Forum » Społeczeństwo

Co zmieniło się w naszym zaściankowym społeczeństwie.

  • 26 paź 2010

    Zmieniło się coś podczas mojej nieobecności spowodowanej wzrastającą dziurą budżetową .
    Co się zmieniło?

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Co to jest ten zaścianek? Ma coś wspólnego z architekturą z aranżacjami wnętrz, jeżeli tak to coś o tym wiem. Pytaj to Ci napisze.

    Cytuj
  • aaaa aaaa 30 paź 2010

    Nic się nie zmieniło. Jest tylko więcej reklam i mniej zabawnego spamu. Kiedyś narzekaliście na nas, teraz narzekajcie na wspaniałe banery i inne takie. Życie potrafi być przewrotne! Forum jest pod zaborem!

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    Cytat z blogu R.Ziemkiewicza w sam raz na dziś
    "Dzień Wszystkich Świętych to taki dzień, kiedy szczególnie dobitnie widać, że wszyscy Polacy są ze wsi; zwłaszcza ci z dużych miast. Kiedy od święta wracają do siebie, to miasta pustoszeją, za to w pociągach i na drogach tłok robi się nie do wytrzymania.

    Dla Polaka „aspirującego” to wiejskie pochodzenie jest nieustającym źródłem wstydu i niskiej samooceny"
    Dlat5ego tak często inaczej myślących i mających inne zdanie nazywa się wieśniakami i burakami a robią to najczęściej ci co chcieliby zapomnieć o swoim pochodzeniu.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    Zmienił się nasz dług:

    http://www.dlugpubliczny.org.pl/pl

    PODZIĘKUJMY PO !!!

    1 Cytuj
  • 15 lis 2010

    Pojmowanie polityki na pewno się nie zmieniło, przykładem post wyżej. Na dług "pracowały"też poprzednie rządy.

    Cytuj
  • aaaa aaaa 16 lis 2010

    i już PO wszystkim. :(

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 4 gru 2010

    zmienił się mój nick (ale to nie w tej zaściankowej części, chociaż i tak Wam napiszę)!

    Przed świętami wszyscy staną się uprzejmi, a z kościołów niczym smużki dymów wylecą szeptane do konfesjonałów grzechy!

    Idą święta!

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    co z tego ze przed świętami uprzejmi, jak po świętach staną się tacy sami jak byli wcześniej. To jest nie tak jak być powinno, powinniśmy zacząć się do siebie uśmiechać, pomagać , a nie żyć jak pies z kotem. poco święta jak po nich staniemy się tacy sami.Nierozumiem?

    Cytuj

Odpowiedz