Forum » Praca

fabryka Cooper w Myślenicach

  • 14 cze 2013

    witam czy ktos może wie o przyjeciach do tej firmy

    4 3 Cytuj
  • 15 cze 2013

    Nie wiem.

    8 Cytuj
  • 15 cze 2013

    A ja wiem - kiedyś będą

    2 4 Cytuj
  • 16 cze 2013

    dzięki "kotek", bardzo nam pomogłeś.

    3 4 Cytuj
  • Moriss Moriss 18 cze 2013

    Osobiście nie polecam zostawiania CV u ochrony (na 99% wyląduje w koszu ! ) Najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie drogą elektroniczną :)

    2 3 Cytuj
  • 18 cze 2013

    najlepiej załatwić sobie kwestionariusz od kogoś kto tam już pracuje

    3 1 Cytuj
  • 18 cze 2013

    bez znajomości ani rusz?

    4 2 Cytuj
  • Anna 12 lip 2013

    Witam
    Czy mógłby sie wypowiedzieć ktoś, kto faktycznie pracuje w cooperze?
    Bardzo proszę, chciałabym wiedzieć jak kształtują się zarobki, jak socjal i czy to prawda, iż po okresie 3miesiecznym tzw. próbnym pracownicy są zwalniani?
    Proszę o pomoc i odpowiedzi :)

    2 6 Cytuj
  • Anna 13 lip 2013

    Naprawdę nikt z forumowiczów tam nie pracuje i nie może mi udzielić odpowiedzi?Prosze o opinie ponieważ pomogą mi one podjąć decyzje co do zatrudnienia.
    Dziękuje z góry :-)

    2 4 Cytuj
  • 13 lip 2013

    Spróbuj to się dowiesz..

    3 2 Cytuj
  • 13 lip 2013

    i tak Cię nie przyjmą ;)

    6 1 Cytuj
  • Anna 14 lip 2013

    Dziękuje za "konkretne" informacje.

    3 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Moja koleżanka tam pracuje i owszem, zwalniają ale te osoby, które się nie sprawdziły i poprostu nie nadaja sie do pracy tam.

    2 3 Cytuj
  • 15 lip 2013

    Noo, to gratulacje dla koleżanki , która się tam nie nadawała ;)

    1 3 Cytuj
  • 15 lip 2013
    Annaaa napisał/a:

    Naprawdę nikt z forumowiczów tam nie pracuje i nie może mi udzielić odpowiedzi?Prosze o opinie ponieważ pomogą mi one podjąć decyzje co do zatrudnienia.
    Dziękuje z góry :-)

    Ja słyszałem od znajomego że praca tam nie jest zła. Robi się co prawda na noce ale nowa osoba jak on to ujął " z ulicy" może na dzień dobry koło 1700zł zarobić więc tragedii nie ma..

    3 6 Cytuj
  • 9 gru 2013
    marcin007 napisał/a:

    Ja słyszałem od znajomego że praca tam nie jest zła. Robi się co prawda na noce ale nowa osoba jak on to ujął " z ulicy" może na dzień dobry koło 1700zł zarobić więc tragedii nie ma..

    1700 zł to dużo ... ludzie pracują ciężko z idiotami w pracy za 1200 zł , mój znajomy pracuje w Cooperze i sobie chwali pracę chociaż ostatnio nie jest tam już tak dobrze , 2300 zł ma na rękę w tym umowę o pracę i ubezpieczenie . Tam trzeba mieć dobre znajomość bo ciężko się tam dostać .

    7 4 Cytuj
  • 10 sty 2014

    Nie polecam pracy w tym zakładzie totalny syf dla kogoś kto pracował w normalnych warunkach
    Jeden wielki wyzysk pomiatanie pracownikiem po stanowiska teraz robisz to za dziesięć minut co innego
    delegowanie do pracy bielsko i inne fabryki jak niema pracy na miejscu.
    Atmosfera fatalna jeden na drugiego zaszczuty kablowanie. Mają dobrze ci co są po znajomościach
    Zarobki wcale nie takie rewelacyjne a teraz przyjęcia przez firmę pośredniczącą.
    To że jest dobrze to opinia wyrobiona przez pracowników którzy tam pracują i innej pracy nigdy nie mieli
    więc radze dać sobie spokój !!!!

