Forum » Praca

Czy wiecie coś na temat nowo otwieranego supermarketu STOP na osiedlu

  • 20 wrz 2017
    żabka77 napisał/a:

    Ten sklep podupada pracownice coraz bardziej nie miłe.... nie dbają już tak o klienta ....na pułkach coraz większy bałagan na warzywach syf na pieczywie syf,pracownicy fajni którzy tam pracowali poodchodzili ,promocji zero ,góra przemysłowa splajtowała lubiłam tam zaglądać,ewidentnie właścicielą już na tym sklepie nie zależy a przecież klienci i tak tam zaglądają ale po co chodzić jak i tak niczym tam nie zachęcają .....chyba już nikt tam nie trzyma na tym ręki a szkoda....na początku zrobili jakiś konkurs z autem i tyle ...punkty które się tam zbiera na karcie {na wymiane rzeczy w gablotce} wstydzili by się pewnie wepchali tam rzeczy które dostali gratis od firm i chca się teraz ich pozbyć ...ŻENADA !!!!! Najgorszy sklep w Myślenicach dobrze że na uboczu ....Co się stało z tym czyściutkim nowiutkim sklepem który był na początku ?

    A co byś chciał/a żeby pracownicy Cię na rękach nosili? Nie podoba się -nie chodź i nie płacz. Zauważ ile tych dziewczyn tam pracuje, to wina pracodawców oszczędzają na zatrudnieniu coś kosztem czegoś.
    p.s korepetycje z ortografii są Ci bardzo potrzebne...

    8 8 Cytuj
  • Bogda 20 wrz 2017
    kwiatek83 napisał/a:

    No niestety taka prawda że się zepsuli :( też miałam "przyjemność" być na zakupach jak Panie tam narzekały i się kłóciły o coś a ja stałam przy kasie i czekałam na obsługę :/

    Macie rację ten sklep to już nie to samo co na początku ja też byłam światkiem parę razy jak Panie tam narzekały ale to wina chyba właścicieli z tego co wiem mają sklepy jeszcze gdzie indziej a utargu za bardzo dużego nie mają więc darowali sobie ten sklep pewnie szybko się zamknie ...

    6 3 Cytuj

Odpowiedz