Forum » Praca

Praca za granicą.

  • 1 cze 2014

    Szukam pracy za granicą. Jestem doświadczonym pracownikiem budowlanym zwłaszcza z zakresu wykończenia wnętrz oraz dociepleń budynków ( wraz z zacieraniem tynku). Podejmę każdy rodzaj pracy, także przy zbiorach owoców itp. Mam również doświadczenie w zakresie gastronomii (obsługa masowych imprez, kelner). Jestem sumiennym, wytrwałym pracownikiem. Język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Pracy szuka również moja narzeczona, ma doświadczenie w pracy gastronomii, opieki nad dziećmi, język niemiecki na poziomie rozszerzonym.

    O kontakt prosze na adres email rogowiec.kamil@gmail.com bądź pod numerem telefonu 507-242-033.

    3 11 Cytuj
  • Tomasz 1 cze 2014

    Donald Tusk ci załatwi robotę w Niemczech przy truskawkach.

    21 4 Cytuj
  • 1 cze 2014

    Wpisz w google ;;Poloniusz;; tam masz różne oferty i po prostu próbuj szukać sam . życzę powodzenia .

    3 2 Cytuj
  • 1 cze 2014

    No już tak szukałem poskładałem w różne miejsca CV i wgl a właśnie ta strona co polecasz to w miare zaufana jest?

    3 Cytuj
  • Daniel Woźniak 1 cze 2014

    Polska gazetka w Austrii od 19 lat Polonika również zamieszcza ogłoszenia typu PRACA.
    Wpisz w Google Polonika.at i na stronie polonika wybierz Tygodnik kontakt-najnowszy numer i masz ogłoszenia jak na tacy. Powodzenia.

    4 2 Cytuj
  • 1 cze 2014
    rogu997 napisał/a:

    No już tak szukałem poskładałem w różne miejsca CV i wgl a właśnie ta strona co polecasz to w miare zaufana jest?

    Na 100% to nikomu ufać nie można (oprócz rodziny) znam jedną osobe ,która przez poloniusza znalazła prace ,może i Wam się uda .

    4 2 Cytuj
  • 2 cze 2014

    dzięki ale jak coś ktoś jeszcze wie to z chęcią zobacze i posłucham :)

    4 2 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną agencję pracy zagranicą?

    1 Cytuj
  • 20 sty 2015
    Klem81 napisał/a:

    Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną agencję pracy zagranicą?

    Napisz na PRV

    1 Cytuj
  • 20 sty 2015
    Klem81 napisał/a:

    Czy ktoś może polecić jakąś sprawdzoną agencję pracy zagranicą?

    towarzyską?

    2 2 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Nasz wspólny znajomy załatwił sobie dobrze płatną pracę w Brukseli przez jakąś berlińską agencję pracy bodajże Angele się nazywała ale nie jestem pewna.Jedyny warunek,trzeba nie mieć twarzy.
    Sorry ale tak mi się skojarzyło.

    10 2 Cytuj
  • 20 sty 2015

    A do jakiego wieku można się tam w tej agencji zatrudnić , bo ja mam 47 lat czy mam szanse?

    4 Cytuj
  • 20 sty 2015

    Jeżeli miałeś dziadka w Wermachcie i masz poglądy na sprzedaż to wiek nie ma roli.

    6 8 Cytuj
  • 15 maj 2017

    A szukałeś przez agencję? Mój mąż długo poszukiwał, dzwonił, dopytywał. W końcu trafił na mg solutions i raz dwa znaleźli coś dla niego.

    Cytuj
  • 13 cze 2017

    Ewentualnie mozna wybrać się do urzędu pracy. Tam również jest wiele ofert takiej pracy

    Cytuj
  • 13 cze 2017

    No i proszę, cała "gromada" działaczy PiS ruszyła z propagandą anty- unijną. Krowka123 i krowka123 i krowka123. Biuro poselskie w akcji.

    Gdyby nie ta znienawidzona przez PiS Unia, kogo stać by było na remont domu czy budowę?
    PiS najwidoczniej woli wujka ze Wschodu, coraz bliżej mu do tego choć oficjalnie nie przyzna tego nigdy.

    Krzywda jaką może zrobić PiS milionom pracujących za granicą rodaków jest duża, Polska z powodu braku solidarności w sprawie uchodźców może zostać nawet wykluczona z Unii?
    Ciekawe kto wtedy da Polakom pracę? - Towarzysz Władimir?

    8 10 Cytuj
  • 14 lip 2017

    Ja będę pracować w Norwegii. Przez forum raczej pracy nie znajdziesz, tyle to nawet ja wiem :) Szukaj na stronach z ogłoszeniami. Powiem Ci, że oofert pracy w Norwegii jest sporo. Miałam trochę problemów formalnych na starcie, ale we wszystkim pomogła mi firma Norlink.

    3 Cytuj
  • 8 sie 2017

    Praca za granicą to fajna sprawa, ale jednak mam obawy. Wszystko przez filmy znalezione w internecie. Chyba jednak ze względu na to, co się dzieje teraz w kraju, po prostu stąd wyjadę.

    2 Cytuj
  • 24 wrz 2017

    Ja wyjeżdżam do Belgii z firmą budowlaną Ensila, jak jesteście fachowcami np. elektrykami, dekarzami, hydraulikami, to pewnie znajdziecie u nich zatrudnienie. Firma jest polska, oferuje dobre zarobki i ludzkie warunki mieszkaniowe.

    1 2 Cytuj
  • 2 paź 2017

    Fajna sprawa pracować zagranicą, jak ja bym miał okazję wyjechać czy to do Londynu lub bliskich miast, albo do Niemiec czy gdziekolwiek za lepszym życiem, biorę rodzinę i wyjechałbym. Ale Trafić do dobrej firmy to też jest sztuka i nie jest to łatwa sprawa. A wyjechać nie mając niczego zagranicą to będzie bardzo trudny nie koniecznie udany start, tak mi się jednak wydaje, jeżeli się mylę chętnie pogadam rozwinę temat :)

    8 Cytuj
  • 4 paź 2017

    Pracowałem przez wakacje w Holandii. W sumie 2 miesiące. Czy będę mógł ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku?

    Cytuj
  • Andrzej 6 paź 2017

    Na pewno znls ci odpowie.

    Cytuj
  • 5 sty 2018

    Hydraulika do pracy w Wiedniu potrzeba

    Cytuj

Odpowiedz