Forum » Praca

fabryka Cooper w Myślenicach

  • 3 sie 2012

    a i mowisz ze zasuwasz ale chyba miotla

    1 2 Cytuj
  • 12 sie 2012

    Choćbyście napisali nie wiadomo co o jakichkolwiek zakładach na terenie całej Polski czy Europy sprawa jest bardzo prosta, praca na wszystkich zakładach typu produkcyjnych jest bardzo ciężka! I we wszystkich zakładach produkcyjnych jest jest mnóstwo plusów i minusów, ja wręcz bym wymieniała same minusy, ale znajdą się tacy co pewnie wymienią same plusy... Pozdrawiam takich! :) <lol> Myślę, ŻE NIE MA SIĘ CZYM SZCZYCIĆ, ŻE TAM SIĘ PRACUJE, także pozdrawiam również tych co tam nie pracują :) bo normalne jest przecież że w Polsce ,,bijemy się, albo gryziemy" się o taką prace, gdzie w innych krajach ludzie stronią od tego typu pracy.

    7 2 Cytuj
  • 25 sie 2012

    powiem tak firma ta słynie z dobrej opini pienieżnej i wogóle ale jesli chciałbys z nimi współpracowac to masz na to marne szanse procentowo 20%. wiem z swojego doswiadczenia jesli chca zatrudnic pracowników a jest to teraz za posrednictwem agencji randstad która dużo obiecuje ale nie polecam tą agencje bo jesli idziesz na rekrutacje i piszesz testy takie same odpowiedzi na pytania co kolega i jego przyjmują a ciebie nie[BO ON MA ZNAJOMEGO KTÓRY TAM JUZ PRACUJE] to jest coś tu nie halo oczywiscie jesli masz szczescie to dołoczysz do tej grupy 20% bo paru muszą przyjąc żebynie było.Pewnie teraz napisze pare osób po moim poscie że to nie prawda,nie udało mu się to teraz i wyżala się i robi zła opinie-Nie prawda cóż nie to nie.Oczywiscie możecie próbowac na łut szczęscia może wam się poszczesci powodzenia hej

    7 5 Cytuj
  • 25 sie 2012

    Pasterzu , o czym ty w ogóle piszesz??? Bredzisz bez ładu i składu. W ostatnim czasie zostało przyjętych mnóstwo osób bez żadnych protekcji. Oczywiście nie każdy ma szczęście ale nie generalizuj ,że wszyscy są przez kogoś protegowani , bo tak nie jest!

    [quote=gość: ewka] Choćbyście napisali nie wiadomo co o jakichkolwiek zakładach na terenie całej Polski czy Europy sprawa jest bardzo prosta, praca na wszystkich zakładach typu produkcyjnych jest bardzo ciężka! I we wszystkich zakładach produkcyjnych jest jest mnóstwo plusów i minusów, ja wręcz bym wymieniała same minusy, ale znajdą się tacy co pewnie wymienią same plusy... Pozdrawiam takich! :) <lol> Myślę, ŻE NIE MA SIĘ CZYM SZCZYCIĆ, ŻE TAM SIĘ PRACUJE, także pozdrawiam również tych co tam nie pracują :) bo normalne jest przecież że w Polsce ,,bijemy się, albo gryziemy" się o taką prace, gdzie w innych krajach ludzie stronią od tego typu pracy. [/quote]
    A tobie Ewka to chyba coś na głowę padło. W Cooperze , praca jak praca.A ludzie chcą się tam dostać bo są super warunki socjalne, a poza tym jest takie bezrobocie i wyzysk pracownika ,że nie dziwne ,że szukają lepszych warunków płacowych i nie dziwne że chcą pracować i mieć za co żyć!

    4 8 Cytuj
  • 26 sie 2012

    W tej firmie wszystko się załatwia przez plecy...

    11 6 Cytuj
  • 26 sie 2012

    Ja miałem to szczęście dostać się bez nikogo znajomego, ale już co najmniej 2 inne osoby przyjęte w mojej grupie mają tam rodzinę. Każdy biadoli, że bez pleców nie da się tam dostać, a gdybyście mieli znajomości to też na pewno byście z nich skorzystali i niech ktoś podważy ten argument.

    19 4 Cytuj
  • o.Tadeusz 15 paź 2012

    Cooper jest super cooper mój drugi dom!!!

    2 14 Cytuj
  • ania 16 paź 2012

    od dłuższego czasu próbuję się dowiedzieć na tym forum, co to znaczy, że w cooperze jest super!
    to znaczy, że pensja 4 tyś na rękę, wczasy pod gruszą, premie na święta, dodatkowa opieka lekarska, karnety na basen i paczki mikołajowe?
    Powiedzcie coś bliżej, bo ciekawość mnie zjada

    7 4 Cytuj
  • 17 paź 2012

    No Anula,z tymi karnetami na basen to już trochę przesadziłaś.

    5 4 Cytuj
  • o.Tadeusz 17 paź 2012

    Basen chyba letni.

