Forum » Praca

Jakie gadżety reklamowe

  • 4 lis 2016

    Czy inwestujecie w firmach w gadżety reklamowe? Jesli tak to w jaki rodzaj?

    Cytuj
  • Andrzej 4 lis 2016

    Długopisy, kubki, smycze, koszulki. Ale to nie ja inwestuję, tylko mój pracodawca.

    Cytuj
  • 4 lis 2016

    W ostatnim czasie najczęściej w długopisy z nadrukiem. Ich cena nie jest wysoka chociaż głównie zależy to od ilosci jaką zamawiasz.

    Inne dobre gadżety reklamowe, w które warto jest zainwestować to:
    ulotki
    wizytówki
    breloki
    czy też w przypadku posiadania większych funduszy koszulki

    Cytuj
  • Pablo 5 lis 2016

    Ale lepiej mniej ale lepszej jakości, niż dużo ale byle czego.
    To też świadczy o firmie, co rozdaje.

    Ja dorzucam do listy brelok w formie otwieracza do butelek (kapsli) i/lub scyzoryk. ;-)

    Cytuj
  • 11 lis 2016

    Ja w gadzety nie inwestuje bo po prosty nie przynoszą zysków . Zastanówcie się sami czy kupiliście coś ponieważ widzieliście taką reklamę np na długopisie ? Moim zadanie reklama poszła dalej niż smycze,bryloczki lub długopisy. .. Kiedyś mogło to być fajne ale teraz to nie za bardzo. Ale to moje zdanie i w dodatku skromne ;)

    1 Cytuj
  • 3 lut 2017

    Najlepszą inwestycją jest reklama w sieci - jest tam wiele potencjalnych klientów. Tylko trzeba to robić z głową, rozsądnie, żeby wydany budżet się zwrócił. Reklama na FB, adwords, pozycjonowanie, artykuły sponsorowane, content marketing - a to tylko część działań, które prowadzą agencje interaktywne. Jest to o wiele opłacalne niż gadżety i na pewno się zwróci. Koszt gadżetów raczej nie przełoży się na większą ilość klientów.

    Cytuj
  • 13 cze 2017

    No niby tak ale jednak ludzie są łasi na wszelkiego rodzaju prezenty. Planuję ogólnie przepowadzić na facebooku mojej firmy pewną promocję. Zastanawiam się nad zaoferowaniem klientom gadżetów w zamian za większe zamówienie. Myślicie,że dobrą opcja będą na przykłąd podarowanie powerbanku:
    http://www.opengift.pl/power-banki,c-109.html
    Czy może coś do zabawy jak spinner?
    http://www.giftpol.pl/spinnery.html

    1 Cytuj
  • 25 lip 2017

    Jeżeli myślicie o inwestowaniu, ale niekoniecznie w gadżety firmowe, ale w rozwój firmy warto pomyśleć nad skorzystaniem z dotacji z Unii Europejskiej. W tej chwili trwa nabór do dofinansowań w zakresie umiędzynarodowienia mikro-, małych- i średnich przedsiębiorstw na terenie województwa małopolskiego. Jeśli masz wątpliwości czy uda Ci się dopełnić wszelkich formalności samodzielnie, Firma MG Premium specjalizuje się w doradztwie przy realizacji projektów.

    1 1 Cytuj
  • 27 lip 2017

    Patrząc po sobie to ja jak dostane coś od danej firmy to nie wpływa to na mój ponowny zakup w tej firmie. Żeby klient był zadowolony to najlepszą reklamą jest JAKOŚ wykonanej usługi lub jakoś towaru oraz bardzo ważne OBSŁUGA klienta. Gadzety reklamowe nie spowodują znaczącej poprawy sprzedaży. Kubeczki,smyczki,bryloczki itp to nie robią wrażenia na kliencie... To jest moje skromne zdanie . Pracuje w handlu i codziennie mam kontakt z klientami

    1 1 Cytuj
  • 1 sie 2017

    Jestem tego samego zdania :)

    2 1 Cytuj

Odpowiedz