Forum » Praca

Czy wiecie coś na temat nowo otwieranego supermarketu STOP na osiedlu

  • elza 16 maj 2015

    Gdzie składać podania jakie warunki pracy piszcie co wiecie?

    1 Cytuj
  • 16 maj 2015

    Rekrutacja odbywała się w tamtym tygodniu po raz pierwszy,a w tym tygodniu po raz drugi.
    Było dużo ludzi (pracownicy z Jana, carrefour-u ,tesco włącznie ) .
    Pierwsze 3miesiące umowa zlecenie (póżniej się zobaczy)stawka najniższa krajowa...
    Moim zdaniem tam już nie przyjmują kolejnych podań,jednak jeżeli chcesz to podejdź sobie do budynku tam zawsze ktoś jest.
    Ja zrezygnowałam z przyczyn osobistych.

    4 1 Cytuj
  • elza 16 maj 2015

    Czy praca po 8 godzin a jak z premią od utargu goła pensja? Może jak ktoś zrezygnuje to będą dobierać nowych .co to za sieć sklepów piszcie kiedy otwarcie .Może będzie jeszcze nowy nabór ?Ktoś się tam dostał to niech napisze.

    2 Cytuj
  • elza 17 maj 2015

    Kiedy otwierają STOPA są jakieś nowe wiadomości o tym sklepie pisze że to polska sieć?

    1 1 Cytuj
  • 17 maj 2015
    elza napisał/a:

    Kiedy otwierają STOPA są jakieś nowe wiadomości o tym sklepie pisze że to polska sieć?

    Tak jak Bierdonka jest polską siecią... Tylko właściciel jest Portugalczykiem.

    5 1 Cytuj
  • elza 19 maj 2015

    pojawiła się widzę oferta fakturzysty do tego sklepu może sprzedawców będą też dobierać

    2 1 Cytuj
  • 19 maj 2015

    gdzie ten stop będzie?

    2 2 Cytuj
  • 19 maj 2015

    Polska firma, właściciel podobno z okolic Wadowic. Sklep znajduje się za Domem Rzemiosła, koło "Ogródka", budynek z dużym napisem widać z ul. Pardyaka

    5 2 Cytuj
  • 20 maj 2015

    z parkingiem takim jak koło dekady??? czy mniejszym??? :D

    4 2 Cytuj
  • 20 maj 2015
    biko napisał/a:

    z parkingiem takim jak koło dekady??? czy mniejszym??? :D

    Znów ktoś coś "połknął" aby wydać pozwolenie na obiekt bez należytego parkingu.

    Lewiatan ile ma miejsc parkingowych?
    Pod dawnym Top-Marketem ile mamy miejsc parkingowych do dyspozycji?
    Geodezja na Słowackiego ile samochodów petentów pomieści?
    Urząd Skarbowy j.w.
    Urząd Gminy i Starostwo j.w.
    .....
    ......
    ........

    10 1 Cytuj
  • joanna marek 20 maj 2015

    Będzie parking ,istniejący od lat plac zabaw zostanie zlikwidowany i na tym miejscu powstanie piękny parking..pozostawię to bez komentarza..

    11 5 Cytuj
  • 20 maj 2015

    tam może wieś nie będzie aut zostawiać na cały dzień jak pod dekadą to wystarczy

    6 9 Cytuj
  • 21 maj 2015
    polska123 napisał/a:

    Będzie parking ,istniejący od lat plac zabaw zostanie zlikwidowany i na tym miejscu powstanie piękny parking..pozostawię to bez komentarza..

    Kiepski żart.. ;-) ciekawe po co w takim razie robiliby nową piaskownicę dla dzieciaków ;-)

    5 2 Cytuj
  • joanna marek 21 maj 2015

    Hedonic oby to była tylko plotka,wiadomość tą przekazała mi wieloletnia mieszkanka osiedla.

    Już trzecia tura rekrutacji piękne sortowanie robią......

    4 4 Cytuj
  • elza 21 maj 2015

    Ludzie z osiedla nie pozwolą na to by zrobili tam parking nie ma takiej opcji to przecież plac zabaw dla dzieciaków z całego starego osiedla i nie tylko to jakaś plotka.

