Forum » Praca

Chcę zatrudnić nianię - jakie stawki za h?

  • 4 maj 2015

    Witam,

    kończę roczny urlop macierzyński i ponieważ nie mam możliwości zostawienia maluszka z babcią zastanawiam się nad zatrudnieniem niani, chciałam się tylko zorientować jak to wygląda w Myślenicach? Chodzi mi o realne stawki za godzinę opieki nad dzieckiem, bez sprzątania, gotowania itp.

    30 10 Cytuj
  • 4 maj 2015

    W Myślenicach znajoma pilnuje chłopca 3lats za godzinę 12 zl plus umowa.w Głogoczowie stawka 10 zl,samo pilnowanie bez sprzątania.

    20 6 Cytuj
  • 4 maj 2015

    W Myślenicach,przeważnie 8-10zł.Stawka zależy właściwie od tego,ile rodzice są w stanie zapłacić.

    9 16 Cytuj
  • 4 maj 2015

    Bzdury piszecie w Myślenicach za godz. "niańczenia " max 4-5zł tu mieszkańcy są biedni ,a bezrobocie duże wiec ludzie robią za takie stawki.

    10 53 Cytuj
  • 4 maj 2015

    chyba Ty obce dziecko pilnować taka odpowiedzialność to powinno być 20 zł....a za 5 zł to sobie kozę pilnuj.

    82 16 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Ja pracowałam jako opiekunka przez 4 lata prawie i miałam 9-10/h.

    16 4 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 maj 2015
    Skarbek napisał/a:

    Bzdury piszecie w Myślenicach za godz. "niańczenia " max 4-5zł tu mieszkańcy są biedni ,a bezrobocie duże wiec ludzie robią za takie stawki.

    za 4 zł to Ci może syn sąsiada psa popilnować.

    52 8 Cytuj
  • 5 maj 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    za 4 zł to Ci może syn sąsiada psa popilnować.

    bez wyprowadzania...

    48 7 Cytuj
  • ania 5 maj 2015

    Powinno byc i 25 za godzinę ale popatrzcie też z drugiej strony. Kobieta wraca do pracy powiedzmy za 2 tyś zł. Opiekunkę musi zatrudnić na co najmniej 9 godzin x 12 zł jak piszecie x 22 dni robocze to prawie 2500 zł miesięcznie. Rozumiem jeśli to jest opieka na godziny 2,3 dziennie to się na stawkę godzinową można umawiać, jeśli to stała praca to wynagrodzenie miesięczne.

    25 2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    I właśnie tu jest pies pogrzebany, dlatego też nie wiem czy nie będę "skazana" na żłobek. Niestety 10 zł na godz nie jestem w stanie dać bo musiałabym całą wypłatę dać niani.
    Wiem, że w zeszłym roku znajoma pilnowała dziecko za 6,5 zł/h, a po godzinach i w weekendy 100% płatne.

    9 11 Cytuj
  • Def Ibrylator 5 maj 2015
    anula napisał/a:

    Powinno byc i 25 za godzinę ale popatrzcie też z drugiej strony. Kobieta wraca do pracy powiedzmy za 2 tyś zł. Opiekunkę musi zatrudnić na co najmniej 9 godzin x 12 zł jak piszecie x 22 dni robocze to prawie 2500 zł miesięcznie. Rozumiem jeśli to jest opieka na godziny 2,3 dziennie to się na stawkę godzinową można umawiać, jeśli to stała praca to wynagrodzenie miesięczne.

    Faktycznie samotna matka z dzieckiem może mieć problem i to duży. Trochę prościej jest, gdy dwoje rodziców zarabiają i dziecko trzeba popilnować nie 8 godzin, tylko kilka dziennie. Ale i tak nie wyobrażam sobie pracować jako opiekunka, z taką odpowiedzialnością (życie i zdrowie dziecka) i zarabiać 4 zł/h. Chyba więcej można zarobić roznosząc ulotki. Ale pomysł ze stawką miesięczną zapewne jest najrozsądniejszy.

    21 4 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Słuchajcie, po moim wczorajszym wpisie dostałam na priv już 4 propozycje podjęcia pracy za 6,5 zł.
    Zaskoczona jestem bo piszecie że stawka oscyluje ok 10 zł, a jednak okazuje się że jest sporo chętnych do pracy za znacznie mniejszą kwotę.
    Ciekawe jaki byłby odzew gdybym faktycznie napisała ogłoszenie, że szukam opiekunki za daną stawkę.

    10 18 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Moja koleżanka jest bardzo dobrą nianią ,a jej wynagrodzenie to 7zł /h jest zadowolona z tej płacy.
    Zależy od człowieka..stawki ustala się indywidualnie.

    11 4 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Sztuką jest znaleźć dobrą nianię,przede wszystkim taką,którą dziecko zaakceptuje,a to nie dzieje się z dnia na dzień.Ten proces trwa nawet kilka miesięcy,po których okazać się może,że musimy szukać ponownie.Warto popytać rodziców u których wcześniej pracowała i poznać ich opinię.

    14 Cytuj
  • ela 11 maj 2015

    Pracuje od 3 lat jako opiekunka w okolicy Myslenic i mam 8zl za godz.. ciezko jest wiecej uzyskac.

