Forum » Społeczeństwo

Tylko nie mów nikomu

  • 15 maj 2019

    Słucham wczoraj Wiadomości i słyszę że Wajda też ma za skórą wykorzystywanie nieletniej. Policzyłem szybko, że musiał mieć z 50 lat a brał 14 latkę.
    No cholera drugi Polański.
    Ale nie to zupełnie coś innego a Wiadomości robią wrzutkę aby pokazać że wszyscy są zepsuci.
    A temat jest taki:

    "Paulina Młynarska w wieku 14 lat zagrała rozbieraną scenę w filmie "Kronika wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy. Po latach wróciła do tamtej sytuacji. W poruszającym felietonie napisała wprost, że padła ofiarą "popapranej wizji artystycznej" reżysera."

    a to coś innego aniżeli temat chodzący obecnie po wszystkich mediach.Wrzucanie tej informacji do głównych wiadomości, wydaje się być co najmniej niestosowne.

    6 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Lombroso załatwił rzeźników, Kurski - murarzy. Bezrobotni i murarze to swołocz pedofilska. Byli sędziowie, lekarze, nauczyciele, etc. Teraz kolej na murarzy. I kto tu podskoczy Prezuniowi?

    5 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Wszyscy o pedofilii, a prezesunio w Pytaniu na Śniadanie, ma pytania, jak spędza czas i co je, i tu radosna informacja co nasze "słońce" robi na co dzień. Uroczy człowiek, takie ludzkie serce.

    5 Cytuj
  • 15 maj 2019
    alehandro napisał/a:

    Nie bono, nie probuje znieksztalcac to co piszesz .Ja to tak odczytuje to co piszesz i chyba nie jestem w tym osamotniony.Wiem co chcesz przekazac.Ja tez widze to podobnie. Bardzo duzo ludzi deklaryje ze wierzy i praktykuje,ale ich wiara jest plytka powierzchowna,rytulalna. Wiecej ma wspolnego z podtrzymaniem tradycji jak z prawdziwa wiara.Ludzie nie traktuja jej jako swoistej,wspanialej intrukcji obslugi człowieka i nie czerpia z niej pelnymi garsciami,tylko koncentruja sie na wypelnianiu rytualow, ktorych i tak nie rozumieja ,a po zakonczeniu takowych zyja jak zyja .Dlatego takie swiadectwo w dzisiejszych czasach zniecheca ,ludzie odchodza lub szukają innych alternatyw.Ja to tak widze.

    W Irlandii w byłych kościołach są bary. W krakowskich kościołach był w czasach katolickiej monarchii, składowiska złomu (Garnizonowy, Katarzyny) i co z tego?
    Jeżeli chcesz abym był ślepym wyznawcą i widział Boga z odległości lat świetlnych,
    to aż taki mocny w wierze nie jestem, ale i Episkopat taki nie jest, księża tacy nie są,
    czyli wymagasz ode mnie abym miał wiarę większą od nich?
    Ale tylko jestem uczniem tych z wątpliwą wiarą, to czego ty ode mnie wymagasz?

    5 2 Cytuj
  • 15 maj 2019
    bono napisał/a:

    W Irlandii w byłych kościołach są bary. W krakowskich kościołach był w czasach katolickiej monarchii, składowiska złomu (Garnizonowy, Katarzyny) i co z tego?
    Jeżeli chcesz abym był ślepym wyznawcą i widział Boga z odległości lat świetlnych,
    to aż taki mocny w wierze nie jestem, ale i Episkopat taki nie jest, księża tacy nie są,
    czyli wymagasz ode mnie abym miał wiarę większą od nich?
    Ale tylko jestem uczniem tych z wątpliwą wiarą, to czego ty ode mnie wymagasz?

    Ja od Ciebie nic nie wymagam.Pisze tylko ze w większości wiara w Polsce jest powieszchowna ,plytka i bardziej to wygląda na kultywowanie tradycji jak prawdziwa wiara.Ludzie rzadko czerpia z niej wiecej jak....spokoj sumienia.A Episkopat ,ksieza ,dawno przestali dla mnie i innych byc jakimkolwiek wzorem.