    5 5 Cytuj
  • elza 21 maj 2015

    Jest dodatkowa rekrutacja pewnie stawiają wysokie wymagania, a z tego co słyszałam zatrudniają na śmieciowe umowy więc nie każdemu to odpowiada.

    7 4 Cytuj
  • joanna marek 22 maj 2015

    W myślenicach pozwolenia wydaje ktoś inny nie osiedlowi mieszkańcy..
    Plac zabaw ma być przeniesiony nad basen.

    elza Nie ma co się tam pchać ja myślę ,że dlatego robią taką selekcję bo szukają jak najtańszej siły roboczej.

    7 1 Cytuj
  • Bogda 24 maj 2015

    26 maja kolejna rekrutacja ...jak masz jakiekolwiek pojęcie o handlu podobno jeszcze przyjmują ...

    3 2 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Kolejny duży sklep w naszym małym miasteczku to nic dobrego. Może i dla klienta końcowego to nowy sklep i konkurencyjność cen większa, ale dla tych wszystkich małych sklepików myślenickich, które i tak ledwo już przędą, to kolejny konkurent. Szkoda, że duże sklepy z kapitałem warszawskim lub portugalskim zabierają chleb mieszkańcom Myślenic, którzy prowadzą, małe rodzinne sklepiki od tylu już lat :(

    12 4 Cytuj
  • elza 1 lip 2015

    Jak się wam podoba nowo otwarty sklep na osiedlu STOP ?

    4 6 Cytuj
  • 13 sie 2015

    Nie podoba się. Zawsze gdy kupuję bułki słyszę przy kasie to samo pytanie: "Jak się te bułki nazywają" bo panie nie wiedzą jak je skasować. Przed wejściem postawili ławeczkę a niej siedzą sobie jacyś panowie i ćmią pety. Dym leci do sklepu a mi się źle robi zakupy w papierosowym smrodzie. Dziś chyba z 10 minut przy kasie czekałem jako jedyny klient bo pani akurat podawała lody a druga pani czyściła ekspres do kawy. Nie wiem jak wyglądała "rekrutacja" do tego sklepu ale wiem że nie powiodła się...

    15 8 Cytuj
  • 14 sie 2015

    Ja tam nie narzekam ;-) sklep mam pod nosem, ceny przystępne póki co, a przede wszystkim asortyment bogaty. Obsługa trochę gubi się, ale to młodziutkie dziewczyny, pewnie praca dorywcza przez wakacje.

    9 3 Cytuj
  • 18 wrz 2015

    Robię tam zakupy często, wszystko kupię co potrzeba. Dotychczas była m zadowolona- ale ostatnio byłam świadkiem jak młoda pani przy klientach robiła awanturę koleżankom, że stoją i nic nie robią. Bardzo mnie to zniesmaczyło - taki brak szacunku dla klienta i dla koleżanek?! Gdyby była książka skarg napewno zostawiłabym wpis z informacją dla kierownika.

    23 4 Cytuj
  • 19 wrz 2017

    Ten sklep podupada pracownice coraz bardziej nie miłe.... nie dbają już tak o klienta ....na pułkach coraz większy bałagan na warzywach syf na pieczywie syf,pracownicy fajni którzy tam pracowali poodchodzili ,promocji zero ,góra przemysłowa splajtowała lubiłam tam zaglądać,ewidentnie właścicielą już na tym sklepie nie zależy a przecież klienci i tak tam zaglądają ale po co chodzić jak i tak niczym tam nie zachęcają .....chyba już nikt tam nie trzyma na tym ręki a szkoda....na początku zrobili jakiś konkurs z autem i tyle ...punkty które się tam zbiera na karcie {na wymiane rzeczy w gablotce} wstydzili by się pewnie wepchali tam rzeczy które dostali gratis od firm i chca się teraz ich pozbyć ...ŻENADA !!!!! Najgorszy sklep w Myślenicach dobrze że na uboczu ....Co się stało z tym czyściutkim nowiutkim sklepem który był na początku ?

    16 5 Cytuj
  • 20 wrz 2017

    No niestety taka prawda że się zepsuli :( też miałam "przyjemność" być na zakupach jak Panie tam narzekały i się kłóciły o coś a ja stałam przy kasie i czekałam na obsługę :/

    8 2 Cytuj

Odpowiedz