Forum » Praca

PRACA MYŚLENICE

  • 30 lip 2013

    Witam! jak wiadomo cieżko teraz o prace:/ szukam czegos najlepiej w okolicach Myślenic, Osieczan.. Sa gdzies wogóle jakies przyjęcia???

    1 4 Cytuj
  • 30 lip 2013

    Podobno mają być we wrześniu w Cooperze

    2 4 Cytuj
  • 30 lip 2013

    a jakies opinie na temat coopera??

    1 5 Cytuj
  • 30 lip 2013

    znam kilka osób co pracują tam już kilka lat i nie narzekają sam złożyłem tam papiery w Polplascie i w Jaworniku gdzie dawniej był Prince bo też mają coś tam nie długo otwierać

    1 Cytuj
  • 30 lip 2013

    można tam porozmawiać z kierownikiem czy papiery raczej u ochroniarza sie zostawia?

    1 2 Cytuj
  • 30 lip 2013

    w Cooperze zostawiasz na bramie u ochroniarzy w Jaworniku tak samo

    1 2 Cytuj
  • 31 lip 2013

    i to tyle przyjec jak na ten czas?;//

    1 Cytuj
  • 31 lip 2013

    wiesz aniusiu , trzeba poprzeglądać troszkę www i oferty pracy bo codziennie coś się znajduje .
    Jak już na siłe nic nie można znaleźć bo o cooperze można sobie tylko pomarzyć , bez znajomośći ,ochroniarz i tak wasze podanie wyrzuci do kosza .Pewniejszy wydaje się polplast z racji tego że budują nową hale w której na pewno kilka dziesiąt ludzi znajdzie prace

    4 6 Cytuj
  • 31 lip 2013

    oj przegladam przegladam pytam z tej racji jeżeli ktoś by coś wiedzial..

    2 1 Cytuj
  • 10 paź 2013

    Witam, czy moze ktos wie o jakiejs pracy w myślenicach lub okolicach albo czy w najblizszym czasie sie cos takiego zapowiada w naszym martwym miescie ? chodzi mi o prace w sklepie odziezowym, kosmetycznym itp ?? bardzo prosze o aktualne informacje :) Pozdrawiam.

    6 51 Cytuj
  • 11 paź 2013

    Ciekawe czy wiesz z jakiego powodu Cię minusują ?

    30 9 Cytuj
  • 17 paź 2013

    Ja sam szukam pracy w Myślenicach i okolicach , samo pytanie na forum myślenickim tu nic nie da ponieważ ktoś ci tu może napisać tak jest w Myślenicach na takiej i takiej ulicy jedź tam złóż CV większość osób szukający pracy to wykorzysta i tak zostaniesz z niczym , ja osobiście nie słyszałem o pracy w Myślenicach , teraz zbliża się zima a jak wiadomo w zimie bardzo ciężko o jakąkolwiek pracę . Poszukaj w Krakowie tam prędzej .

    17 2 Cytuj
  • 17 paź 2013

    oferty pracy są na stronie urzędu pracy ogłoszeniach na miasto-info i wielu portalach trzeba szukać a nie czekać jak ktoś napisze. a może tak ruszyć się z przed komputera i poszukać czeko osobiście????

    8 6 Cytuj
  • 22 lis 2013
    nat1 napisał/a:

    oferty pracy są na stronie urzędu pracy ogłoszeniach na miasto-info i wielu portalach trzeba szukać a nie czekać jak ktoś napisze. a może tak ruszyć się z przed komputera i poszukać czeko osobiście????

    dobrze mówisz tez nie mam pracy i po portalach szukam i osobiście ale jak na razie to totalna porażka bez znajomości nie istniejesz ;-(((((

    19 1 Cytuj
  • 22 lis 2013

    Jak ja bym chciał już coś znaleźć. A tutaj nic ;-((((

    3 2 Cytuj
  • 22 lis 2013

    tabu popieram CIE W 100 % bez znajomości nie ma pracy

    9 1 Cytuj
  • 22 lis 2013

    jak ma się odpowiednie kwalifikacje /doświadczenie/ w pracy na które jest cały czas zapotrzebowanie /szczególnie w myślenicach/ to nie ma problemu ze znalezieniem zatrudnienia.
    Jeśli decyduję się na zmianę pracy to mogę zrobić to z dnia na dzień...
    Póki co pracuję i nie czuję się zagrożony bezrobociem.
    Pracuje nie zgodnie ze swoim wykształceniem. Pracy nauczyłem się przez doświadczenie, jestem dobry w tym co robię i dlatego jestem spokojny o swoją przyszłość.