    3 Cytuj
  • 15 maj 2019
    Seneka napisał/a:

    Piotrowicz jest łącznikiem między ePiSkopatem a PiS. Trampoliną miédzy PRL i państwem PiS. Wyrazem tęsknoty Kaczyńskiego za PRL- em, z którego nie wyrósł. Wydaje się, że w świetle ostatnich enuncjacji o pedofilii w KK to ostatnie podrygi ginącej ostrygi, bardziej ośmiornicy, która od 2015 roku doszła do głosu, aby ostatecznie się unicestwić. Daj Bóg, aby tak się stało. Odnowa KK i odnowa demokracji. To byłby pożytek z tego fatalnego aliansu tronu i ołtarza. Bez polityki jednak tematu pedofilii w KK nie da się wyczerpać. Sami do tego prowokują. Przykre, ale ta hipokryzja w naszym powiecie, Małopolsce powiatowej jest olbrzymia.

    Seneka Ty oczywiście nic sobie nie robisz na prośby i wnioski aby nie upolityczniać. Nie mogłeś się powstrzymać? Jesteś jak ruski troll któremu zależy aby się żreć bo tak na prawde powód masz w dupie. Najbardziej liczy się to aby doszło do kłótni. Już Ci to nie raz napisałem w dupie mam demokrację w twoim wydaniu kiedy mniejszość ma być demokracją. Kim ty jesteś skoro wplatasz ruską czcionkę a metody wskazują jednoznacznie o co ci na prawde chodzi bo w tym wątku na pewno nie o wyklarowanie i oczyzczenie ale dezinformację, gównozalewaniem polityką poważnego wątku, fakenewsów i całą resztą bałaganu. kim jesteś i dlaczego do tej pory nie napisałeś dlaczego wbija ci się systematycznie ruska czcionka w twoje kopiowane posty

    Seneka napisał/a:

    miédzy

    twoja chęć powrotu na piedestał jest imponująca ale zgodna z byłym resortem. Ruskie "e" nie jest możliwe do wstawienia przez przypadek, błąd na klawiaturze bo nie ma bezpośredniego skrótu, możliwa jest tylko przez kopiowanie gotowego tekstu najprawdopodobniej z ruskiego serwera lub posiadania i pisania na ruskiej klawiaturze względnie z ruskiego serwera. Twoje pajacowanie, wybielanie zmianą nicku, położenie budzetu, obecnie darcie się z pogrążonym KODem finansowanym przez Sorosa a teraz nie wytrzymanie aby choć w tym wątku odrzucić twoje gównemzalewające wpisy wskazuje na ciekawe powiązania.
    https://fakty.interia.pl/prasa/news-rz-uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-tro,nId,2991568

    A może masz wiedzę dlaczego księża z reportażu byli współpracownikami SB? Może to były podstawki? Może to działania celowe mające w odpowiednim a kluczowym momencie zdyskredytować największą społecznie skupioną i zespojona organizację czyli uderzyć w KK? Może na tym poziomie uruchomisz swoich informatorów i napiszesz coś o powiązaniach tych właśnie księży jako współpracowników z resortem?
    Właśnie przed takimi jak ty i bono należy koniecznie obronić KK nawet w złej formie jakiej jest obecnie. Zapomnieliście przy tym hejcie, że wróg mojego wroga itd....mam ci to po łacinie napisać? Chciałeś politycznie to będzie politycznie : leżycie i kwiczycie przed wyborami własnie z powodu upolityczniania i wykrwawiania się w każdej kwestii nawet tej bardzo poważnej

    alehandro napisał/a:

    Nie bono, nie probuje znieksztalcac to co piszesz .Ja to tak odczytuje to co piszesz i chyba nie jestem w tym osamotniony.Wiem co chcesz przekazac.Ja tez widze to podobnie. Bardzo duzo ludzi deklaryje ze wierzy i praktykuje,ale ich wiara jest plytka powierzchowna,rytulalna. Wiecej ma wspolnego z podtrzymaniem tradycji jak z prawdziwa wiara.Ludzie nie traktuja jej jako swoistej,wspanialej intrukcji obslugi człowieka i nie czerpia z niej pelnymi garsciami,tylko koncentruja sie na wypelnianiu rytualow, ktorych i tak nie rozumieja ,a po zakonczeniu takowych zyja jak zyja .Dlatego takie swiadectwo w dzisiejszych czasach zniecheca ,ludzie odchodza lub szukają innych alternatyw.Ja to tak widze.

    Dokładnie tak samo to widzę. Opisałem wcześniej. Bono to pozorant (w każdym temacie) tutaj kreujący się wizerunkowo na chrześcijanina, przeplatający wątku kleru jako wzorców, wiary, wizerunku itd. Prawdopodobnie jest podstawką mającą na celu robienie zamętu w każdym wątku. Wątek nie jest istotny, ważny jest cel stąd ciągle mówi o wzorcach i pozorujący realne życie. Prześledź wątek "podróżniczy" , prześledź wątek ekonomiczny o euro, zauważ ile swojego czasu pozakładał gównowątków tylko po to aby pozalewać, w jednym wątku pisze dwa sprzeczne zdania (poszukaj tutaj wyżej) na które wskazałem. Kompletnie niewiarygodny bo nie jest celem o czym pisze, celem jest wywołanie burzy, bałaganu, dezinformacji oparte na odczuciach ludzi czytających. Niestety nie oprze tego na wiedzy (patrz watek euro) bo gdy zostaje zmiażdżony wiedzą to ucieka do żartu, ironii i uśmieszków. Tematyka tego wątku tak na prawdę go nie interesuje, interesują go skutki.

    Jeden i drugi mocno uruchomiony przed wyborami.
    Wróg mojego wroga......dlatego właśnie wiarę należy bronić....bo jeden i drugi nie ma z nią nic wspólnego. Pozoranci ludzi wierzących, chcą wykorzystać swoje 5 minut zamiast po prostu odejść od kościoła ale niestety przynajmniej Andrzej jest ze wsi nie może sobie na to pozwolić, musi się co niedzielę pokazać na mszy nawet stojąc jak słup(ek) i filując wokoło.

    bono napisał/a:

    Jeżeli chcesz abym był ślepym wyznawcą i widział Boga z odległości lat świetlnych,
    to aż taki mocny w wierze nie jestem, ale i Episkopat taki nie jest, księża tacy nie są,
    czyli wymagasz ode mnie abym miał wiarę większą od nich?
    Ale tylko jestem uczniem tych z wątpliwą wiarą, to czego ty ode mnie wymagasz?

    Cały czas zasłaniasz się durnym pytaniem "czego ty ode mnie wymagasz"? Wiara oparta jest na uwierzeniu jak jesteś za cienki aby zauważyć z odległości lat świetlnych to po prostu odejdź w pokoju. Nie pozoruj wiary skoro liczy się to jak wyglądasz ty i twoje wieczne poszukiwane wzorce, jak ubrane, jaki mają telefon, jakie auto. Co ty tu robisz w tym wątku? Możesz ścigać pedofilów ale co to za głodne gadki o wierze skoro tylko kreujesz się aby zalać się z otaczającą kulturą poprzez cytaty z biblii w najmniej odpowiednim momencie krzycząc jednocześnie, że chcesz laickiej Polski.
    Jeśli jest inaczej pokaż świadectwo episkopatowi, naucz księży jak to ma wyglądać poprawnie a nie zasłaniaj się korpotekstami w stylu "ale co ja mogę". Jak nic nie możesz to jesteś za cienki to nie rób też fermentu że jesteś za cienki.

    2 Cytuj
  • 15 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Jeśli jest inaczej pokaż świadectwo episkopatowi, naucz księży jak to ma wyglądać poprawnie a nie zasłaniaj się korpotekstami w stylu "ale co ja mogę". Jak nic nie możesz to jesteś za cienki to nie rób też fermentu że jesteś za cienki.

    Ale jaja, widzisz mnie Papieżem?
    Chłopie z naszym klerem, nawet będąc papieżem bym sobie nie dała rady.
    Był kościół krakowski, Tischner, Pieronek, Bielański, Wojtyło, Dziwisz, Macharski, Zalewski ale go bracia w wierze rozjechali.
    Podesłali nam za Rysia, Jedraszewskiego i .........

    Ty chcesz żebym ja naprawiał kościół, tej instytucji już się nie da naprawić, można ją rozjechać jak w Irlandii, a wierni... wiernym pozostał Bóg bez kościołów. Jak szukają, to Go znajdą wszędzie.
    Przed Chrystusem kościołów nie było ale był Nil a wokół niego ludzie, czy mieli źle budując ówczesne budowle sakralne, mieli tak samo jak niewolnik z Polski robiący na Pańskim polu.
    Czy coś się zmieniło?, tylko świadomość ludzka.

    ps.
    jak chodziłem do szkoły, to nauczyciel uczył mnie, a nie ja nauczyciela, chcesz świat na głowie postawić?

    3 Cytuj
  • 15 maj 2019
    alehandro napisał/a:

    Ja od Ciebie nic nie wymagam.Pisze tylko ze w większości wiara w Polsce jest powieszchowna ,plytka i bardziej to wygląda na kultywowanie tradycji jak prawdziwa wiara.Ludzie rzadko czerpia z niej wiecej jak....spokoj sumienia.A Episkopat ,ksieza ,dawno przestali dla mnie i innych byc jakimkolwiek wzorem.

    OK, wszyscy wiemy że tak jest. Ale to i tak czyni nas wierzącymi, odwrotnie niż w sąsiednich krajach.
    Czy my im narzucimy normę postępowania, czy ugniemy się pod ich normą zachowań?

    2 Cytuj
  • 15 maj 2019
    bono napisał/a:

    jak chodziłem do szkoły, to nauczyciel uczył mnie, a nie ja nauczyciela, chcesz świat na głowie postawić?

    i nic z tego nie dotarło. Minęły dziesiątki lat a ty szukasz nauczycieli i wzorców i obarczasz ich za swoj własny wygląd, tego, że nic nie rozumiesz, pozorujesz wyglądem, kamuflujesz twarz, nie masz własnego obrazu, jesteś na pilota który działa jak mu bateryjki ktoś wymieni (do tego doszliśmy już dawno). Nie potrafisz dać świadectwa kim jesteś a dajesz obraz kim chciałbyś być. Z jednego i z drugiego wychodzi gówniany zlepek a ty pozostajesz nikim ani w tym wątku wierzącym (nie widzi Boga w odległości lat świetlnych), ani w żadnym innym na tym forum nie jesteś wiarygodny. Razem z seneką zasraliście ten dobry wątek polityką i jeszcze udajesz, że wszyscy o pedofilii

    bono napisał/a:

    Wszyscy o pedofilii, a prezesunio (...) Uroczy człowiek, takie ludzkie serce.

    jacy wszyscy? Nie mogliście się nawet tu powstrzymać od tych wstawek? Tak jak napisałem jesteście zainteresowani tylko skutkami własnej dezinformacji oraz nakręcaniu sprężyny dziadostwa. Żadnemu z was nie zależy nad naprawą, ukróceniu, polepszeniu najważniejsze to fakenewsy z otoczką bzdur, pozorów, wizualizacji siebie. Kim jesteście tak tutaj trolując?
    https://fakty.interia.pl/prasa/news-rz-uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-tro,nId,2991568

    Seneka przypominam, że Twoi kolesie nie chcieli nic zrobić z pedofilami czyli dałeś i ty na to przyzwolenie, możesz mi powiedzieć gdzie byłeś wtedy, dlaczego nie krzyczałeś, nie pajacowałeś wtedy i co ty tu robisz w tym wątku poza rozlewaniem jadu. Ty idź ty skoro tak mocno pyskujesz i transparentów się domagasz, idź ty w niedziele pod swój kościół w Pcimiu z transparentem. Nie masz już na tyle twardych jajec? Tutaj się uzewnętrzniasz na twardziela? Idźcie z Bonem bo Wam zależy aby cały KK rozpieprzyć jak w Irlandii, dlaczego nie zacząć od....Pcimia? To jak będzie kozaki w gębie i na forum?
    https://wpolityce.pl/polityka/446249-rzad-przymyka-oczy-na-pedofilie-tak-glosowala-w-sejmie-po

    Możesz mi wyjaśnić - jak nie możesz to się dowiedz u swoich - dlaczego właśnie ci księża byli SBkami?
    https://wmeritum.pl/tylko-nie-mow-nikomu-sekielski-sb/280612

    Wstawki wprowadzone w celu rozsadzenia gównem od środka?

    2 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Iloma ty pilotami posługujesz się w domu, bo coś mi się wydaje , że jesteś uzależniony.

    Napisałem do KUL, czy żonatego i dzieciatego gościa przyjmą na wykładowcę dla alumnów, mam wiele propozycji programowych, czekam na odpowiedź.
    Na Uniwersytet Papieski w Krakowie nie piszę, bo to żaden prestiż,
    w TVP, zawsze jest z komentarzem jako autorytet ktoś z KUL, z Krakowa nigdy nikogo nie proszą, na takiej uczelni pracował nie będę. Nie będę uczył prowincjonalnych kleryków.

    3 1 Cytuj
  • 13oddział 15 maj 2019

    Może dzięki takim reportażom nie tylko dorwie się tych bydlaków ale i reszcie gangu się pokarze że krycie pedofili to także zbrodnia przeciwko społeczeństwu. A komentarze i odwracanie kota ogonem (hierarchów kościoła , polityków i reszty) są tak bezczelne i ohydne że aż się noż w kieszeni otwiera.

    4 Cytuj
  • 15 maj 2019
    bono napisał/a:

    Nie będę uczył prowincjonalnych kleryków.

    Ty chcesz kogoś uczyć? Oplułem monitor ze śmiechu....ścierasz.

    Malatesta13 napisał/a:

    A komentarze i odwracanie kota ogonem (hierarchów kościoła , polityków i reszty) są tak bezczelne i ohydne że aż się noż w kieszeni otwiera.

    O tym własnie mówiłem, sedno leży w tuszowaniu a nie wiem po co jeden czy drugi pozorant nie wytrzymał i w tym wątku i wmieszał politykę zatem dostał ripostę. Co ciekawe tak jak laicy najczęściej tutaj cytują biblię tak pozoranci wiary chcą rozpieprzać cały kościół. Niech się to skończy łapaniem, osądzaniem, dymisjami hierarchów byleby dążyć do wymycia brudu. Prawdopodobnie będzie trzeba jak zwykle zacząć od początku byleby nie pozorami tylko nie rozumiem tutaj tych ludzi którzy mają najmniej do udowodnienia co do wiary i najmniej wiary w sobie a najgłośniej krzyczą aby kamień na kamieniu nie pozostał z naszego społeczeństwa katolickiego. Bono w tych swoich wymiocinach...yyy...sorry .... wypocinach przechodzi już sam siebie, chyba myśli że grunt do zaorania znalazł - to się przeliczy, chwasty może wyrwać, nawet pomogę ale z orką musi się wstrzymać albo zacząć od siebie i tez pomogę, mogę mu nawet homonto założyć.

    14 Cytuj
  • 15 maj 2019

    "Homonto" to Tobie ktoś nałożył i tak sië szarpiesz, jak pies na uwięzi lub cielę na łańcuchu. Albo silnie pociągają za
    lejce, albo narwaniec z Ciebie. Nie gwałć polskiego języka. Co wolno Prezesowi, to nie przystoi Tobie.

    1 1 Cytuj
  • 15 maj 2019
    Seneka napisał/a:

    (...)sië(...)Nie gwałć polskiego języka.

    Język polski gwałcisz Ty - cyrylicą....do dzisiaj tego nie wyjaśniłeś dla kogo pracujesz? Możesz w końcu coś własnego? Widzę, że teraz ci się z homontem spodobało. Ty masz kiedyś coś własnego czy całe twoje życie to jest kopiuj i wklej?

    Ty a jak z ta legitymacją Solidarności? Oddałeś, zrezygnowałeś? Czy tylko pyszczyłeś?

    3 Cytuj
  • 13oddział 15 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Ty chcesz kogoś uczyć? Oplułem monitor ze śmiechu....ścierasz.

    O tym własnie mówiłem, sedno leży w tuszowaniu a nie wiem po co jeden czy drugi pozorant nie wytrzymał i w tym wątku i wmieszał politykę zatem dostał ripostę. Co ciekawe tak jak laicy najczęściej tutaj cytują biblię tak pozoranci wiary chcą rozpieprzać cały kościół. Niech się to skończy łapaniem, osądzaniem, dymisjami hierarchów byleby dążyć do wymycia brudu. Prawdopodobnie będzie trzeba jak zwykle zacząć od początku byleby nie pozorami tylko nie rozumiem tutaj tych ludzi którzy mają najmniej do udowodnienia co do wiary i najmniej wiary w sobie a najgłośniej krzyczą aby kamień na kamieniu nie pozostał z naszego społeczeństwa katolickiego. Bono w tych swoich wymiocinach...yyy...sorry .... wypocinach przechodzi już sam siebie, chyba myśli że grunt do zaorania znalazł - to się przeliczy, chwasty może wyrwać, nawet pomogę ale z orką musi się wstrzymać albo zacząć od siebie i tez pomogę, mogę mu nawet homonto założyć.

    Mnie nie interesuje kościół, meczet , cerkiew ani wiara bo to sprawa prywatna każdego z nas (ja jestem akuratnie ateistą). Jak wierzący katolicy chcą rozwalać swój kościół ich sprawa czy się licytować kto tam jest lepszym chrześcijaninem- ich sprawa. Ale jak słyszę o tuszowaniu tych gwałtów, bez karności sprawców a następnie słyszę ze hierarcha mówi że "nie ogląda byle czego", następny ze winne jest społeczeństwo i zgniły Zachód, potem SB, a tak w ogóle to więcej pedofili jest wśród murarzy, ślusarz i kto tam jeszcze wie gdzie no to sorry ale czy są to poważni ludzie czy biorą tylko resztę za bandę idiotów?

    5 Cytuj
  • 15 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Język polski gwałcisz Ty - cyrylicą....do dzisiaj tego nie wyjaśniłeś dla kogo pracujesz? Możesz w końcu coś własnego? Widzę, że teraz ci się z homontem spodobało. Ty masz kiedyś coś własnego czy całe twoje życie to jest kopiuj i wklej?

    Ty a jak z ta legitymacją Solidarności? Oddałeś, zrezygnowałeś? Czy tylko pyszczyłeś?

    Rozczarowujesz coraz bardziej. Masz takie schematyczne treści o pilocie i bateriach, o cyrylicy ( a jakby pisał na klawiaturze niemieckiej to byłby faszystą?) takie tępe teksty, nawracające w kółko do tego samego, jak kiedyś milicjanci, to do solidarności nawracasz zataczając koło i o legitymacje pytasz.
    Może zadaj sobie pytanie - nie wiem, piłem nie piłem?
    Zaczyna z Ciebie wychodzić taki przytępawy ideolog, ni to kiedysiejszy -"wicie rozumicie", ni to- inteligent rolniczy z KIK.