    3 5 Cytuj
  • 30 paź 2012

    no basenu to nie ma, ale latem sauna gratis 8 h a dla twardzieli nawet 12 ;)

    11 4 Cytuj
  • 12 lis 2012

    Kto może dostać się na produkcję prócz tych co mają znajomości?;)

    6 2 Cytuj
  • 12 lis 2012

    Kto jeszcze może byc zatrudniony w tej firmie prócz tych co mają znajomości?;)

    7 2 Cytuj
  • 11 gru 2012

    moi drodzy cooperowscy pracownicy dobrobyt sie pomalu konczy!! zamkneli juz fabryke fiata i zniszczyli 1500 miejsc pracy na slasku 3 pod wzgledem odbioru waszych uszczelek giganta ktorego zasilaliscie swoja praca stojac przy maszynie i wachajac cudowny zapach gumy gdzie panie i panowie z RANDSTAD ktora jakies 40 % ludzi przyjmowala na tak zwane umowy gdzie niektore wygladaja jak smieciowe nie powiedzieli wam tego sprawdziliscie w ogole czy wy jestescie w zusie i US figurujecie?:P:P:P ze 14,5 zlotego czy 15 zlotych brutto plus 500 zlotych za 3 miesieczna aktywnosc bez chorobowa to ma byc dobry zarobek przy pluciu krwia z pluc po 15-20 latach pracy przy uszczelkach?? moze i lekko jest moze i fajne zarobki moze i fajne ubezpieczenia ale trzeba zapier%%%dalac i dobrze o tym wiecie nie jestem bynajmniej pracownikiem bylym tej firmy choc jakbym chcial to bym tam pracowal juz dawno ale jestem kims kogo kiedys kazdy z was wspomni kiedy dzieci czy wnuki beda przy was siedziec i pytac jak mogliscie doprowadzic do takiej kaszloty plucnej badz innych fajnych chorob POZDRAWIAM SERDECZNIE GRATULUJE PRACY I NIE ZAZDROSZCZE

    9 13 Cytuj
  • 11 gru 2012

    ZAPOMNIALEM TYLKO dodac ze wlasnie te 1500 miejsc na slasku ktore ma byc zniszczone na waszym zakladzie tez zaznaczy pietno zwolnien pozdrawiam

    3 9 Cytuj
  • 11 gru 2012

    w TVN CNBC jakiś spec od motoryzacji prognozuję że Fiat pociągnie jeszcze za sobą ok. 4 tyś. zwolnień w zakładach kooperujacych. A na Słowacji przemysł motoryzacyjny kwitnie na całego...

    3 3 Cytuj
  • o.Tadeusz 11 gru 2012

    Niestety muszę was troszkę zmartwić my nie produkujemy części do fiata bo wiadomo FIAT GÓWNO WART pozwalniane .

    4 9 Cytuj
  • 11 gru 2012

    To dobra wiadomość, HALIM87 ma jakiś dziwne spojrzenie na otoczenie.
    W interesie każdego z nas jest to aby bezrobocie było jak najmniejsze.

    4 1 Cytuj
  • 11 gru 2012

    HALIM87 to co piszesz nie jest nawet żałosne. Cieszyć się że 1500 ludzi straci prace (a odczuje to więcej bo ich rodziny też to dotknie) jest po prostu obrzydliwe. Co do samego zakładu- ludzie sobie chwalą, nie spotkałem się z negatywnymi opiniami o nim więc jak mają dobrze to naprawdę się ciesze.

    5 2 Cytuj
  • o.Tadeusz 12 gru 2012
    HALIM87 napisał/a:

    ZAPOMNIALEM TYLKO dodac ze wlasnie te 1500 miejsc na slasku ktore ma byc zniszczone na waszym zakladzie tez zaznaczy pietno zwolnien pozdrawiam

    Nic na ten temat nie ma w mediachhttp://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/po-tychach-zaczely-sie-zwolnienia-u-podwykonawcow,1872210

    5 Cytuj
  • 17 sty 2013

    podania składaliście tam osobiście czy na maila?

    5 Cytuj
  • 3 lut 2013

    na jakiego maila można tam podania składać?

    1 4 Cytuj
  • 6 lut 2013

    podbijam temat... ma ktoś może do nich mail niby CV składa się do p. ochroniarza ale jakoś źle mu z oczu patrzy ;) i pewniejsza będę gdy wyślę na mail ....

    5 6 Cytuj
  • 6 lut 2013

    Dlaczego źle mu się z oczu patrzy ? , człowiek jak człowiek pracuje i wykonuje swoją pracę , oni tam po 24/h siedzą w tej budce czego im współczuję ale dobre i co lepsza taka praca niż żadna.
    Do Coopera się ciężko idzie dostać , wiele razy tam składałem CV nic z tego dałem sobie spokój . Może kiedyś się uda albo nie będzie potrzeby iść tam :) .
    Pozdrawiam.

    6 4 Cytuj
  • 14 cze 2013

    jakim sposobem można się tam dostac nie mając znajomości. pomocy!

    7 1 Cytuj

Odpowiedz