    6 8 Cytuj
  • 10 sty 2014

    To Nasza mentalność...A mianowicie narzekanie...Sam pracuje w dużym zakładzie,akurat innej branży...ale to praca fizyczna i dziennie przez moje ręce przechodzi okolo 20-30 kubików drzewa...To jest zapierdziel...kto zna branże stolarską będzie wiedział o co chodzi..ile to ton.a w cooperze pracuje kilka osob ktore znam i nie narzekają...zarobki są nie najgorsze i co najważniejsze mają socjal taki o jakim możecie pomarzyc u jaiego kolwie prywaciarza na terenie powiatu..dodatki za nie chorowanie,bilety do kina i reszta..o tym nikt nie mowi.a przyjecia podobno są tylko wiadomo jak to z tym jest :)

    2 Cytuj
  • 10 sty 2014

    Morze się narobisz ale nikt na ciebie nie kabluje a co do całego socjalu typu paczka i bilety do kina wczasy to każda większa firma daje . A płaca szału nie robi bo większą mają tylko ci co robią od początku i kablują

    2 1 Cytuj
  • 10 sty 2014
    xxxx1 napisał/a:

    Nie polecam pracy w tym zakładzie totalny syf dla kogoś kto pracował w normalnych warunkach
    Jeden wielki wyzysk pomiatanie pracownikiem po stanowiska teraz robisz to za dziesięć minut co innego
    delegowanie do pracy bielsko i inne fabryki jak niema pracy na miejscu.
    Atmosfera fatalna jeden na drugiego zaszczuty kablowanie. Mają dobrze ci co są po znajomościach
    Zarobki wcale nie takie rewelacyjne a teraz przyjęcia przez firmę pośredniczącą.
    To że jest dobrze to opinia wyrobiona przez pracowników którzy tam pracują i innej pracy nigdy nie mieli
    więc radze dać sobie spokój !!!!

    xxxx1 napisał/a:

    Morze się narobisz ale nikt na ciebie nie kabluje a co do całego socjalu typu paczka i bilety do kina wczasy to każda większa firma daje . A płaca szału nie robi bo większą mają tylko ci co robią od początku i kablują

    Bredzisz jak potłuczony. Jak ci się robić nie chciało Leserze i cię wywalili to teraz nie oczerniaj! Atmosfera jest taka, jaką sobie sam stworzysz. Widocznie z tobą nikt nie lubił pracować i teraz tak oceniasz. Ogarnij się.

    5 2 Cytuj
  • 10 sty 2014
    xxxx1 napisał/a:

    Nie polecam pracy w tym zakładzie totalny syf dla kogoś kto pracował w normalnych warunkach
    Jeden wielki wyzysk pomiatanie pracownikiem po stanowiska teraz robisz to za dziesięć minut co innego
    delegowanie do pracy bielsko i inne fabryki jak niema pracy na miejscu.
    Atmosfera fatalna jeden na drugiego zaszczuty kablowanie. Mają dobrze ci co są po znajomościach
    Zarobki wcale nie takie rewelacyjne a teraz przyjęcia przez firmę pośredniczącą.
    To że jest dobrze to opinia wyrobiona przez pracowników którzy tam pracują i innej pracy nigdy nie mieli
    więc radze dać sobie spokój !!!!

    o człowieku .. to idź do bzomexu może ci się lepiej będzie pracowało ha ha ha ha

    6 Cytuj
  • 11 sty 2014
    xxxx1 napisał/a:

    Morze się narobisz ale nikt na ciebie nie kabluje a co do całego socjalu typu paczka i bilety do kina wczasy to każda większa firma daje . A płaca szału nie robi bo większą mają tylko ci co robią od początku i kablują

    staż pracy sie wszędzie liczy co do zarobkow...a z tym socjalem w kazdej wiekszej firmie to nie jest tak do konca ze wszedzie dają..zwłaszcza gdy w wielu dużych firmach na naszym terenie sporo osob pracuje albo na smieciówce albo na czarno...ekipa 100 osob a na legalu tylko 60...i tu tkwi szkopuł...a nie bedziesz robil na czarno lub na smieciowej umowie to wy...tak Ci powiedzą..dlatego tam gdzie ubezpieczenie to norma i do tego jakiś socjal wpada to taka prace trzeba szanowac...niestety jak to mówia..nie odrazu Kraków zbudowano i swoje w danej firmie trzeba odpracować żeby lepiej zarabiać.Tak jest wszędzie.

    5 1 Cytuj
  • 12 sty 2014

    Wie ktoś kiedy są jakieś przyjęcia?

    3 Cytuj
  • 13 sty 2014

    *****ie Hipolicie.

    2 2 Cytuj
  • 13 sty 2014
    april111 napisał/a:

    Wie ktoś kiedy są jakieś przyjęcia?

    smigaj z CV ..z tego co wiem jest szansa sie tam dostac teraz.

    3 Cytuj

Odpowiedz