Forum » Społeczeństwo

Jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

  • 7 gru 2018

    Mysleniczanie i nie tylko

    Wypowiedzcie się, jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

    Do kogo miałoby byc skierowane takie miejsce?
    Co miałoby oferować?
    W jakim stylu miałoby być zaaranżowane?
    Jakie menu?
    Co do pica?

    Cytuj
  • PANACEUM 7 gru 2018

    Jak bardzo odlatujemy wyobraźnią? Jeśli bardzo to na pewno klubu gdzie można by zorganizować koncerty i inne wydarzenia: trochę miejsca, scena, nagłośnienie, wyciszenie ścian... Nie jesteś w stanie za bardzo wyprofilować miejsca pod względem aranżacji i typu klientów bo za mało tu ludzi.

    9 2 Cytuj
  • 7 gru 2018

    Jesli chodzi o koncerty, to bardziej kameralne wsytapienia.
    Na klub pokroju "kwadrat" krakowski raczej bym się nie porwała, choć popieram, ze tego właśnie w Myślenicach brakuje :(

    7 Cytuj
  • Krzysztof Mowak 7 gru 2018

    Mi osobiście brakuje prawdziwej kawiarni na Zarabiu. Miejsca gdzie można na spokojnie z rodziną przyjaciółmi pójść na lody kawę ciasto itd... ale nie mam na myśli żałosnych budek z lodami gdzie tak naprawdę nie ma nawet gdzie usiąść. A Fajnego gustownego miejsca z ładnym ogródkiem nad brzegiem Raby wśród zieleni

    5 Cytuj
  • 7 gru 2018

    Weterani mówią, że brakuje TURYSTYCZNEJ, tam się szło wypić.
    Jeszcze inni, że brakuje MYŚLENICZANKI tam się chodziło zjeść.
    I jeszcze inni, że BARU EKSPRES tzw. MORDOWNI, tam piło się piwo na stojąco.

    5 Cytuj
  • 7 gru 2018

    Rybę bym dobrą zjadł a nie tylko kebab koło kebaba :)

    9 Cytuj
  • 7 gru 2018

    Takiej chillowej knajpki z wygodnymi kanapami, planszówkami i dobrą kawą :)

    5 Cytuj
  • 7 gru 2018
    inna napisał/a:

    Mysleniczanie i nie tylko

    Wypowiedzcie się, jakiego PUB-u/ kawiarni/ restauracji brakuje w Myślenicach?

    Do kogo miałoby byc skierowane takie miejsce?
    Co miałoby oferować?
    W jakim stylu miałoby być zaaranżowane?
    Jakie menu?
    Co do pica?

    Restauracje nie mają tu większego prawa bytu, chyba, że obsługują wesela, komunie oraz chrzciny (to jest biznesowa dojna krowa) albo są zwykłymi fastfoodami, aczkolwiek to nie jest super dochodowy biznes moim zdaniem.
    Jeśli miałabym wymyśleć czego brakuje, to takiej restauracji, która wspolpracowałaby z kołem myśliwskim i serwowała jakieś pyszności z dziczyzny. To niezwykle zdrowe mięsa a zdrowie coraz bardziej zaczyna się cenić w naszym rejonie.
    Nie głupie byłoby też jakieś miejsce, oferujące nie tylko na miejsce ale też do cateringu menu ułożone pod jakieś diety. Grubasów niestety nie ubywa a wiadomo, że na nich zawsze idzie zarobić;)

    5 4 Cytuj
  • 7 gru 2018
    topamers napisał/a:

    Rybę bym dobrą zjadł a nie tylko kebab koło kebaba :)

    O to to to :) też o tym pomyślałam, ale ponieważ wiemy wszyscy, że ani dawna centrala rybna na Gałczyńskiego, ani restauracja rybna na Słonecznej nie przetrwały, to ciężko widzę taki biznes. A szkoda, no dobry świeży pstrąg lub łosoś to by było coś:)

    5 Cytuj
  • 8 gru 2018

    Przede wszystkim brakuje klientów, którzy zapewnią utrzymanie takiego lokalu.

    10 1 Cytuj
  • 8 gru 2018
    bono napisał/a:

    Weterani mówią, że brakuje TURYSTYCZNEJ, tam się szło wypić.
    Jeszcze inni, że brakuje MYŚLENICZANKI tam się chodziło zjeść.
    I jeszcze inni, że BARU EKSPRES tzw. MORDOWNI, tam piło się piwo na stojąco.

    Czy ma ktoś zdjęcie Mordowni? To taki bar z piwem i bigosem
    w Rynku obok baru mlecznego w latach siedemdziesiątych.

    4 Cytuj
  • Pablo 10 gru 2018
    ZdolnaZDolnego napisał/a:

    O to to to :) też o tym pomyślałam, ale ponieważ wiemy wszyscy, że ani dawna centrala rybna na Gałczyńskiego, ani restauracja rybna na Słonecznej nie przetrwały, to ciężko widzę taki biznes. A szkoda, no dobry świeży pstrąg lub łosoś to by było coś:)

    A smażalnia na Słowackiego? Ta na przeciw Starostwa? Przecież funkcjonuje od lat i z tego co wiem, ma się bardzo dobrze...

    4 Cytuj
  • 10 gru 2018

    tez mysle o restauracji dietetyvznej

    1 3 Cytuj
  • 13 gru 2018

    Jeśli posiadacie informacje o wynajmie lokalu z zapleczem gastronomicznym, blisko rynku to dajcie znac :)

    Cytuj
  • Arthur Renegat 17 gru 2018

    Najlepszy klimat jest u śpika

    4 1 Cytuj
  • 21 gru 2018
    argi030 napisał/a:

    Najlepszy klimat jest u śpika

    Nazwy się pisze dużą literą.

    2 2 Cytuj
  • 21 gru 2018
    inna napisał/a:

    Jeśli posiadacie informacje o wynajmie lokalu z zapleczem gastronomicznym, blisko rynku to dajcie znac :)

    Pod Arkadami był kiedyś Bard.. który został zamknięty

    Cytuj
  • 3 sty 2019

    Zdecydowanie brak jakiejś klimatycznej kawiarenki z dobrym ciastem w menu!

    2 Cytuj
  • 3 sty 2019

    Może Coffee House ?

    1 1 Cytuj
  • Pablo 9 sty 2019

    Brakuje łabędzia. Starzy wyjadacze zapewne wiedzą o co mi chodzi.... ????

    1 1 Cytuj
  • 20 sty 2019
    cojestdoktorku napisał/a:

    Takiej chillowej knajpki z wygodnymi kanapami, planszówkami i dobrą kawą :)

    W Coffee House są planszówka

    1 Cytuj

Odpowiedz