Forum » Praca

Biedronka

  • 27 cze 2013

    Witam, czymoglby ktos napisac jak sie pracuje w biedronce? To prawda, że mogą bez zgody pracownika przemiescic go na Krakow albo jeszcze gdzieś indziej?

    4 4 Cytuj
  • 28 cze 2013

    Wszystko zależy od tego czy biedronkę ma "biedronka" czy osoba prywatna zajmuje się tym. Jeśli to pierwsze to jest ok. Znajoma kasjerka i druga znajoma zastępca kierownika chwalą sobie. Biedronka dba o swoich pracowników. [ premie, wyjazdy, talony na zakupy w biedronce itd ] Przeniesienie bez zgody pracownika? Pierwsze słyszę. Z pewnością nie osoby na stanowisku kasjera, bo np. kierownictwo rejonu ma jakieś tam przeniesienia, ale to wszystko da się ustalić.

    Czy dobrze się pracuje? W zależności od stanowiska i zespołu. Kasjerom nie jest lekko, bo prócz nabijania produktów muszą też śmigać po sklepie, magazynach itd. Ale to wiadomo, bo biedronka to duży obiekt. Są awanse, szkolenia. Moja opinia na podstawie wypowiedzi pracowników jest zatem pozytywna.

    3 4 Cytuj
  • 29 cze 2013

    ja znam dokladnie (przez znajomą) sytuacje w tesco, gdzie maja umowy na pol etatu, ale pracuja na caly. Z jednej strony to dobrze, bo mozna sobie dorobic, z drugiej strony skoro już pracują na cały to dlaczego firma nie chce im dac umowy na cały? (oszczedzaja na ZUSie?) W Tesco słyszałam, że z reguły wychodzą ok. 1200-1300zł na rekę w Biedronce w tego co wiem pracuje się ponoć 3/4 etatu - 120godz i ma się ok. 1100. W carrefourze dostają ponoć cały etat i też 1100-1200. Zbieram opinie, bo zastanawiam się w który punkt startować.

    1 3 Cytuj
  • 29 cze 2013

    słyszał ktoś

    o przyjęciu do pracy w Biedronce?

    2 5 Cytuj

Odpowiedz