Forum » Praca

Praca dla siedemnastolatki

  • 14 lip 2013

    Czy jest możliwość znalezienia pracy na wakacje w Myślenicach dla siedemnastolatki?
    Jak tak, to gdzie jest taka możliwość ???

    3 18 Cytuj
  • piotrworker 14 lip 2013

    możliwość jest ale trzeba ruszyć się za komputera i pogadać w sklepach itp. nikt Ci namiarów nie poda a szukanie i p[ytanie w necie o oferty to walka z wiatrakami. Wyjdz z inicjatywą i sam szukaj.

    12 3 Cytuj
  • 24 lip 2013

    Cześć!
    Ostatnio znalazłam bardzo fajną pracę przez internet dla dzieci i młodzieży albo dla dorosłych - Warto wejść i zapoznać się ze wszystkim, bo praca jest na prawdę bardzo przyjemna i łatwa. Jak już się zdecydujecie to wejdźcie proszę przez mój link na stronę i zarejestrujcie się (bardzo mi to pomoże:) oczywiście do niczego nie zmuszam :)). Ja tak zarabiam i na prawdę polecam :)
    PS Na pewno każdego z Was przyjmą (mnie przyjęli bez problemu), a i praca jest całkowicie legalna.
    Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 25 lip 2013

    Zdjęcie masz? Bo jak tak to mam etat :)

    7 7 Cytuj
  • 6 wrz 2013
    worker napisał/a:

    możliwość jest ale trzeba ruszyć się za komputera i pogadać w sklepach itp. nikt Ci namiarów nie poda a szukanie i p[ytanie w necie o oferty to walka z wiatrakami. Wyjdz z inicjatywą i sam szukaj.

    zgadzam sie w 100%.
    jak dobrze poszukasz to prace napewno znajdziesz, tylko trzeba w to wlozyc troche wysilku.
    Zycze owocnych poszukiwan :)

    1 1 Cytuj
  • Magdalena 6 wrz 2013

    Owszem, jak sie ruszysz z przed kompa, to dorwiesz fuche w ulotkach albo jakimś barze/restauracji - za 6zł/h, ale zawsze coś... na nic bardziej "prestiżowego" nie licz :(
    W balsenie w Jaworniku wiem, że przyjmują też pracowników w tym wieku, ale wymagane są badania.
    Jeśli nie masz książeczki sanepidowskiej, to może być ciężko - prawie cała gastronomia odpada (prawie, bo niektórzy ryzykują, ale marne szanse).

    1 1 Cytuj

Odpowiedz