Forum » Społeczeństwo

KONKURS: Najpopularniejszy Forumowicz 2011

  • 14 kwi 2011

    ja tez proponuję soneczko, dzięki niej mogłam oglądnąć Discovery i Stacje kosmiczną :)
    a druga kndydatura: hannibal

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    A ja zgłaszam kandydata Zdzicha z Suwałk. Za to że swoimi postami i blogiem sprawiał, że często nie mogłem opanować ataków śmiechu. Co bardzo mi pomogło wytrzymać zimę i codzienną szarość.
    To takie epitafium od fana.

    Druga osoba to Luna. Jedna z niewielu osób, której nie mam nic do zarzucenia. ;-)

    Cytuj
  • Teresa Warecka 15 kwi 2011

    soneczko :)

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 26 kwi 2011

    soneczko ! :)

    Cytuj
  • toksyk@wp.pl 26 kwi 2011

    1. Zdzichó z Suwałk
    2. MYśleniczanin 007

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    sami analfabeci :) macie napisane ze zglaszac moga zalogowani uzytkownicy a kazdy pisze z logauta te swje propozycje hehe

    Cytuj
  • 27 kwi 2011

    Zdzichó z Suwałk.... Za mistrzowski kamuflaż, parodię internauty i niezliczone pokłady negatywnej energii, które wyprodukowałem starając się przebrnąć przez wiadomości, gramatyczne i językowe słodkości pana Zdzicha.

    Cytuj
  • 27 kwi 2011

    dla mnie też Zdzich jest the best :-D

    Cytuj
  • Dorota Ruśkowska 28 kwi 2011

    Zgłaszam: taki_gośc
    Mysleniczanin 007
    Luna
    tęsknie za Zdzichem tak pięknie do mnie mówił "Paniemko Doroto.

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    [quote=Dorota Ruśkowska] Zgłaszam: taki_gośc
    Mysleniczanin 007
    Luna
    tęsknie za Zdzichem tak pięknie do mnie mówił "Paniemko Doroto. [/quote]
    Nie potrafię Go zastąpić, ale ślicznie dziękuję za uznanie Paniemlo Doroto :)

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Lizus.. ;)

    1 Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Mam nadzieję, że fakt zniknięcia Zdzicha z forum nie dyskwalifikuje go z konkursu?
    Chyba może otrzymać tytuł post mortem, lub raczej - post forum? :)

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Lizus.. ;) [/quote]

    Żal Ci, że pierwszy nie wpadłeś na to Pamniczu Myślemniczaninie? :)

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Absolutnie I bezapelacyjnie nie! Pamnience Dorocie i Nam wszystkim, nikt Zdzicha nie zastapi! :D

    Cytuj
  • 28 kwi 2011

    Eh szkoda Zdzicha :(
    Myślę, że warto wystąpić do Redakcji o nadanie Zdzichowi doktoratu honoris causa naszego forum

    Cytuj
  • Bartek Bartkowski 29 kwi 2011

    zglosilbym dorote ruskowska, ale mi sie skonczyly glosy ;/ bo mozna dwa

    Cytuj
  • 29 kwi 2011

    Adz. za całokształt,coś w stylu Oskara dla Wajdy chociaż o to bym się obraził.
    Tak na poważnie ,facet pisał na poprzednim forum i pisze do dzisiaj wcale nie głupio jak na nauczyciela.Nie głosuje bo nie lubię "tańca z gwiazdami".
    Wybacz Adzygmunt.
    Pozdrawiam Zorro,Nieoświecony,Pesymista,Gość,Uciążliwy pacjent,Motofan i cho ...a wie kto jeszcz3e.

    Cytuj
  • adzygmunt 1 maj 2011

    Masz rację odpuść sobie "taniec z gwiazdami". Czasem przeginają w parciu na szkło ... monitora!
    Taki on Ci nauczyciel!

    Cytuj
  • 2 maj 2011

    Wiem, że niezarejstrowani nie moga ani zgłaszać ani na szczęście kandydować. Ale może mogą wyrazić swoje zdanie a jeśli tak to napisze że jak dla mnie:
    taki_gość - za to, ża każdy jego post jest poparty logiką a jesli nie to jest poparty dowodem materialnym i zawsze wie co pisze (mimo, że się z nim nie zgadzam w wielu kwestiach) oraz
    adzygmunt - za moralna i merytoryczną opieke nad forum (mimo, że mnie nie lubi:))

    Cytuj
  • adzygmunt 2 maj 2011

    Nigdy, przenigdy nie oceniałem ludzi, wg rymowanki: kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie zna, żartuje.
    Jesli krytycznie piszę. to nie o KIMŚ, ale jego poglądach.
    I tu Ci Lakukaraczia wytknąłem post o "gospodarowaniu" w innym temacie.

    Cytuj
  • 8 maj 2011

    I ja przedstawię nominacje
    Ponieważ nie można wytypować więcej niż dwóch kandydatów i w związku z tym nie mogę wymienić wszystkich osób z naszego TWA, to zagłosuję wg. nieco innego "klucza" czyli wymienię osoby zaangażowane społecznie. Moi kandydaci:
    1. Zdzichó z Suwałk, którego podziwiałam za błyskotliwość i oryginalność w ujęciu każdego tematu. Jego inteligentne, pełne humoru teksty oraz zdjęcia sprawiały mi niezmiernie dużo radości. Ulubione zdjęcie przedstawiało burmistrza w parku, który dwoił się, troił, czworzył i piomcił pilnując rewitalizacji:) Efekty możemy podziwiać;)
    oraz
    2. Mysleniczanin007, który otwarcie wnosi do dyskusji ważne społecznie tematy i zwykle stara się merytorycznie uzasadnić swoje stanowisko.

    Ps. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy zgłosili moją kandydaturę:)

    1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    W głosowaniu udział wezmą:

    mysleniczanin007 - 5 (kandydatur)
    soneczko - 4
    luna - 3
    taki gosc - 2
    cygnus - 2
    hannibal - 2
    adzygmunt - 2

    Głosy na kandydatów można oddawać pod tym linkiem: http://miasto-info.pl/pools/show/101,najpopularniejszy-forumowicz.html

    Głosowanie potrwa do 12 czerwca. W kolejnym dniu zostaną ogłoszone wyniki

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    A Zdzichó a Suwałk? Przecież miał sporo nominacji!

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    nie ma użytkownika o podanym loginie

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Skoro nie można głosowac na Zdzicha, to na kogo? TWA?

    Dajcie spokój.

    Cytuj

Odpowiedz