Forum » Praca

Jakich usług brakuje w Powiecie Myślenickim ??

  • 4 wrz 2010

    tak jak w teamcie. ???

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    Kort / Korty do gry w squash - tego jeszcze w powiecie nie ma. Najbliższy jest w Krakowie przy Cinema City...

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2010

    kręgle ponoć robią furorę w innych rejonach. Sam nie gram i nie wiem czy ktoś byłby chętny w kulki lecieć ;) ale pit to chyba szuka pomysłu na biznes

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    A czy jakieś korty tenisowe są w Myślenicach? Kryte lub na otwarte?

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    domu publicznego

    4 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    czy pit87 planuje coś własnego ???

    jeżeli tak to możemy pogadać wspólnie gdyż ja tez mam zamiar coś otworzyć a wspólnymi siłami i nakładami możemy coś większego otworzyć

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    w bilarda nie ma gdzie pograć / bilard z kręglami pod jednym dachem był by ciekawą propozycją, ale na to potrzeba dużego budynku. Idealnie nadawała by się np. "stara mleczarnia".

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    bilard w black&white jest podobno..

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    tak nie ma co prawda w Myślenicach kręgielni i ci którzy chce się bawiąc w to jeżdżą do karkowa ale:

    do kręgielni trzeba mieć bardzo duża powierzchnie lokalu + minimum 120 tys zł na jeden tor . a utrzymanie miesięczne toru wraz z maszynami smarującymi itp mieści się w przedziale 30 - 40 tys zł / wiec uważam ze Myślenice to nie miasto na to aby coś takiego otwierać

    chyba ze się ma własny lokal o bardzo dużej powierzchni ( gdyż godzina gry waha się w granicach 60-100 zł )

    a do takiego cluby trzeba minim 4 tory + maszyny rozrywkowe + bar . wiec na taki club trzeba mieć 1,5 mil żeby to wszystko zgrać zrobić wszystko jak trzeba

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    [quote]A czy jakieś korty tenisowe są w Myślenicach? Kryte lub na otwarte?[/quote]

    Sa kryte na telefonice, a otwarte na zarabiu.

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    a jeżeli ktoś jest zainteresowany otwieraniem Clubu to słyszałem inf i raczej jest pewna

    ( lokal będzie w okolicach grudnia gdyż RESTAURACJA U BABCI MALINY). ---> Zwalnia lokal

    z tego co wiem tez KOSZT WYNAJĘCIA LOKALU 12 TYS

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    Babcia Malina zwalnia lokal w listopadzie, koszt wynajmu coś w okolicach których podajesz, pierwotnie słyszałem 10 tysięcy.

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    tak planuje otworzyć coś własnego.
    Ceny wynajmu lokalu w Mc-e nie zachęcają do otwarcia "czegoś"
    Ale kto nie spróbuje ten się nie dowie :D
    Piszcie dalej czego wam brakuje "oprócz kasy" "dziewczyn, chłopaków" "disco" itp.
    :D

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    pit87
    ja tez planuje coś otworzyć
    wiem ze ceny lokalu w Myślenicach nie zachęcają i tez poszukuje lokalu głownie do handlu .

    dysponuje kwota 20 tys .

    Dysponuje kontaktami głownie ( Hiszpania ) ale nie tylko . kontakty moje sa głownie z Hurtowniami ( gdzie minimum zakup towaru jest 4 tys euro )
    ale ceny są naprawdę Super . np bluzka Zara 2 euro buty Zara od 1,5 euro do 6 euro

    1 Cytuj
  • 3 gru 2010

    internetu i telewizji kablowej, np. UPC a myślę że bardzo dużo chętnych by się znalazło.

    1 Cytuj
  • 25 lut 2011

    Gdyby ktoś otworzył klub podobny do ''Fantasty Park""z kręglami, bilardem i innymi fajnymi zestawami gier to byłoby super !!! Jeżdżenie do Krakowa trochę męczące ceny nie są małe ale naprawdę warto dobrze sie zabawić i odstresować od doczesnych utrapień naszego narodu:)))Ja byłabym za!!!

    4 1 Cytuj
  • 29 mar 2012

    Bilardziara zgadzam się z tobą

    5 1 Cytuj

Odpowiedz