Forum » Praca

NOWY ZAKŁAD W JAWORNIKU

  • 10 kwi 2014
    mieszkaniec1025 napisał/a:

    Jak chcesz pracować to będziesz pracować,a nie takie smuty "jakie warunki? jaka atmosfera?", jest taka jaką sobie sami ludzie stworzą,a o tym zakładzie dalej nie wiadomo nic, ale to nie powód, żeby tutaj jakieś ploty głupie powtarzać, bo coś ktoś od kogoś wie. jak ktoś ma za dużo czasu albo ofert to zadaje głupie pytania "czy warto tam pracować?" a jak ktoś nie ma pracy to jej szuka i nie zastanawia się nad takimi pierdołami. a jak gdzieś jest to trzeba poznać na własnej skórze bo co się komuś podoba dla innego może być dnem.

    Owszem to ludzie wytwarzają atmosferę. ALE kiedy szef jest upierdliwy, nie płaci w terminie, czepia sie wszystkiego to jakim prawem ta atmosfera ma być dobra ?

    11 2 Cytuj
  • 10 kwi 2014

    ale 80% szefów "PRYWACIARZÓW" teraz takich jest.

    12 2 Cytuj
  • 29 sie 2014

    są przyjęcia?

    2 2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 29 sie 2014

    jest ogłoszenie tutaj na stronie cv trzeba wysłać mailowo do dzieła

    3 2 Cytuj
  • 29 sie 2014

    niby gdzie?

    1 2 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 29 sie 2014

    nic na tacy w ogłoszeniach dam pracę trzeba czytać czasem str 1
    Firma K&K Polska Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 5083 poszukuje
    dla Klienta będącego liderem w produkcji wyrobów cukierniczych kandydatów na stanowisko:

    7 2 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Jakieś aktualne wiadomości o pracy w Jaworniku ktoś ma? Pojawiło się ogłoszenie i chce zasięgnąć opinii

    6 5 Cytuj
  • 20 sty 2015

    czy ktoś wie czy są jakieś przyjęcia?

    4 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 12 sty 2016

    Niby jest duże bezrobocie a tu niektóre ogłoszenia o pracę wiszą w PUP miesiącami - także do firmy FCASE. Nawet było za więcej niż 2000 brutto - co jest rzadkością w Myślenicach. Dlaczego zatem aż tak trudno wam znaleźć pracowników, ze szukacie ich nawet na forum?

    Druga sprawa dlaczego podajesz nie firmowy adres mail? Skąd mam wiedzieć, czy faktycznie szukasz pracownika a nie tylko danych osobowych?

    24 1 Cytuj
  • 12 sty 2016

    Może byś napisał grzeczniej a nie odnosił się na ''ty'' do Pani Martyny. Grzeczności nie nauczyli? Po drugie skąd wiesz że to nie firmowy mail?Może to osoba odpowiedzialna za rekrutacje z tej firmie? Myślenie boli?

    2 23 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 12 sty 2016

    To jest forum i tu się do siebie zwracamy z reguły na Ty - niezależnie kto jest kim to po drugie
    Po trzecie akurat dlatego ze myślę zadaję pytania.
    Po czwarte myślę że żadna duża i poważna firma nie pozwoliła by sobie na posiadanie oficjalnych publicznie podawanych maili w domenie typu o2.pl

    A po pierwsze dalej nie odpowiedziałeś na pytanie dotyczące w końcu bezpieczeństwa poruszania się w sieci, a mianowicie skąd mam wiedzieć że Ona to ona, a nie ktoś kto chce ode mnie wyłudzić dane osobowe? Na jakie stanowiska szuka pracowników? Ani tutaj, ani na stronie firmy tej informacji nie ma!
    Kiedyś moja mama podała swoje dane przez telefon. Do dziś jestem przez to nękany telefonami - jestem uwrażliwiony na podawaniu danych nie wiadomo komu i po co

    21 Cytuj
  • 13 sty 2016

    Po pierwsze w zasadach jakie panują na forum odnośimy z grzecznością czyli nie na tzw ty. Ale tobie to nie przeszkadza bo cie mama grzeczności nie nauczyła. Masz podane dane firmy więc jak masz wątpliwości to zadzwoń do tej firmy i poproś o maila firmowego bo się obawiasz o swoje dane...
    Co do domen to jesteś w błędzie bo wieeele firm m domeny typu interia lub wp.
    Owszem nie podała pani informacji na jakie stanowiska pracy szukają osób a to powinno się zamieścić .

