Forum » Praca

Praca dla informatyka

  • 18 lip 2010

    Witam. Studiuje informatykę i zastanawiam się, czy w Myślenicach można znaleźć pracę w tym zawodzie? A może są gdzieś praktyki, staże?

    4 5 Cytuj
  • 18 lip 2010

    to trzeba łaskawie ruszyć cztery litery i sobie poszukać! a jak nie to zastanawiaj się dalej!!

    7 17 Cytuj
  • 18 lip 2010

    Szanowny Gościu,
    Przeczytałem twego posta, a następnie spojrzałem na nick, od razu samo dopowiedziały się dalsze 4 litery będące rozwinięciem tego skrótu. Po co ta zawiść? Chłopak chce się zorientować, nie szuka czegoś na 100%...
    Kolego informatyku, jeśli chodzi o Myślenice, to pewnie i by się coś znalazło, ale to już zależy od poziomu Twojej ambicji(/umiejętności?). Jeśli chcesz siedzieć całymi dniami robiąc strony internetowe dla jakiejś firmy za niewielkie pieniądze, to proszę bardzo. W Myślenicach nie ma większych firm z branży, a i tych małych nie ma za wiele, zadzwoń, popytaj, te firmy często szukają studentów na staże/praktyki. Kto inny odwali robotę na przyzwoitym poziomie i praktycznie za free, jeśli nie student? Jeśli jednak jesteś choć trochę ambitny to szukaj w Krakowie, dojazd nie jest wielkim problemem, a i perspektywy są całkiem inne. Jeżeli już szukasz czegoś uber ambitnego, dobrych zarobków to tylko i wyłącznie Wrocław szybko rośnie tam zagłębie informatyczne.

    14 3 Cytuj
  • 18 lip 2010

    nie wiem od kiedy informatyk jest od robienia stron
    no ale ta... "informatyk" jest od wszyćkiego

    3 7 Cytuj
  • 19 lip 2010

    Czym się specjalizujesz / w czym czujesz się mocny? Pamiętaj że zawsze możesz pracować zdalnie.

    Pozdrawiam

    4 Cytuj
  • 14 sty 2011

    Tutaj znajdziecie informacje na temat pracy dla informatyka w Niemczech. Praca dla informatyka.
    www.futur1.pl

    3 2 Cytuj
  • 30 mar 2013

    Z tego co mi wiadomo to firma Diploma poszukuje osoby z wykształceniem informatycznym. To praca redaktora, który miałby pomagać w przygotowaniu projektów inżynierskich i redagowaniu opracowań z informatyki. Może akurat taka praca byłaby dla Ciebie odpowiednia. Kontakt uzyskasz na http://diploma.pl/aplikacja-na-redaktora/

    4 2 Cytuj
  • 15 sty 2014

    W Myślenicach znajdziesz trochę mniejszych firm, które powinny Cię zatrudnić, ale doradzałbym Ci spróbować swoich sił w większym mieście, gdzie będziesz zarabiał wielokrotnie więcej. W Warszawie i we Wrocławiu możesz spróbować aplikować do firmy SMT Software - przyjmują ludzi po studiach i dają bardzo przyzwoite warunki na start + fajne perspektywy rozwoju.

    3 Cytuj
  • Andrzej 15 sty 2014
    Lewarinho napisał/a:

    W Myślenicach znajdziesz trochę mniejszych firm, które powinny Cię zatrudnić, ale doradzałbym Ci spróbować swoich sił w większym mieście, gdzie będziesz zarabiał wielokrotnie więcej. W Warszawie i we Wrocławiu możesz spróbować aplikować do firmy SMT Software - przyjmują ludzi po studiach i dają bardzo przyzwoite warunki na start + fajne perspektywy rozwoju.

    Jeśli od 3 lat nie znalazł pracy w tym fachu, to nie wróżę świetlanej przyszłości.

    Co do pracy, to jak ktoś nie jest przywiązany do Ojczyzny bądź bardziej lokalnie do ojcowizny, polecam wyjazd na zachód tudzież północ Europy. Bliżej to Warszawa, Wrocław czy też Kraków (chociaż ostatnio Sabre zamieszał na lokalnym rynku). Generalnie wykształcenie w cenie, rynek bierze wszystko, jak leci ;)

    1 1 Cytuj
  • 16 sty 2014

    piotrekgorka6

    2 Cytuj
  • 16 sty 2014

    widze ogloszenie z coopera ,ze szukaja informatyka

    2 Cytuj
  • Andrzej 16 sty 2014
    wdrozenia napisał/a:

    wyszperane w sieci

    http://www.wrotamalopolski.pl/root_BIP/BIP_w_Malopolsce/root_AZ/root_Komendy_Powiatowe_i_Miejskie_Policji/root_Komenda+Powiatowa+Policji+w+Myslenicach/podmiotowe/Ogloszenia/Ogloszenia+Rozne/2014/Nabor.htm?postingsort=Data_D&newsnumber=1

    Ale to jest dla ludzi po szkole średniej. Wynagrodzenie zapewne też mocno odbiega od tego, co dostaje świeży człowiek po studiach w Krakowie. Poza tym, większość ludzi po Informatyce pracuje jako programiści, a nie szeroko rozumiani informatycy od sprzętu i infrastruktury (zwani potocznie sieciami lub sieciowcami).

