Forum » Praca

fabryka Cooper w Myślenicach

  • 28 mar 2012

    Tez bardzo prosze o info jesli ktos pracuje przez firme RANSTAD
    Bardzo prosze na priw lub forum

    1 1 Cytuj
  • 28 mar 2012

    przez RANSTAD przyjmuja tylko na chwile, zeby nie zatrudniac przez coopera - bedzie mniej roboty to pierwsi poleca ci z ranstadu niestety

    2 Cytuj
  • 28 mar 2012

    a jeżeli chodzi o zarobki przez ranstad to jakie są ??? są jakieś inne warunki pracy przez to ??? jak z urlopem jak z pieniążkami , z premiami , jest możliwość nadgodzin itp jest możliwość starania się o podpisanie umowy po 3 miesiącach z Cooperem tak jak mówią na rozmowie kwalifikacyjnej .

    BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDZENIE NA WSZYSTKIE PYTANIA OSÓB KTÓRE COŚ WIEDZĄ

    4 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    też jestem ciekawa o co chodzi z tą agencją pracy, przecież wcześniej nic o tym nie było mówione? byłam na rozmowie i nawet gdyby zadzwonili to nie wiem co robić.. czy praca przez tą agencję ma sens?

    1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    pracowałem już w kilku podobnych firmach na wtryskarkach na szczęście nie przez agencję zawsze od razu dostawałem umowę z firmą, i zawsze jak była mowa o jakimś zatrudnianiu przez agencję to było to robione tylko po to żeby w okresie kiedy firma ma zwiększone zapotrzebowanie na wyroby zwiększyć wydajność zwykle takie osoby pracowały po max. 3-4 miesiące z umowami podpisywanymi co miesiąc na okres miesiąca (firma podobno nie ma takiej możliwości prawnej) w momencie gdy zapotrzebowanie ustawało zamiast zwalniać itp. umów po prostu się nie podpisywało na kolejny miesiąc i osoba znowu pozostawała bez pracy z tond agencja, w jednej firmie tylko jedna osoba została na dłużej bo akurat była potrzebna tak że osoby które mają pewną pracę podejmują bardzo duże ryzyko bo praca praca nie jest pewna a i o zarobkach nie ma też co mówić bo sporą część zabiera agencja z tego co pracodawca wypłaca w końcu nie zatrudniają za darmo....

    2 2 Cytuj
  • 29 mar 2012

    ale kolega ( byłem ) pracuje w firmie Cooper czy mówi ogólnie tylko o agencjach i o takich umowach . wiec kolega coś na temat firmy cooper

    3 Cytuj
  • 30 mar 2012

    Cooper to nie wszystko.Są inne firmy którym warto się przyjrzeć.

    1 Cytuj
  • 30 mar 2012

    a jakie?????????????

    1 Cytuj
  • 31 mar 2012

    dziewczynie zawsze trudniej ale jak sie chce pracowac to sie da!!!

    1 1 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Byłem na tych testach tylko z ciekawości żeby wiedzieć czego się spodziewać ponieważ miejsc jest z tego co pamiętam po rozmowie z znajomym jest 27 a osób w sumie do testów ok 300 chodzą w grupach po 24 osoby przez kilka dni w różnych godzinach a Cooper na stałe nie zatrudnia przez agencję, wszyscy stali pracownicy od razu mieli umowy z coperem, a i z ulicy ludzie też raczej się nie dostają tylko jeden drugiego wciąga kto ma znajomości, ale życzę powodzenia tym co się dostaną żeby zostali na dłużej :) ja na razie rezygnuję a potem coś będę kombinować :)

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    bylem w tamtym tygodniu na rekrutacji i dzis zadzwonili ze zakwalifikowałem sie do pracy. i czy akceptuje oferte? poprosiłem o przedstawienie mi warunków. pierwsza umowa na 3 misiace. tylko sie zastanawiam czy warto sie pchac w to? czy szukac cos pewniejszego??

    3 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    szukaj co innego, w cooperze ludzie umierają, każdy z tamtąd bedzie miec raka, jest bardzo nie zdrowo, odradzam!!!!

    4 8 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    gdzie się składa podania? wystrczy samo cv?

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    cv mozna zlozyc na portierni kolo fabbryki. ale teraz juz watpie ze beda przyjecia bo bylo bardzo duzo chetnych a potrzebowali 15 osob tylko.

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: dostalem] bylem w tamtym tygodniu na rekrutacji i dzis zadzwonili ze zakwalifikowałem sie do pracy. i czy akceptuje oferte? poprosiłem o przedstawienie mi warunków. pierwsza umowa na 3 misiace. tylko sie zastanawiam czy warto sie pchac w to? czy szukac cos pewniejszego?? [/quote]

    jakie warunki ci zaproponowali pisz na forum albo na pw

    no i od kiedy praca

    2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    umowa na 3 miesiace.praca jescze w kwietniu

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    kolego a mowili ci cos o badaniach?podobno w krakowie , pytam bo mnie też przyjeli< dziś dzwonilia

    1 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Pracowałem tam 1,5 roku praktycznie od samego początku jak powstała fabryka w Myślenicach.
    Z tego co się orientowałem w tedy to osoby które zostały przyjęte przez agencje pracowały tam maksymalnie 4 miesiące. Rekrutacja zawsze będzie gdyż firma od czasu do czasu posiada duże zlecenia i stali pracownicy się nie wyrabiają kończy się zlecenie na jakiś produkt to koniec umowy i

    G O O D B Y E

    3 4 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: mia] kolego a mowili ci cos o badaniach?podobno w krakowie , pytam bo mnie też przyjeli< dziś dzwonilia [/quote]
    Tak mowili o badaniach w krakowie. szczegoly maja byc w tym tygodniu co i jak.

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: były pracownik] Pracowałem tam 1,5 roku praktycznie od samego początku jak powstała fabryka w Myślenicach.
    Z tego co się orientowałem w tedy to osoby które zostały przyjęte przez agencje pracowały tam maksymalnie 4 miesiące. Rekrutacja zawsze będzie gdyż firma od czasu do czasu posiada duże zlecenia i stali pracownicy się nie wyrabiają kończy się zlecenie na jakiś produkt to koniec umowy i

    G O O D B Y E [/quote]
    Nie wiesz o czym mówisz człowieku.Każdy projekt trwa dobrych kilka lat,więc wystarczy dobrze pracować i nie cwaniakować a ma się zapewnioną stałą i stabilną pracę.Pracuję w fabryce parę lat i jeszcze nie zdarzyło się,żeby zwolniono dobrego pracownika-(mówię o pracownikach produkcji).

    4 2 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    pracujcie po kilka lat a po tym czasie wyladujecie na onkologi
    za taka kase buehehe pozdro

    3 5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: anger] gość: były pracownik napisał/a: Pracowałem tam 1,5 roku praktycznie od samego początku jak powstała fabryka w Myślenicach.
    Z tego co się orientowałem w tedy to osoby które zostały przyjęte przez agencje pracowały tam maksymalnie 4 miesiące. Rekrutacja zawsze będzie gdyż firma od czasu do czasu posiada duże zlecenia i stali pracownicy się nie wyrabiają kończy się zlecenie na jakiś produkt to koniec umowy i

    G O O D B Y E
    Nie wiesz o czym mówisz człowieku.Każdy projekt trwa dobrych kilka lat,więc wystarczy dobrze pracować i nie cwaniakować a ma się zapewnioną stałą i stabilną pracę.Pracuję w fabryce parę lat i jeszcze nie zdarzyło się,żeby zwolniono dobrego pracownika-(mówię o pracownikach produkcji). [/quote jak wyglada praca po ile godzin?? jak z wekendami?? praca jest na nocki??

    3 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Praca po 8 godzin,czasem gdy jest niewyróbka to 12,nadgodziny do odebrania lub płatne-zależy od sytuacji.Praca w większości na trzy zmiany.Weekendy wolne,czasem trzeba przyjść w sobotę-sytuacja jak z nadgodzinami.I nie słuchaj idiotów którym nie chce się pracować,o jakichś chorobach,bo nie wiedzą o czym mówią.

    4 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    [quote=gość: anger] Praca po 8 godzin,czasem gdy jest niewyróbka to 12,nadgodziny do odebrania lub płatne-zależy od sytuacji.Praca w większości na trzy zmiany.Weekendy wolne,czasem trzeba przyjść w sobotę-sytuacja jak z nadgodzinami.I nie słuchaj idiotów którym nie chce się pracować,o jakichś chorobach,bo nie wiedzą o czym mówią. [/quote]
    albo pracują w miejscu nie szkodliwym dla zdrowia za normalną kasę ;) ale jak się zarabia 2,5 to się wydaje że sie boga za nogi złapało hehe

    4 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    dzieki za informacje. w dzisiejszych czasach tak ciezko o prace dlatego sie bierze to co sie dostaje!!! bo nie jeden chcalby tam pracowac.

    3 Cytuj

Odpowiedz