Forum » Praca

Fliziarz - ktoś godny polecenia?

  • Tom 15 gru 2016

    Szukam dobrego lecz nie drogiego fachowca do położenia płytek,
    czy macie jakieś doświadczenia? czy możecie się podzielić jakich wynagrodzeń trzeba się spodziewać za m2 ?

    Z góry dzięki za dobre porady ;)

    1 3 Cytuj
  • 20 gru 2016

    Jak szukasz dobrego to trzeba zapłacić,a jak szukasz taniego to znajdziesz partacza

    9 Cytuj
  • Tom 20 gru 2016
    toko napisał/a:

    Jak szukasz dobrego to trzeba zapłacić,a jak szukasz taniego to znajdziesz partacza

    Zgodzę się z Tobą, dlatego wolę wybadać temat żeby nie zapłacić jak za woły partaczowi :)

    1 1 Cytuj
  • 26 gru 2016

    wydaje mi się, że trzeba liczyć około 50 zł za metr. Tyle że to samo układanie, a trzeba skuć, wypoziomować itp. Generalnie drogi biznes. A jak chcesz w karo kłaść, to jeszcze drożej. Jak nie masz nikogo znajomego, kto może polecić, to poszukaj na jakiś ogłoszeniowych (albo najlepiej sam się ogłoś) np. http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont i wtedy poszukaj opinii w necie. Trochę na tzw. "okrędkę" ale inaczej to się pewnie nie uda. Chodzi o to, że szukanie w necie opinii to znajdziesz pewnie ich mało i trudno będzie rozproszonych znaleźć. A jak Ci się zgłoszą z ogłoszenia, to po nazwisku ich wyszukasz :)

    jak tak wszystkich "moich" fachowców wyszukuję i sprawdzam. Działa w 60-70%

    Cytuj
  • 27 gru 2016

    Najlepiej też popytać znajomych. Ci fachowcy z polecenia są przecież już sprawdzeni a i można przecież czasem zobaczyć robotę którą wykonali u znajomych.

    A za m2 to możesz pytać jeśli robisz same posadzki. Łazienkę i tego typu pomieszczenia się wycenia.

    Mam kogoś godnego polecenia ale podam tylko na priv.

    1 Cytuj
  • Edaw 12 lut 2017
    renaw napisał/a:

    Najlepiej też popytać znajomych. Ci fachowcy z polecenia są przecież już sprawdzeni a i można przecież czasem zobaczyć robotę którą wykonali u znajomych.

    A za m2 to możesz pytać jeśli robisz same posadzki. Łazienkę i tego typu pomieszczenia się wycenia.

    Mam kogoś godnego polecenia ale podam tylko na priv.

    2 Cytuj
  • Marcin 16 sie 2019

    Daj spokój. Połóż sam płytki. Wiele zaoszczędzisz, jak i też będziesz miał mega wiele satysfakcji z wykonania tej roboty. P

    3 3 Cytuj
  • 23 sie 2019

    roboty

    Cytuj

Odpowiedz