    2 3 Cytuj
  • 16 sty 2014

    Pozwolisz, że się z tobą nie zgodzę.
    Osobiście jestem sieciowcem i skończyłem studia magisterskie w Krakowie.
    Zajmuje się wdrożeniami ( integracja sieci komputerowych).
    Moim zdaniem trudniej jest zostać dobrym sieciowcem, niż dobrym programistą.

    PS. Sieciowiec, admin to też informatyk.

    1 4 Cytuj
  • Andrzej 17 sty 2014
    wdrozenia napisał/a:

    Pozwolisz, że się z tobą nie zgodzę.
    Osobiście jestem sieciowcem i skończyłem studia magisterskie w Krakowie.
    Zajmuje się wdrożeniami ( integracja sieci komputerowych).
    Moim zdaniem trudniej jest zostać dobrym sieciowcem, niż dobrym programistą.

    PS. Sieciowiec, admin to też informatyk.

    Nie umniejszam Twojego znaczenia, ani nie twierdzę, że to prosta fucha (chyba, że mówimy o człowieku skręcającym skrzynki). I zgodzę się, że trudniej jest zostać dobrym sieciem, niż programistą. Problem w tym, że w większości firm programistycznych, sieciowcy są traktowani po macoszemu (niższe pensje) lub w ogóle outsource'owani (mam nadzieję, że nikt nie obrazi się na ten makaronizm). Inaczej może być, jeśli pracujesz w firmie, która zajmuje się wdrożeniami wszelkiego rodzaju sieci, serwerów i ich utrzymaniem. Tutaj czasami wiedza może być mocno ukierunkowana i pożądana. Ale bądźmy szczerzy, dobry programista też jest wysoko ceniony, wyżej, niż dobry sieciowiec. No chyba, że się pracuje tak, jak ja w firmie outsourcingowej, to i kasa jest mniejsza, przecież firma też musi zarobić na siebie ;(

    4 Cytuj
  • 11 mar 2014

    O takiej pracy informatyków szerzej było mówione tutaj: http://pwsz-tarnow.edu.pl/Praca-po-informatyce-w-Tarnowie-Zarobki-informatyków-w-Tarnowie-t Jest tam spory wywód na temat ich pracy. Warto zajrzeć i poczytać :)

    3 2 Cytuj
  • 31 mar 2014

    Jeśli szukasz pracy informatyka przejrzyj takie strony [url=http://outwork.pl/][/urlfreelancer informatyk] na pewno coś dla siebie znajdziesz .Na internecie jest mnóstwo ciekawych ofert dla informatyków .

    2 Cytuj
  • 28 lis 2016

    Praca dla programisty czy informatyka? Nic prostszego.
    Zajrzyj sobie na http://infolet.pl/oferty/ i wybierz ofertę dla siebie najlepszą :)

    3 Cytuj
  • 17 sty 2017

    kijowski z kodu jest do wzięcia bo stracił stanowisko i nie ma z czego już dojic

    8 5 Cytuj
  • Gracjan 21 cze 2017

    Jeśli szukasz pracy dla informatyka to spróbuj rekrutować się do http://dockinlodz.com/ . Szukają całkiem sporo pracowników w tym informatyków. Międzynarodowa firma, dobre warunki pracy i ciekawe miasto, bo osobiście Łódź bardzo lubię :)

    1 5 Cytuj
  • Andrzej 21 cze 2017

    A nie lepiej (i bliżej) do Krakowa?

    1 2 Cytuj
  • 21 cze 2017
    gracjanik napisał/a:

    Jeśli szukasz pracy dla informatyka to spróbuj rekrutować się do http://dockinlodz.com/ . Szukają całkiem sporo pracowników w tym informatyków. Międzynarodowa firma, dobre warunki pracy i ciekawe miasto, bo osobiście Łódź bardzo lubię :)

    Przecież w Krakowie informatyków to przyjmują jak leci, każdą ilość.

    2 3 Cytuj
  • 31 lip 2017

    Na jakie zarobki mozna teraz liczyc w tej branzy?

    2 4 Cytuj
  • Andrzej 1 sie 2017

    Na spore. Umowy rozdają, jak cukierki. Dużo ludzi już na studiach pracuje w zawodzie na 1/2, 3/5 itp...

    2 3 Cytuj

Odpowiedz