Forum » Społeczeństwo

sylwester na rynku 2008

  • 15 gru 2008

    witam. wie ktoś co będzie się działo w sylwestra na rynku w Myślenicach? Jakieś występy czy coś :D

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 15 gru 2008

    Będzie się działo jak bysina i borzęta sie zjadą

    Cytuj
  • 15 gru 2008

    hehe podejrzewam a jacyś artyści?

    Cytuj
  • 15 gru 2008

    Wolna grupa Bukowina i Kabaret pod Egidą

    Cytuj
  • 15 gru 2008

    hmmm zrobiło się nieciekawie :)

    Cytuj
  • 15 gru 2008

    [quote]Wolna grupa Bukowina i Kabaret pod Egidą[/quote]
    No z taką ekipą to kupię więcej alkoholu :P

    Cytuj
  • 16 gru 2008

    cieniutko nie?? mógłby max farenthide np wpaść :D

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 16 gru 2008

    chyba was rozczaruje - nuda jak co roku ;/

    22.00 Muzyka Dla Wszystkich
    23.45 Życzenia Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego
    24.00 Pokaz Sztucznych Ogni /10 minut/
    24.10 do 1.00 Muzyka Dla Wszystkich
    1.00 Zakończenie Nocy Sylwestrowej

    http://www.miasto-info.pl/kalendarz/267

    Cytuj
  • 16 gru 2008

    kurde ;/ szkoda a w krk też nudy w tym roku :)

    Cytuj
  • 17 gru 2008

    [quote=bartek]
    22.00 Muzyka Dla Wszystkich[/quote]
    To się okaże ;)
    [quote=bartek]23.45 Życzenia Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego[/quote]
    Podaruję sobie.

    Cytuj
  • 17 gru 2008

    [quote=bartek]

    23.45 Życzenia Noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego

    http://www.miasto-info.pl/kalendarz/267[/quote ]

    Dla takich chwil warto zyć :)

    Cytuj
  • 25 gru 2008

    Tak wogule to czego można się spodziewać na naszym myślenickim rynku w sylwestra?? ...raczej niczego ciekawego , i do tego już jesteśmy przyzwyczajeni...
    No bo co...? Jakiś patefon czy grająca budka (byle by coś grało) , życzenia z okienka od pana burmistrza , no i te sztuczne ognie może godne jakiejś uwagi.
    Schemat jak co roku. pamiętam że kilka lat temu odbyła na rynku jedna fajna sylwestrówa , wtedy się coś fajnego działo na dużej scenie.
    Ale osobiście jeśli nie jestem poza miastem , to w sylwestra na rynku zawsze jestem , chociaż teraz to już raczej z sentymentu ;-)

    Cytuj
  • 25 gru 2008

    Ja w tym roku spędzę Sylwestra po raz pierwszy z dala od Myślenic. Faktycznie, kilka lat temu (o ile dobrze pamiętam sylwestry 98/99 oraz 99/2000) były bardzo udane, tak ostatnie przyzwyczaiły nas faktycznie do monotonii. Sam osobiście oczekuję czegoś więcej po bardzo pracowitym dla mnie roku i tą noc mam zamiar spędzić bardzo wyjątkowo :)

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 gru 2008

    Wie może ktos o jakichs fajnych imprezach w sylwka w myslenicach lub okolicach bez wczśniej zarezerwowanych biletów??? Cos do poskakania, potańczenia i zabawy:)

    Cytuj
  • 29 gru 2008

    a ten sylwester na chełmie mógłby ktoś coś przyblizyć? bedzie jakas muza, jakies miejsce do siedzenia?

    Cytuj
  • 29 gru 2008

    [quote=Sigwald]a ten sylwester na chełmie mógłby ktoś coś przyblizyć? bedzie jakas muza, jakies miejsce do siedzenia?[/quote]
    http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,aktualnosci,78.php

    Cytuj

Odpowiedz