    2 20 Cytuj
  • Andrzej 13 sty 2016

    [OT]

    Bartol26 napisał/a:

    Po pierwsze w zasadach jakie panują na forum odnośimy z grzecznością czyli nie na tzw ty. Ale tobie to nie przeszkadza bo cie mama grzeczności nie nauczyła.

    Tak się składa, że na forach dyskusyjnych/internetowych Netykieta nawet zaleca bezpośrednie zwracanie się do siebie "per Ty" lub też po imieniu (ale już nie po nazwisku) bez form grzecznościowych. @sh_ma nie napisał nic niestosownego, więc zupełnie nie rozumiem, dlaczego się go tak czepiasz?
    [EOT]

    13 1 Cytuj
  • 13 sty 2016

    Bo nie pisze z koleżanką tylko z osobą która oferuje zatrudnienie i nie wypada pisać na ''ty''. To jest moje zdanie i tego się trzymam.

    1 23 Cytuj
  • 13 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Może byś napisał grzeczniej a nie odnosił się na ''ty'' do Pani Martyny. Grzeczności nie nauczyli? Po drugie skąd wiesz że to nie firmowy mail?Może to osoba odpowiedzialna za rekrutacje z tej firmie? Myślenie boli?

    Nie masz najmniejszego pojęcia na temat netetykiety więc zamilcz. Proszenie o dane takie jak CV na anonimowy email nadaje się tylko do zgłoszenia na policję jako przekręt.

    19 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 13 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Co do domen to jesteś w błędzie bo wieeele firm m domeny typu interia lub wp.

    Gdzie ja napisałem coś będącego w sprzeczności z powyższym? Ile firm w Polsce jest firmami jednoosobowymi? 1/3, połowa czy jeszcze więcej?

    sh_ma napisał/a:

    Po czwarte myślę że żadna duża i poważna firma nie pozwoliła by sobie na posiadanie oficjalnych publicznie podawanych maili w domenie typu o2.pl

    8 1 Cytuj
  • 14 sty 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie masz najmniejszego pojęcia na temat netetykiety więc zamilcz. Proszenie o dane takie jak CV na anonimowy email nadaje się tylko do zgłoszenia na policję jako przekręt.

    To czemu nie zgłaszasz na policje ?

    1 10 Cytuj
  • 14 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    To czemu nie zgłaszasz na policje ?

    Jeleni którzy nieświadomie przekażą swoje dane osobowe to szukajcie na innych forach.

    Rekrutację ma się prowadzić wiarygodnie, zgodnie z prawem i ustawami. Jeśli jakaś firma nie wie jak to zrobić to od pomocy ma Urząd Pracy, oni oferują bezpłatne pośrednictwo. Później jeśli chcecie trafić do większej ilości ludzi np. poprzez Miasto-Info to wystarczy że wstawicie na forum linka do ogłoszenia tam:
    http://www.praca.myslenice.pl/2,oferty-pracy/oferty-pracy

    "Partyzantkę" taką jak wcześniej to sobie po prostu darujcie.

    12 Cytuj
  • 14 sty 2016

    zgłosiłeś już na policje czy mocny w gębie jesteś?

    1 11 Cytuj
  • 13oddział 14 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    zgłosiłeś już na policje czy mocny w gębie jesteś?

    Co do kultury : to jest forum tematyczne i jak nazwa wskazuje piszą tu ludzie na dany temat, jeżeli nie masz nic sensownego do dodania na temat "NOWY ZAKŁAD W JAWORNIKU" to nie pisz i nie zaśmiecaj tylko id się ponapinać gdzieś indziej - w sieci sobie coś wynajdziesz.

    8 1 Cytuj
  • 15 sty 2016

    Dlaczego mam gdzieś iśc ?bo zwróciłem uwagę o kulturalnym pisaniu?boli cie to że nie ''jadę'' po pracodawcy? podobno ty obrońca pracowników jesteś więc chyba o to ci chodzi co nie? he..

