Forum » Praca

Kurs na wózek widłowy.

  • 30 cze 2014

    Czy można zrobić taki kurs w Myślenicach? (Nie chodzi mi o kursy w UP) Jeśli nie to Gdzie? proszę o info.

    3 5 Cytuj
  • 2 kwi 2015

    Z innej beczki - http://www.ajax.krakow.pl/ Czy zakupów używanego wózka ma sens? Czy nie lepiej zainwestować w nowy? Z drugiej strony trudno określić jak długo będzie trwała działalność i co dokładnie z niej wyniknie. Pomysły?

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2015
    jaskier napisał/a:

    Z innej beczki - http://www.ajax.krakow.pl/ Czy zakupów używanego wózka ma sens? Czy nie lepiej zainwestować w nowy? Z drugiej strony trudno określić jak długo będzie trwała działalność i co dokładnie z niej wyniknie. Pomysły?

    Osobiście ja bym kupował używany jeszcze wiedząc że nie wiesz jak długo on u ciebie porobi. W razie jak bys splajtował to mniej stracisz na używanym przy sprzedaży. Bardzo duże znaczenie ma stan techniczny wózka, bardzo często można trafić na porządny wózek używany.
    Przy zakupie używanego wózka widłowego musisz zwrócić uwagę na wycieki, stan węży hydraulicznych głównie miękkich w miejscach szczególnie narażonych na zużycie ( przetarcia). Ogólnie sprawdzić czy niema żadnych dziwnych "rzeźb" porobionych przy wózku. Przy wózkach akumulatorowych duże znaczenia ma czystość akumulatorów.
    No i najważniejsze czy ma aktualny przegląd przez UDT.

    1 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Przejrzałem te oferty na podanej przez Jaskiera stronie i muszę powiedzieć, że nie wygląda to za różowo - poszukaj gdzieś indziej. Ja do zwykłego sprzętu używam znanego wszystkim portalu aukcyjnego na "a" ale do sprzętu specjalistycznego, jak np. wózki, pojazdy specjalnego przeznaczenia (np. rolniczego) polecam jednak jakieś profesjonalne serwisy

    2 Cytuj
  • 1 lip 2015

    Kurs na wóżek jest w kazdym pupie. Natomiast jesli chodzi o wyposażenie wózka, opony kupiłem od Prestige Tyres. Mają bardzo dobry serwis - szybkie zamówienie i realiacja. Używanych opon nie polecam kupować. Ryzyko wypadku jest bardzo duże, zwłaszcza jak ktos nie ma doświadczenia w obsłudze wózka.

    Cytuj
  • mateusz nowakowski 9 sie 2015

    Witam. Gdzie można zrobić kurs na hds-a? Myślenice ew.Kraków.

    Cytuj

Odpowiedz