Forum » Praca

Ktoś zna firmę ANEM z Świątnik Górnych

  • 20 lut 2014

    Witam
    Wysłałam CV na stanowisko pracownika biurowego. Dostałam e-mail, żeby wpłacić 14 zł, które rzekomo mają zwrócić do 7 dni od zakończenia rekrutacji jeżeli nie dostanę pracy, a przy pierwszej wypłacie jeżeli ją dostanę. Raczej jestem rozsądną osobą jak chodzi o drobne sprawy finansowe - więc chcę wiedzieć czy przypadkiem pieniądze nie znikną razem z Firmą i nawet na policję nie będę miała z czym iść, bo mnie tam śmiechem zabiją :P

    4 Cytuj
  • 21 lut 2014

    hej, ja też właśnie aplikowałam do tej firmy i też takiego samego maila dostałam, i napisali mi coś takiego "Bardzo proszę się nie bać ponieważ to nie jest oszustwo, opłatę pobieramy tylko dla tego aby zbyt dużo osób nie aplikowało i żeby potwierdzić dane pracownika. Jeżeli zostanie pani zatrudniona w naszej firmie, to te 14zł zostanie pani zwrócone przy pierwszym wynagrodzeniu!" no a jeżeli nie, to tak jak powiedziała Papurzka, że do 7 dni ta kwota zostanie zwrócona na konto.

    3 Cytuj
  • 21 lut 2014

    A co mieli napisać?
    Wczoraj w Sprawie dla Reportera detektyw z Kielc też szedł w zaparte że kupił weksle w dobrej wierze.
    Samo to świadczy o firmie że pobiera jakieś opłaty za CV?Co nie stać ich na znaczki?Typowy przekręt ,nikt nie pójdzie na Policję za 14 zł,ale gdyby tak Policja sama sprawdziła?Przecież jest instytucją która ma dbać o dobro obywatela.Jak ktoś napisał coś na Prezydenta to dali radę zapukać o 6.oo a jak chodzi o dobro obywatela to jakoś ciężko ruszyć pupę.

    15 Cytuj
  • 6 wrz 2014

    Widzę że "firma" podniosła stawkę, mam przyjeciółkę u której w ubiegłym tygodniu była policja właśnie w związku z tą firmą. Byłam mile zaskoczona bo jednak policja "coś" robi w tej sprawie.

    1 Cytuj

Odpowiedz