    5 3 Cytuj
  • szu teższu 29 maj 2015

    Witam może macie jakieś opiekunki godne polecenia ??? właśnie jestem na etapie szukania do naszej córeczki :)

    2 Cytuj
  • 29 maj 2015
    Skarbek napisał/a:

    Bzdury piszecie w Myślenicach za godz. "niańczenia " max 4-5zł tu mieszkańcy są biedni ,a bezrobocie duże wiec ludzie robią za takie stawki.

    Tak Skarbek ma racje wiem ze każdy chciałby zarabiać jak najwięcej ale w Myślenicach nie dostaniesz więcej jak 5-6 zł na godzinę. Ale już w takiej Warszawie stawki godzinowe oscylują od 10 nawet do 25zl

    5 6 Cytuj
  • 10 cze 2016

    Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach
    Zobacz całość:
    7 grzechów głównych niani www.warszawaniania.pl
    Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ? www.warszawaopiekunka.pl
    Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka? www.nianiapraca.pl
    Opiekunka na wakacje www.krakowopiekunka.pl
    Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwania www.opiekunkadodzieckakrakow.pl
    Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole? www.opiekunkadodzieckapoznan.pl
    Niania z zamieszkaniem we Wrocławiu www.opiekunkiwroclaw.pl
    Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim? www.opiekunkalodz.pl
    Jak wybrać odpowiednią opiekunkę www.opiekunkalublin.pl

    4 1 Cytuj
  • 18 cze 2016

    witam
    chetnie zaopiekuje sie dzieckiem,jestem mloda sympatyczna dziewczyna,opiekowalam sie dziecmi w roznym wieku począwszy od noworodka,
    bardzo lubie dzieci , chetnie zajme sie dzieckiem nawet za stawke 6 zł na godz

    7 11 Cytuj
  • 18 cze 2016
    dard1 napisał/a:

    witam
    chetnie zaopiekuje sie dzieckiem,jestem mloda sympatyczna dziewczyna,opiekowalam sie dziecmi w roznym wieku począwszy od noworodka,
    bardzo lubie dzieci , chetnie zajme sie dzieckiem nawet za stawke 6 zł na godz

    Współczuje Ci dziewczyno bo za 6 zł to można psa popilnować (no ewentualnie jeszcze wyprowadzić) a nie brać odpowiedzialność za małe dziecko i nim się zajmować. A może jeszcze w tej oszałamiającej stawce prasowanie z gotowaniem ? hehe kto oferuje 6 na godzine niani to wstydziłby się w lustro spojrzeć, rozumiem cebulić ale na opiece nad swoim dzieckiem ? przesada :).

    Ps. Obstawiam że ten post został napisany przez kogoś, kto nie zapłaci więcej niż właśnie 6zl za godzinę, żeby pokazać że takie stawki obowiązują ;D owszem 10 lat temu. Teraz to minimum 10 zł/h za kilka godzin dziennie (3-7) albo minimum 8zł/h za 8-10 godzin dziennie (w MYŚLENICACH, poza oczywiście stawka wyższa). Poniżej 8 zeta to nawet nie wyskakujcie i nie obrażajcie ludzi...

    29 3 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Tak naprawde ile chce za swoja prace niania to można zobaczyć w internecine, przykładowo na http://www.naszaopiekunka.pl/niania/Warszawa
    i naprawdę sa od 5 zl do 30 zl godzina, zależy od doświadczenia i obowiazkow

    4 Cytuj
  • 5 lut 2017

    Stawki są baardzo różne. Zależy też od zakresu obowiązków, czy np. niania miałaby też gotować dziecku. Rzuć okiem na portal Kochaj i Dbaj, tam swoje ogłoszenia zamieszczają nianie. Są też podane stawki, od 8 do nawet 30 zł/godz. Teraz można się tam za darmo rejestrować.

    3 Cytuj
  • 24 lut 2017

    może serio trzeba się zwrócić do internetu. Jak przejdziesz już przez wszystkie ogłoszenia na tych portalach z nianiami, to spróbuj też np. na gumtree czy jakiś z samymi ogłoszeniami typu http://oferia.pl/zlecenia/ - wydaje mi się to o tyle dobre rozwiązanie, o ile wiesz jaki zakres obowiązków Ciebie interesuje. Wtedy wystarczy że wrzucisz taką ofertę i poczekasz aż wrócą do Ciebie ludzie z odpowiedziami i swoimi stawkami. Wystarczy, że umówisz się tylko z tymi na spotkanie, którzy będą w Twoich "widełkach cenowych" i problem z głowy.

    Niezależnie od tego - bardzo współczuję :) Przechodziliśmy przez wybór niani i to jakiś koszmar jacy ludzie często się trafiają!

    2 Cytuj
  • 1 mar 2017

    Co powiecie na to? , pracuje 7 godzin dziennie z dwójką, czasami z jednym dzieckiem, ale to się Zadko zdarza, bo przeważnie nie chce im się dziecka do przedszkola zawieźć :/ gotuje, prasuje, sprzatam, mam swoje dzieciątko które Zadko widuje bo choć pracuje do 15tej to często wychodzę przed 16ta(,bo mama dzieci pojechała na zakupy) ma własną firmę więc nie jest przywiązania do biurka i mogłaby o tej 15tej wracać :/ uwaga za 1000 zł miesięcznie to daje około 7,20 za godzinę.. Chyba zrezygnuje :(

    5 Cytuj
  • 1 mar 2017

    7,20 zł na godzinę - od 1 stycznia to niezgodne z prawem. Według nowych przepisów powinnaś dostawać min. 12 zł.

    3 Cytuj

Odpowiedz