    1 21 Cytuj
  • 22 lis 2013

    ja też bym chciała a ciężko jak nie wiem codziennie po kilkanaście CV wysyłam oddaje i nadal nic...jeszcze zdarzyło mi sie ze jak ktos usłyszał ze mam dzieci to od razu odezwiemy sie potem zero pytań nic...

    6 Cytuj
  • 22 lis 2013

    to masz szczęście i jesteś facetem a to Twój duzy plus bo niestety dla kobiet mniej pracy a i jeszcze z dziećmi to wogole...a co do doświadczenia mam kilkuletnie i co?wielkie nic...szukam już czegokolwiek bo muszę z czegoś żyć i dzieci utrzymać

    14 Cytuj
  • 23 lis 2013
    tabu napisał/a:

    nat1 napisał/a:oferty pracy są na stronie urzędu pracy ogłoszeniach na miasto-info i wielu portalach trzeba szukać a nie czekać jak ktoś napisze. a może tak ruszyć się z przed komputera i poszukać czeko osobiście????dobrze mówisz tez nie mam pracy i po portalach szukam i osobiście ale jak na razie to totalna porażka bez znajomości nie istniejesz ;-(((((

    To prawda - paradoks polega na tym, że w naszym mieście, żeby zatrudnić się prywatnie także trzeba mieć znajomości.
    Cała reszta, która nie "zmieściła się na wózek" co najwyżej może liczyć na jakiś marny staż za 800 zł z UP (i to też nie jest proste). Po stażu zaś czeka kopniak bo za dzwiami już ustawiają się następni.

    12 Cytuj
  • 17 gru 2013

    W Myślenicach urząd pracy jest jakiś dziwny , nie wiem czy tylko ja zauważyłem to iż idąc do urzędu pracy pracownicy pracujący tam zachowują się tak jak by byli źli że do niech przyszliśmy, zastanawia mnie czy nie lepiej się zarejestrować w urzędzie Krakowskim , tam pomagają ludziom bezrobotnym , mam znajomych którzy mieszkają w Myślenicach a są zarejestrowani w Krakowskim urzędzie , siedzieli na tyłkach chwilę i zaraz było zgłoszenie o pracę ale w Krakowie . Najlepsze są oferty w urzędzie Myślenickim , oni sami nie wiedzą czego pracodawca żąda dając ogłoszenie o pracę . Na stronie internetowej urzędu pracy w Myślenicach nie ma kompletnie nic .

    27 Cytuj
  • marek 26 gru 2013

    racja

    11 Cytuj
  • 8 sty 2014

    A nie wie ktoś w jaki sposób można złożyc papiery do Avansu ? Albo do Empiku w myślenicach? Czy w ogóle ktoś wie cokolwiek o przyjęciach w tych miejscach ? Bądź też innych ..

    Cytuj
  • 8 sty 2014

    Empik nie szuka pracowników bezpośrednio tylko przez odpowiednie strony. Tak więc jeśli będą szukać pracowników to patrz tutaj:
    http://www.kariera.empik.com/strona_glowna.aspx
    Natomiast Avans ogłasza się na stronach typu Gumtree czy Tablica. Poza tym zawsze możesz zadzwonić i zapytać się o pracę.

    Cytuj
  • 19 sty 2014

    Na portalu widnieje ogłoszenie o pracy w sklepie firmowym 4F. Wiecie coś o tym sklepie ? Jakie warunki pracy i atmosfera ? Jaki szef/szefowa ? Jakie zarobki ?

    3 Cytuj

Odpowiedz