Forum » Praca

Praca dla młodzieży w wakacje

  • 1 cze 2013

    Mam pytanie, czy słyszeliście o jakieś ofercie w naszym mieście, okolicy, gdzie młodzież może dorobić w wakacje? Czy jest ogółem taka opcja, skoro dla dorosłych na naszym rynku praktycznie brak ofert?

    18 4 Cytuj
  • ania 1 cze 2013

    Trochę mnie dziwi brak takiej oferty na naszym rynku. Uczniowie/studenci są tansi niż "dorośli" z prostej przyczyny, dla nich najniższą krajowa to rarytas a pracodawca oszczędza na zusie, bo uczniowie do 26 roku życia są z niego zwolnieni.
    No pracodawcy! Dajcie młodym zarobić na wakacje.

    11 3 Cytuj
  • 1 cze 2013

    Wyzysk wszędzie, jest wprawdzie oferta roznoszenia ulotek z Myślenic, ale tylu chętnych, że załapać się nie jest prosto.

    Jest też oferta z krakowskiego call center, ale tam to dopiero. Znajomi mówili, którzy tam pracowali, że oszukują na prowizjach, jednego dnia są zlecenia, drugiego jedziesz, płacisz 10 zł za drogę, a oni "dzisiaj nic nie mamy, wracajcie do domu". O, albo jeśli nie wyrabiasz normy (zazwyczaj w 95 % przez złą bazę) 2 sprzedanych produktów na godzinę, są skłonni podziękować za nieudaną współpracę...

    4 Cytuj
  • 2 cze 2013

    SZUKAJCIE W OGŁOSZENIACH NA NASZEJ STRONIE MYSLENICKIEJ, NP.

    Praca w restauracji dla kelnera lub kelnerki.
    Praca w Krakowie na ul Armii Krajowej będzie na lipiec-sierpień (2miesiące) na zastępstwo. Praca polega na robieniu i podawaniu głownie kawy (wymagane doświadczenie) oraz noszeniu talerzy. Warto znać 4rest'a. W restauracji kelnerzy mają na sobie koszule i eleganckie spodnie lub panie - spódnice.

    3 1 Cytuj
  • 2 cze 2013

    Dla dorosłych nie ma pracy a co dopiero dla młodziezy ;/

    18 4 Cytuj
  • 15 cze 2013

    A jak ja przeglądam oferty to wydaje mi się że są tylko dla studentów, emerytów, rencistów i niepełnosprawnych.

    5 2 Cytuj
  • 15 cze 2013

    W tamtym roku miałam nadzieję, że zapisując się jeszcze przed wakacjami w hufcu pracy dla młodzieży znajdę jakąś pracę, cokolwiek byle by sobie zarobić jakiś grosz.. ale oczywiście pierwszym problemem było dogadać się z paniami tam pracującymi.. następnie przez całe wakacje mimo odwiedzin hufca i czekania na telefon od nich , żadnej oferty pracy nie było.. tak więc niestety ale bez jakichkolwiek znajomości czy ogromnego szczęścia pracy znaleźć nie można..

    7 Cytuj

Odpowiedz