Kiedyś się nad tym zastanawiałem. Oczywiście Kraków, markety, firmy, floty do tego teoretycznie dochodzą wszystkie chłodnie, przedszkola. Teraz wady : chłodnie odpadają z pewnych względów (sztauch, woda i wpis w zeszycie), spora część aut odpada z wiadomych powodów a w Myślenicach już w szczególności. Poniżej -5 stoi czyli minimum 4 miesiące. I najważniejsze jak chce skalkulować koszty na jakim poziomie licząc możliwości przerobowe do amortyzacji sprzętu ? Można się zastanawiać na elementem stawki na podstawie efektu "snobistycznego" ale to tylko Kraków. Temat w każdym razie nie jest jednoznaczny ani na tak ani na nie. Kwestia dobrego badania rynku, przygotowania merytorycznego oraz kalkulacji. Temat na pewno do ogarnięcia.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz