Forum » Praca

praca w żłobku

  • 25 cze 2010

    Czy ktoś z was wie jakie wymagania należy spełnić by podjąć pracę w żłobku. Czy jest możliwe znalezienie pracy w myślenickim żłobku?

    1 Cytuj
  • 26 cze 2010

    Tak jest mozliwosc znalezienia pracy w myslenickim zlobku - jesli znasz dyrektorke

    3 1 Cytuj
  • 26 cze 2010

    Troche sie naszukałam pracy i wiem juz teraz jak to działa - niestety :(

    1 Cytuj
  • 28 cze 2010

    hahha ta racja jesli ktos chce prace w złobku w Myślenicach to najlepiej podlizywać sie dyrektorce ona takich uwielbia i z tego co wiem takimi ludźmi sie otacza i tacy tam pracuja same koleżanki i rodzina p.Dyrektor

    3 3 Cytuj
  • 28 cze 2010

    Dominika jeżeli takie osoby jak Ty pracują w żłobku to naprawdę współczuję tym maluszkom ,nie wiem jakie masz wykształcenie, nawet z podstawowym wykształceniem takich słów nie wyrażają, jak Ty się wyrażasz, dobrze że już mam dzieci dorosłe, bo aż strach ogarnia człowieka.

    1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Miałem dziecko w żłobku i nie prawda ze tam pracują same koleżanki dyr. i rodzina
    pracują TAM NAPRAWDĘ ŚWIETNE OPIEKUNKI WYKWALIFIKOWANE I DOŚWIADCZONE

    do HEHE najlepiej kogoś oczerniać I MIESZAĆ Z BŁOTEM BO SIĘ NIE DOSTAŁO PRACY!!

    A DO TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI ŻŁOBEK JEST GMINNY A NIE JAK TY SADZISZ PRYWATNY!!
    DYREKTORKA JEST UCZCIWĄ OSOBĄ A DZIECI JA UWIELBIAJĄ JAK NIE MASZ POJĘCIA O ŻŁOBKU TO NIE PISZ TAKICH GŁUPOT BO Z TEGO WYNIKA ŻE MASZ MAŁY MÓŻDŻEK !!

    1 2 Cytuj
  • 29 cze 2010

    [quote]Tak jest mozliwosc znalezienia pracy w myslenickim zlobku - jesli znasz dyrektorke[/quot

    ŻŁOBEK NIE JEST PRYWATNY ŻEBY TRZEBA BYŁO ZNAC DYREKTORKE IDŹ DO OREWU TAM JEST WSZYSTKO PRYWATNE NA PEWNO Z TAKIM POZIOMEM INTELIGENCJI JUŻ SZYKUJĄ CI KRZESEŁKO!!!

    1 2 Cytuj
  • 29 cze 2010

    heheh no to tu Kibic mnie rozśmieszyłeś ;D
    o żłobku jeszcze byś sie zdziwił jak dożo wiem, ale ok Ty wiesz swoje a ja swoje...

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    heheheh "dóżo wiesz" buahahaha

    2 Cytuj
  • 29 cze 2010

    ojj żzera ludzi zazdrość "heheheh" zamknij sie lepiej bo żal Ciebie czytać. Jacy ludzie są ułomni w swojej prostocie że potrafią bezpodstawnie oczerniać. Ludzie którzy tam mają swoje dzieci wiedzą jaka jest prawda w tym również i ja. a ten Twój bełkot o znajomościach itp pozostaw dla siebie. pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Co się dziwicie zawsze wyłoni się jakaś uboga zakompleksiona osoba która NIC nie robi a do każdego ma pretensje. Co do złobka nie mam jeszcze dzieci ale jak bede miał to na pewno tam oddam bo znam Panią Dyrektor z widzenia i dużo osób ją chwali. heheheh jeżeli tak strasznie lubisz szczekać na ludzi proponuje weź się do roboty a nie siedź na dupie 24/h na dobe uwierz mi pomoże:)
    Co do pracy idź kobieto zapytaj może akurat jest miejsce i Cie przyjmą.
    peace

    2 2 Cytuj
  • 29 cze 2010

    Bolek masz racje zgadzam się z tobą w 100 %

    2 Cytuj
  • 29 cze 2010

    [quote]heheh no to tu Kibic mnie rozśmieszyłeś ;D
    o żłobku jeszcze byś sie zdziwił jak dożo wiem, ale ok Ty wiesz swoje a ja swoje...
    [/quote]

    dużo wiesz ...
    zajmujesz się tylko głupotami lubisz kłamać i oczerniać niewinnych ludzi !!!

    tylko zastanawiam się jaki masz w tym interes???????

    2 1 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Jeśli ktoś się nastawia na pracę w tak niewielkiej placówce jaką jest myślenicki żłobek to życzę powodzenia :/ rotacja pracowników i samo zapotrzebowanie na nich jest raczej niewielkie, więc lepiej szukać na szerszą skalę, albo uzbroić się w cierpliwość i czekać aż któraś z pań pójdzie na emeryturę ;) Miałam dziecko w żłobku i jedyne zastrzeżenie do pań miałam takie, że kilkakrotnie odstawiano mi dziecko z kupą w pieluszce, a skoro ja to czułam od progu, to nie wierzę, że panie się nie zorientowały, że dziecko trzeba przewinąć :/ jak dla mnie jedyny minus, ale bardzo mnie wkurzał!

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    Drodzy z Myślenic,pytanie mam poszukuje już przepatrzyć oferty prywatnych placówek dla" bajtla"
    co byście podpowiedzieli?

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    PRACA W ŻŁOBKU...TWOIM MARZENIEM? WIESZ NA CZYM TA PRACA POLEGA?POWIEM CI.WYMAGANE 5 LAT STUDIÓW PEDAGOGICZNYCH ,OGROMNA CIERPLIWOŚC I ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO TEGO 8 GODZIN PRACY I PODCIERANIE DZIECIOM TYŁKÓW ZA 1000 ZŁOTYCH FAJNIE CO?

    1 2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    Pracownica wiesz co nie nazekaj bo gdyby mi ktoś dał te 1000zł to bym poszła do tej pracy,jeśli ci nie pasi to jedz do krakowa i zarabiaj 1000 zł ciekawe ile ci z niej zostanie.

    2 Cytuj
  • 22 cze 2011

    [quote=gość: PRACOWNICA] PRACA W ŻŁOBKU...TWOIM MARZENIEM? WIESZ NA CZYM TA PRACA POLEGA?POWIEM CI.WYMAGANE 5 LAT STUDIÓW PEDAGOGICZNYCH ,OGROMNA CIERPLIWOŚC I ODPOWIEDZIALNOŚĆ DO TEGO 8 GODZIN PRACY I PODCIERANIE DZIECIOM TYŁKÓW ZA 1000 ZŁOTYCH FAJNIE CO? [/quote]

    z takim podejściem współczuję dzieciom :/

    2 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Trzeba było inne studia wybrać i teraz nie narzekać.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz