Forum » Społeczeństwo

Co powie Ryba która psuje się od ogona?

  • 8 mar 2019

    Ale największa obecnie emigracja z Polski jest do Niemiec. I to jest błąd Niemców, ze przyjmują obcych.
    USA nie przyjmuje Polaków bez wiz, a dla Meksykan buduje mór. I to jest właściwy wzorzec z którego czerpiemy.

    2 1 Cytuj
  • 8 mar 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Bono a mógłbyś trochę filtrować Twoją ekscytacje.

    Nie mógłby. On już tak ma.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2019

    Bono dzisiaj jest świetny dzień jako przykład. Przy okazji : wszystkim kobietom i Tobie życzę wszystkiego najlepszego. Widzisz tu jest przykład tolerancji i tradycji zarazem. Tego święta nie ma w Niemczech, a jest bardzo przyjaznym, ładnym i miłym świętem. To spuścizna u nas, tradycja i pielęgnujemy ją bo dzień kobiet to dobra tradycja. Oczywiście, trafią się jakieś sfrustrowane kobiety i stwierdzą, że to prawie seksistowskie święto ale trafią się też tacy mężczyźni którzy stwierdzą, że to nietolerancyjna nierówność. Filtruj chłopie emocje, myśl to ni eboli, nie papuguj za innymi.

    bono napisał/a:

    ........ a dla Meksykan buduje mór. I to jest właściwy wzorzec z którego czerpiemy.

    Jak to mówią : "szkoda głową o mUr tłuc, kto był bucem - będzie buc" no i co zrobisz jak nic nie zrobisz.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Jeden prawie ekshibicjonista, drugi tylko o sraniu i fekaliach, a problem postawiony poważnym jest. Trump to chuligan kompromitujący USA i wzorem dla nas nie powinien być. W interesie Polski jest współpraca w ramach UE. Trump chaotyczny, nasza polityka zagraniczna nieudolna i niekompetentna jeszcze bardziej chaotyczna. Znalazł swój swego. Tylko, że to my tracimy.

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Jeden prawie ekshibicjonista, drugi tylko o sraniu i fekaliach, a problem postawiony poważnym jest. Trump to chuligan kompromitujący USA i wzorem dla nas nie powinien być. W interesie Polski jest współpraca w ramach UE. Trump chaotyczny, nasza polityka zagraniczna nieudolna i niekompetentna jeszcze bardziej chaotyczna. Znalazł swój swego. Tylko, że to my tracimy.

    a co Ciebie obchodzi USA,Amerykanie sobie wybrali i ich sprawa,tobie nic do tego,mnie nic do tego,nam Polakom nic do tego i ....Niemcom tez nic do tego
    czy kompromituje Ameryke czy nie decyduja o tym Amerykanie a nie cały swiat

    1 2 Cytuj
  • 9 mar 2019

    No to jak Panowie USA, UE czy Rosja?
    Z pod Rosji już wyszliśmy, przez chwilę wpadliśmy w objęcia UE
    a teraz wpisujemy się w protektorat USA.
    Która podległość jest bardziej niepodległa?

    Cytuj
  • Włodek 9 mar 2019
    bono napisał/a:

    No to jak Panowie USA, UE czy Rosja?
    Z pod Rosji już wyszliśmy, przez chwilę wpadliśmy w objęcia UE
    a teraz wpisujemy się w protektorat USA.
    Która podległość jest bardziej niepodległa?

    Ta która "podlega" dalszemu mocarstwu. Czym bliżej tym większe wpływy, mniejszymi nakładami.

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    bono napisał/a:

    No to jak Panowie USA, UE czy Rosja?
    Z pod Rosji już wyszliśmy, przez chwilę wpadliśmy w objęcia UE
    a teraz wpisujemy się w protektorat USA.
    Która podległość jest bardziej niepodległa?

    Seneka napisał/a:

    Jeden prawie ekshibicjonista, drugi tylko o sraniu i fekaliach, a problem postawiony poważnym jest. Trump to chuligan kompromitujący USA i wzorem dla nas nie powinien być. W interesie Polski jest współpraca w ramach UE. Trump chaotyczny, nasza polityka zagraniczna nieudolna i niekompetentna jeszcze bardziej chaotyczna. Znalazł swój swego. Tylko, że to my tracimy.

    Idźcie razem pisać do siebie Bono. Naotwierałeś tysiąc tematów a dalej przeszkadza ci Trump.
    Tutaj mamy kwestię błędnej poprawności politycznej w [u]Europie[/u] i jak z tego wybrną progresywni socjaliści - komu trzeba będzie zabrać żeby był spokój?
    Nie sądzę jednak żeby w tym i innych przypadkach tłum LGBT zaczął źgać ludzi nożami, wjeżdzać w nich samochodami czy wysadzać ich w restauracjach czy na koncertach. Natomiast druga grupa, sami wiecie.

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Idźcie razem pisać do siebie Bono. Naotwierałeś tysiąc tematów a dalej przeszkadza ci Trump.
    Tutaj mamy kwestię błędnej poprawności politycznej w Europie i jak z tego wybrną progresywni socjaliści - komu trzeba będzie zabrać żeby był spokój?
    Nie sądzę jednak żeby w tym i innych przypadkach tłum LGBT zaczął źgać ludzi nożami, wjeżdzać w nich samochodami czy wysadzać ich w restauracjach czy na koncertach. Natomiast druga grupa, sami wiecie.

    Poprawność polityczna nie jest dana na zawsze. Metoda jak każda inna. Będzie ewoluować. Ekstremizm lewacki czy lewicowy Europa, szczególnie Niemcy, już przeżyła. Kto powiedział, że się nie wróci? Ekstremizm prawicowy może przez imigrantów być podniecamy. To poważne zagrożenie. Fanatyzm religijny imigrantów staje w kontrze do tych, co z przyczyn humanitarnych lub chrześcijańskich uchodźców wsparli. Takich anomalii życie przynosiło i przynosić będzie wiele. Dlatego polityka jest tak skomplikowanym zajęciem. Pogodzić różne racje. Jutro przyniesie inne wyzwania w tym i innym względzie. Do straszenia pierwotniakami dodajesz niewdzięczność przybyszów muzułmańskich wobec sprzyjających im środowiskom i tyle. Podskórnie zaś odkrywasz swoją niechęć do muzułmanów. Lęk przed obcym jedno ma imię, stąd Trump. On broni USA przed chrześcijańskimi przecież Latynosami. Wspólny mianownik to ksenofobia, a nie religia. Bądź pozdrowiony.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Idźcie razem pisać do siebie Bono. Naotwierałeś tysiąc tematów a dalej przeszkadza ci Trump.
    Tutaj mamy kwestię błędnej poprawności politycznej w Europie i jak z tego wybrną progresywni socjaliści - komu trzeba będzie zabrać żeby był spokój?

    Trump, nie jest wieczny, przyjdzie po nim jakiś demokrata i powie że wojska USA w Polsce ce to bzdura i znowu będziemy się modlić do sojuszników w Europie.

    Nic nie jest czarno białe, stopniowanie nasycenia czerni bądź bieli
    jest przeogromne.

    Ps. ten temat to Twoje dzieło. Czyżby rywalizacja?

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Tylko, że to my tracimy.

    Powiedz mi tak konkretnie coś Ty stracił przez tego Trumpa ??? Może porównamy co nam ukradł prezydent USA i zestawimy to z tym co ukradło PO, ale tak konkretnie na własnym przykładzie. Ja jestem w stanie podać co straciłem za PO, z czym walczyłem biznesowo, za ile pracowałem, ilu ludzi na śmieciówkach harowali w weekendy. Będziemy się powtarzać? Mogę też z innego wątku wkleić. Są też VATowsko wymierne cyfry które ukradli POwcy.
    Nie mam zielonego pojęcia jak wyliczyć co konkretnie nam ukradli i wywieźli do USA. Chyba, że bierzemy pod uwagę płacz przedstawicieli banków na wypadek wprowadzenia sankcji w Polsce?
    https://gloswielkopolski.pl/pomoc-dla-frankowiczow-komisja-zaakceptowala-projekt-ustawy-bankowcy-protestuja/ar/13851086

    http://www.wykop.pl/ramka/4808749/bunt-niemieckich-bankow-nie-chca-placic-daniny-w-polsce/
    bo ciekaw jestem dlaczego nikt nie interweniował gdy brał lichwę na frankowiczach ? To chyba temat najbliżej do USA przez banki a jak wiadomo amerykanie z żydowskimi rodowodami trzepią bankami

    Innego tematu co nam USA ukradło nie widzę.

    Seneka napisał/a:

    W interesie Polski jest współpraca w ramach UE. Trump chaotyczny, nasza polityka zagraniczna nieudolna i niekompetentna jeszcze bardziej chaotyczna

    wygląda na to, że jadłbyś UE z ręki cokolwiek by Ci do jedzenia nie podesłali, wszystko po to aby być poprawnym politycznie. Ukazywanie Europy różnych prędkości Ty nazywasz nieudolnością i chaosem. Krzyczenie, że u nas z transparentami chodzą na spokojnym pochodzie nacjonaliści tylko dlatego, że nie jesteśmy potulnymi graczami podczas gdy otwarta wojna żółtych kamizelek jest wyciszana ponieważ Macron ze swoim kolega Tuskiem żrą żołędzie podsypane z Brukseli? To wg Ciebie nie jest chaosem i niekompetencją? Podwójne standardy UE to chuliganizm jak to Trumpa nazwałeś?

    Piszemy tylko na swoim lub lokalnych przykładach. Nie opowiadamy bajek o tym czy Macron lub inny Timermans ma focha na Polskę czy nie.

    http://miasto-info.pl/myslenice/12925,szanowni-mieszkancy-powiatu-myslenickiego.html

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Propagandysta PiS się tutaj wdarł. Posła Hajosa reklamuje. W polityce zagranicznej Polska obecnie popełniła mnóstwo błędów, za które wszyscy zapłacimy. Niekompetencja rażąca. Brak ponadpartyjnego consensusu w sprawach polityki zagranicznej i polskiej racji stanu zbrodniczy. Trump i obecne USA wykrzystują nasze osamotnienie w UE i głupotę żenujących umizgów prezydenta Dudy, Błaszczaka, plującego na generałów, których dobra zmiana wyrzuciła albo sami odeszli w obecności gości właśnie z USA typu Margaret Albrigt, która ma dobre rozeznanie i dobrej zmiany nie popiera, plującego na osiem lat PO na użytek Vivaldich w kraju ku zaskoczeniu gości zagranicznych. Podobnie pluje PiS owski ambasador były agent bezpieki do Niemców, pluje na polski rząd przed nim. Morawiecki opluł sędziów. To dopiero sk...ństwo. To obroną Polski i jej dobrego Imienia. Niszczą to Imię wypracowane przez lata transformacji i wcześniej Solidarność, bo nie lubią Wałęsy i Tuska. Na prymitywnæ krytykę 8 lat PO Vivaldiego nie ma sensu odpowiadać, tak jak na prymitywnie populistyczną odezwę posła Ho(u)josa.

    2 Cytuj
  • 9 mar 2019
    Seneka napisał/a:

    Propagandysta PiS się tutaj wdarł. Posła Hajosa reklamuje. W polityce zagranicznej Polska obecnie popełniła mnóstwo błędów, za które wszyscy zapłacimy. Niekompetencja rażąca. Brak ponadpartyjnego consensusu w sprawach polityki zagranicznej i polskiej racji stanu zbrodniczy. Trump i obecne USA wykrzystują nasze osamotnienie w UE i głupotę żenujących umizgów prezydenta Dudy, Błaszczaka, plującego na generałów, których dobra zmiana wyrzuciła albo sami odeszli w obecności gości właśnie z USA typu Margaret Albrigt, która ma dobre rozeznanie i dobrej zmiany nie popiera, plującego na osiem lat PO na użytek Vivaldich w kraju ku zaskoczeniu gości zagranicznych. Podobnie pluje PiS owski ambasador były agent bezpieki do Niemców, pluje na polski rząd przed nim. Morawiecki opluł sędziów. To dopiero sk...ństwo. To obroną Polski i jej dobrego Imienia. Niszczą to Imię wypracowane przez lata transformacji i wcześniej Solidarność, bo nie lubią Wałęsy i Tuska. Na prymitywnæ krytykę 8 lat PO Vivaldiego nie ma sensu odpowiadać, tak jak na prymitywnie populistyczną odezwę posła Ho(u)josa.

    Czyzby reinkarnacja? Wydawalo mi sie, ze polonisci, lepiej potrafia modulowac swoim stylem wypowiedzi (:

    1 1 Cytuj
  • Andrzej 9 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Czyzby reinkarnacja? Wydawalo mi sie, ze polonisci, lepiej potrafia modulowac swoim stylem wypowiedzi (:

    Widzę, że nie jestem jedyny z moim deja vu ;)
    mspanc.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Nie spuszczamy z oczu cudzych błędów, a własne chowamy za plecami.

    Lucius Annaeus Seneca (Seneka) – Myśli

    Obajtka, Szlachetkę i PiS trzeba tępić - Seneka z Pcimia - Złote Myśli

    2 1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    I znowu obce alfabety ;-)

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    I znowu obce alfabety ;-)

    "Z prochu powstał jak feniks" ale schemat i klawiaturę ma tę samą.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Jednak forum uzależnia.

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    "Z prochu powstał jak feniks" ale schemat i klawiaturę ma tę samą.

    Feniks to chyba z popiołu się wyłonił. Wenus zaś z piany morskiej. Prochów to Ty się nażarłeś, czytając audyt. Prochem jesteś i w proch się obrócisz.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2019

    Niektóre osoby mając w pamięci swoje własne przeżycia, boja się audytu. Nie ma się czego bać.

    Cytuj
  • 9 mar 2019

    Strach się bać. Vivaldi sprawdza IP. Co tam klawiatura.

    Cytuj
  • 9 mar 2019

    Forum jak heroina uzależnia.

    Cytuj
  • 9 mar 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Czyzby reinkarnacja? Wydawalo mi sie, ze polonisci, lepiej potrafia modulowac swoim stylem wypowiedzi (:

    :-))) mam i ja wrażenie, że Andrzej POwrócił i udaje, że go nie widać. Jak dziecko, jak dziecko co zasłania oczy i myśli, że go nie widać :-))) ale kabaret. Chłopina bez zmian, słowny i charakterny jak honorowo powiedział, że odchodzi to ......powiedział i jest powiedziane :-)))

    Seneka napisał/a:

    prymitywnæ

    Poczekamy jeszcze aż wstrzeli cyrylicę podczas kopiowania nie własnych tekstów. Już się podpisał z imienia i nazwiska :-))) . Forma przekrwionych oczu pozostała niezmienna, to jak charakter pisma :-)))
    Wystarczy go podrasować i wnerwić a wali błędami jak Passat TDI po chipie :-)))
    Dzień dobry Andrzeju. Robimy audycik urzędu Pcimia z lat 2005-6 ??? .... :-) .... dokładnie o ten mi chodzi
    http://www.bip.krakow.rio.gov.pl/?a=1760

    Mój Boże cóż za niefortunny nick : Seneka :-))) taki oczytany i taka wtopa

    Seneka Młodszy (Lucius Annaeus Seneca Minor) urodził się około roku 4 p.n.e. był retorem, pisarzem, poetą i filozofem rzymskim - nie dopatruje się żadnego w Tobie.

    Był wychowawcą cesarza Nerona, na początku jego rządów miał znaczne wpływy na dworze - taki chichot historii :-))) i niespełnione marzenia, nie dokończone dzieło, dzieło jak się okazuje haniebne

    Wyrok był jasny, Seneka miał popełnić honorowe samobójstwo - nooo jeden Seneka już tu honorowo powiedział, że odchodzi, ale dajże spokój nie bierz z niego wzorca do końca !!!

    Seneka podciął sobie kilka żył w celu wykrwawienia się. Ze względu na złą dietę i poważny wiek krew z przeciętych żył Seneki wypływała bardzo powoli. Więcej sprawiało mu to bólu niż przynosiło zamierzony skutek. Ponadto Filozof zażył truciznę, która także nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.....
    Jasna cholera jemu też się nie udawało
    Więcej tutaj : https://www.imperiumromanum.edu.pl/biografie/seneka-mlodszy/amp/

    Żarty, żartami....Andrzeju witamy :-))) taka rymowanka bo już nam się tu nudziło za Tobą :-))) nie było z kogo łacha rwać :-)

    mam pytanie bo znalazłem : po co streściłeś artykuł z Newsweeka? :-))) jak małpka

    1 2 Cytuj
  • 10 mar 2019

    Kabaret to zrobiłeś że siebie. Po trudnym dniu (dwa biznesy) wskoczyłeś na forum. W trzech tematach kupki zostawiłeś. Sprawdź jeszcze raz kasy fiskalne i przypilnuj księgowego, bo znów mandat za VAT zapłacisz. Drugi raz za PiSu US Ci nie podaruje, choć się starasz. Dwoisz i troisz. Ubaw miałem, jak tworzyłeś posta powyżej przez dwa dni, moderując z dziesięć razy. Cały warsztat pracy umysłowej odsłoniłeś. Zaczynam się bać o Twoje biznesy. Andrzej Ci się śni po nocach. Na sprawdzenie IP nie zostało czasu. I z tą niepewnością już będziesz musiał żyć. Seneka sum. Cieszę się ,że w pośpiechu poczytałeś o Senece Młodszym. Jam Seneca Starszy. Doczytaj i dopasuj do Andrzeja. Audytami obejmijcie cały powiat. Może Stróżaninek je pod Was zrobi? On też tak chaotycznie posty pisze. Moderuje po kilka razy i usuwa. Nie tylko Wy potraficie śledzić. Was też śledzą. Jeszcze raz powtarzam, Andrzejowi audyt zrobić i do pierdla zamknąć. Powtórzyć, skoro się Danielowi nie udało. Znam gościa i jestem dumny z tego, że mnie za niego bierzecie. Może nabierzecie odwagi, aby go w realu spotkać i mu swoją miłość osobiście wyrazić. Seneka Starszy jestem. I niech tak pozostanie. Nie róbcie że mnie Seneki Młodszego ani Andrzeja. Z jednym się zgodzę. PiS kocham tak, jak Wy Andrzeja. Myślę, że moja miłość do PiSu nie jest odosobniona nawet w naszym powiecie. PS Newsweek mi niepotrzebny. Informacje mam z lepszych źródeł, o których Newsweek nawet marzyć nie może. Wiatr od morza.

    4 Cytuj

Odpowiedz