    1 10 Cytuj
  • 15 sty 2016
    Bartol26 napisał/a:

    Dlaczego mam gdzieś iśc ?bo zwróciłem uwagę o kulturalnym pisaniu?boli cie to że nie ''jadę'' po pracodawcy? podobno ty obrońca pracowników jesteś więc chyba o to ci chodzi co nie? he..

    Nic jeszcze nie napisałeś sensownego w tym temacie. A to co udało Ci się wklepać to nazywa się "trolowaniem", ale nie Ty tego nie wiesz bo nie masz pojęcia na temat netetykiety. Szkoda klawiatury na jakąkolwiek dyskusję z Tobą.

    7 Cytuj
  • 15 sty 2016

    za to ty wyznajesz zasadę ''kto nie z nami ,ten przeciwko nam''

    9 Cytuj
  • 28 sty 2016
    Martyna2016 napisał/a:

    Witam,
    ze względu na burzę jaką wywołał wpis mojej asystentki, proszę aby zainteresowane osoby przesyłały aplikacje bezpośrednio do mnie malgorzata.zawada@telekadra.pl
    Jestem koordynatorem Działu HR
    Odpowiadając na Państwa wątpliwości żadna ustawa nie nakazuje, aby firmy posługiwały się własnymi domenami.
    Dodatkowo każda osoba, która odpowiedziała na maila do P. Martyny otrzymała odpowiedź z zapytaniem czy możemy się skontaktować w sprawie pracy, już bezpośrednio z maila firmowego. Jednak pragnę nadmienić, że fakt występowania w mailu "profesjonalnej" domeny nie gwarantuje Państwu tego, że Wasze dane trafią tam gdzie sobie tego Państwo by życzyli.
    Z mojej strony mogę jedynie zapewnić, iż firma Telekadra, którą reprezentuje jest Agencją z wieloletnią historią i nieposzlakowaną opinią w kwestii terminowych wypłat wynagrodzeń, obsługi kadrowej pracowników oraz pomocy w znalezieniu pracy czy zmianie branży.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Zawada Małgorzata

    Panie z internetem to chyba nie za bardzo obyte co?

    Zamiast przyznać rację że wysyłanie CV na ogólnodostępny email wiąże się z dużym prawdopodobieństwem niewłaściwego użycia danych to idą dalej w zaparte że to OK i w ogóle to internauci czepiają się.

    A teraz proszę porównać państwa ogłoszenie na tym forum
    ----------------------
    Witam,
    jeśli są Państwo zainteresowani pracą w Jaworniku w firmie FCASE ( Fabios) zapraszam do wysyłania CV na adres: sawmartyna@o2.pl
    Warunkiem przyjęcia jest posiadanie ks. sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia.
    pozdrawiam, Martyna
    ----------------------

    z pierwszym lepszym ogłoszeniem nad pracuj.pl na najbardziej podstawowe stanowisko
    http://www.pracuj.pl/praca/kasjer-sprzedawca-poznan,oferta,4374463

    Podpowiem: na pracuj.pl jest napisane "kim jesteśmy", "co wymagamy", "co oferujemy"
    i dopisek odnośnie ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH. U Was nie ma nic.

    Ciężko uwierzyć że Wy zajmujecie się rekrutacją zawodowo bo tutaj na tym forum robicie to co najmniej nieudolnie.

    13 Cytuj
  • 28 sty 2016

    Portal, na który Pan się powołuje służy do zamieszczania ogłoszeń. Tu jest forum. Jeżeli nie widzi Pan różnicy to nie ma sensu dyskusja z Panem, ponieważ nie ma Pan pojęcia o pracy w AP.
    Proponuje wysłać do nas swoją aplikację.
    Domniemam, iż obecnie nie ma Pan pracy ani innego poważniejszego zajęcia skoro ma Pan tyle czasu na uczestniczenie w dyskusjach na forach.
    Pana obycie i ogromne doświadczenie z pewnością nam się przyda.
    http://www.pracuj.pl/praca/key-account-manager-krakow,oferta,4370312
    pozdrawiamy,

    2 11 Cytuj

Odpowiedz