Forum » Społeczeństwo

wegetarianie/weganie w myślenicach

  • 16 lut 2011

    Chciałam zorientować się czy znajdzie się trochę osób w Myślenicach, którzy są wegetarianami bądź weganami. Cóż w tym wypadku akurat głównie z forumowiczów. Tak z czystej ciekawości gdyż od jakiegoś czasu sama jestem wegetarianką, może byłby ktoś skłonny się zapoznać, czymś podzielić w rozmowach.
    <div></div>
    <div>Bardzo proszę o wypowiedzi na temat, bez zarzutów, dyskusji na temat wegetarianizmu, nie pytam co o tym myślicie tylko jak wspomniałam, chciałam się zorientować czy jest choć garstka takich osób tutaj, gdyż póki co udało mi się sporo osób z Krakowa poznać.</div>

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Witaj :) Ja dodatkowo staram się też być eko, swego czasu pytałam na forum, gdzie można się zaopatrzyć w takie produkty i nie doczekałam się odpowiedzi. Może Ty masz w tym temacie większe doświadczenie? Póki co, w Janie jest kilka produktów wegetariańskich firmy Primavika, jak również ekologicznych.

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    Niestety nie znam, ale sama się rozglądam. Póki co również głównie w Janie się zaopatruję oraz w Careffour&#039;ze gdzie jest też trochę produktów wegetariańskich. Jak tylko coś nowego znajdę oczywiście się podzielę.

    Cytuj
  • 20 lut 2011

    A jak oceniacie tutejszy targ? Jeszczem nie była, bom niedawno tu przeprowadzona, ale słyszałam wiele dobrego na temat warzyw i owoców od rolników, które ponoć można tam znaleźć. Prawda to?

    Cytuj
  • 21 lut 2011

    Jam też niedawno przeprowadzona tu ;) Nie wiem jak jakościowo wypadają produkty na targu, ale tak sobie myślę, że rolnicy chemię stosują, żeby mieć wyższe plony. Jeśli się mylę, to poproszę o namiary na rolnika, który ma zdrową żywność.
    Ja od tego roku sama będę uprawiać małą działkę, a resztę chcę kupować u rolników ekologicznych, których jednak w okolicy nie ma (lub się nie ujawniają).

    Cytuj

Odpowiedz