Forum » Społeczeństwo

Transport Kraków Praca

  • JOJO 17 gru 2008

    Czy ktoś może dojeżdża samochodem do Pracy w Krakowie??

    1 4 Cytuj
  • 17 gru 2008

    jo

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2008

    Ja do nie dawna regularnie dojeżdżałem, napisz lepiej czego chcesz się dokładnie dowiedzieć. Jeżeli szukasz "wspólników" to poszukaj najlepiej tutaj - http://zabieram.pl/

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 17 gru 2008

    Bilet miesięczny polecam.

    2 Cytuj
  • 17 gru 2008

    jo też

    2 Cytuj
  • JOJO 18 gru 2008

    Chodzi o dojazd do pracy z Myślenic do Krakowa wyjazd koło 7:00.

    2 Cytuj
  • 18 gru 2008

    to jo dopiero wstaję ...

    2 Cytuj
  • 28 gru 2008

    Jakie okolice Krakowa Cię interesują? Jeżdżę przez Tischnera w okolice tandety.

    1 Cytuj
  • Michał 27 paź 2010

    Witam.
    Odświeżę trochę ten temat. Jestem z Jawornika i jeżdżę codziennie na 8 godzinę (czyli wyjazd z Jawornika w okolicach godziny 7:00) do Krakowa (okolice Matecznego), kończę prace o 16. Jeżeli ktoś w tym czasie jeździ, ewentualnie trochę wcześniej rano, to w cenie busa chętnie bym się zabrał ;)
    Ewentualnie posiadam samochód także jakby się zebrało z 3 osoby które w tym samym czasie by jeździły to spokojnie mógłbym podjechać na 7:00 do Myślenic, oczywiście w starej cenie busa (czyli za 4 zł od osoby)

    2 2 Cytuj
  • 27 paź 2010

    Wkurzyłeś mnie panie książę!!
    Większość ludzi, którzy jeżdżą busem do Krakowa maja samochody, ale ze względu na oszczędności zostawiają auto i jada za 4 zeta.
    A ty chcesz jechać za 4 zeta i jeszcze wygodnie w samochodzie !!!!
    Za taka cenę to ty dalej jeździj sobie tym busem!!!!!

    1 2 Cytuj
  • Michał 28 paź 2010

    Tak tylko właśnie chodziło mi o to, że każdy może autem jechać za 4 zł, wystarczy że 3 osoby się zbiorą z Myślenic a ja za 4 zł mogę nawet z Jawornika podjechać do Myślenic żeby je zabrać, w miarę wygodnym autem do Krakowa. Elf ale widzę iż nie za bardzo zrozumiałeś/aś co napisałem wcześniej.

    2 2 Cytuj
  • Michał 28 paź 2010

    ps. a co do oszczędności, to dlaczego nie pozbierają się ludzie żeby razem jeździć autami, poniżej proste wyliczenie.
    4 x 4 zł = 16 zł - ilość kasy od wszystkich pasażerów
    30 km / 16 zł - ilość kilometrów przejechanych za tą kasę
    100 km / 53 zł - ilość kasy jaką mamy do dyspozycji na każde 100km
    53 zł / 4,5 zł (cena PB) = 11,8 l / 100km - maksymalne spalanie przy którym to się opłaca na benzynie
    53 zł /2,4 zł (cena LPG) = 22 l / 100km - maksymalne spalanie przy którym to się opłaca na gazie
    Jaki z tego wniosek, że każdemu opłaca się zabrać 3 osoby do swojego auta, wziąć po 4 zł od nich (każdy będzie zadowolony, bo nie musi się gnieść w busie i ma taniej, bo bus już kosztuje 4,5 zł) i przy tym jak ma auto na gaz, lub chociaż trochę ekonomiczne auto, to jeszcze wyjdzie mu że dojeżdża za darmo (oczywiście nie licząc amortyzacji auta, ale nie chodzi tutaj o tworzenie firmy, tylko o współprace miedzy forumowiczami w celu ułatwienia każdemu życia).

    3 2 Cytuj
  • 7 lis 2010

    Wicked, masz rację. Niestety zaraz sie znajdą jacyś "mądrzy"którzy ci powyliczają ile chcesz na tym zarobic. Jak bym musiał dojeżdżac to napewno byśmy się dogadali :) Powodzonka

    1 2 Cytuj
  • 25 lis 2010

    Cześć
    Jeżdżę codziennie do Nowej Huty.
    Wyjazd z Myślenic w okolicach 7:20.
    Chętnych do wspólnego podróżowania zapraszam na priv

    1 1 Cytuj
  • Anq 1 gru 2010

    Witam,
    nasza firma wyprowadza sie niebawem do Myslenic i bede przerabiac podobny temat (z tym ze odwrotny kierunek). Jezdze codziennie z NH na Zakopianke a na wiosne juz do Myslenic...

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    W przyszłym tygodniu się okaże, ale być może będę dojeżdżał swoim busem, ale co kilka dni. Planowany wyjazd: 4.30-5.00, oczywiście jazda Zakopianką, w Opatkowicach skręt na obwodnicę w kierunku Tyńca.
    Wyjazd z Krakowa: 22.00-23.00
    Z tego co się zorientowałem to ciężko czymkolwiek dojechać o tych porach na linii Myślenice-Krakow.
    Ja chętnie zabiorę za dyszkę, w ten sposób koszt całościowy paliwa (ponad 40 zł) częściowo mi się zwróci.
    Jeśli będą chętni, dawać znać...

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Czy któryś z Forumowiczów jeździ może do Krakowa ok godziny 7.00 przez aleje?

    3 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Ja polecam autobus z dworca 6.18 stanowisko 3. Jedzie przez aleje, komfort i pełna kultura.

    2 3 Cytuj
  • 8 maj 2012

    jezeli bedziesz zabieral za dyszke razy kilka osob przeciez bedziesz odpowiednio zarabial co z podatkiem urzedem skarbowym .....

    3 2 Cytuj
  • 8 maj 2012

    To nie jest działalność usługowa, ale społeczna inicjatywa. Ja niestety nie mogę zabierać nikogo, natomiast chętnie dołączę się do kogoś docierającego o tej porze do Krakowa.

    1 1 Cytuj
  • 8 maj 2012

    [quote=gość: TaxiDriver] jezeli bedziesz zabieral za dyszke razy kilka osob przeciez bedziesz odpowiednio zarabial co z podatkiem urzedem skarbowym ..... [/quote]
    Nie ośmieszaj się "złotówo"

    1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Ja od poniedziałku jeżdże ale o godz. 6.40 ,wyjeżdzam z nowego osiedla i jadę kAPELANKĄ , MOST GRUNWALDZKI , MOST DĘBNICKI I EWENTUALNIE JUBILAT I POTEM ZAWRÓCĘ SOBIE NA MOST DĘBNICKI

    1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    a kto jeździ w godziach bardzo wczesno porannyh Mam na myśli tak po 4.30? zabrałbym sie z kim. Oczywiście nie za darmo.

    Cytuj
  • 22 maj 2012

    tak wczesnie jeszcze wszczyscy spia

    1 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Witam wszystkich!Od lipca 2012 będę wyjeżdżał codziennie od poniedziałku do piątku z Myślenic do Krakowa o godzinie 06.20 i wracał o godzinie 15stej do Myślenic.

    Cytuj

Odpowiedz