    2 1 Cytuj
  • 15 maj 2019
    Malatesta13 napisał/a:

    Mnie nie interesuje kościół, meczet , cerkiew ani wiara bo to sprawa prywatna każdego z nas (ja jestem akuratnie ateistą). Jak wierzący katolicy chcą rozwalać swój kościół ich sprawa czy się licytować kto tam jest lepszym chrześcijaninem- ich sprawa. Ale jak słyszę o tuszowaniu tych gwałtów, bez karności sprawców a następnie słyszę ze hierarcha mówi że "nie ogląda byle czego", następny ze winne jest społeczeństwo i zgniły Zachód, potem SB, a tak w ogóle to więcej pedofili jest wśród murarzy, ślusarz i kto tam jeszcze wie gdzie no to sorry ale czy są to poważni ludzie czy biorą tylko resztę za bandę idiotów?

    dobre podsumowanie, każdy znajdzie coś dla siebie
    https://fakty.interia.pl/opinie/jasinski/news-ukryta-kamera-sekielskiego,nId,2991930

    bono napisał/a:

    Rozczarowujesz coraz bardziej.

    A jednak to te zachowania kopiujesz, naśladujesz, identyfikujesz się z nimi, wzorujesz się na otoczeniu, dążysz do nich nazywając siebie raz wierzącym, raz obojętnym, raz chcesz rozpieprzać kościół (nie wiedzieć czemu). Kreujesz się bo chciałbyś być prawdziwy, wiarygodny. Niestety tyle razy zostałeś złapany na kłamstwie i podróbce, że niestety ja ci nie wierzę. Jesteś niewiarygodny. Nie ma tematu na tym forum w którym nie podsycasz złych emocji zawsze mieszając w to politykę, Żydów, Amerykanów, rządzących, ekonomię, większość opisujesz w relacjach chrześcijańskich czasem wklepując cytat z biblii twierdząc zarazem, że nie wierzysz bo nie widzisz z odległości lat świetlnych, nie wiesz po co chodzisz do kościoła ale musisz ze względu na sąsiadów, rodzinę, kulturę (durniejszego tłumaczenia nie słyszałem). Sporo zdań stworzyłeś które sobie zaprzeczają jak to, że katolicy zmuszają Cię do tego jak ty masz żyć. Czym więc to jest jak nie dezinformacją i wprowadzaniem zamętu w jednym celu : trolowania
    https://fakty.interia.pl/prasa/news-rz-uwaga-na-niezalezny-dziennik-polityczny-rosja-atakuje-tro,nId,2991568

    Mocno Ci zależy nie na złapaniu padofilii ale na rozwaleniu społeczeństwa kościoła, który jak wynika z Twoich wypowiedzi (można zacytować) mocno ci przeszkadza w funkcjonowaniu. Nic z tego Ci nie wyjdzie. Przynajmniej tutaj lokalnie.

    "Dla wściekłych, którzy są każdego dnia hodowani przez rozmaite wypowiedzi i zachowania obozu PO, istotny jest antypisizm. To są ludzie, którzy deklarują areligijność, ale nie widzą, że zostali zainfekowani religią antypisizmu"

    2 Cytuj
  • 15 maj 2019
    bono napisał/a:

    Zaczyna z Ciebie wychodzić taki przytępawy ideolog, ni to kiedysiejszy -"wicie rozumicie", ni to- inteligent rolniczy z KIK.

    Popatrz jak ten artykuł doskonale wpisuje się w twoją i seneki działalność na tym forum
    https://wpolityce.pl/polityka/284146-sklocanie-spoleczenstwa-jest-forma-walki-z-polakami-ktos-nas-z-premedytacja-oslabia-i-czas-znalezc-na-to-antidotum

    gdyby porównać wasze wypowiedzi to idealnie są zgodne w retorce opisanej, przekrwione oczy, chaos wypowiedzi, sprzeczności, niestabilność, podżeganie.
    Podobnie zareagowaliście na art przedstawiający finansowanie KODu przez Sorosa to był ten art.
    https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-ludzie-sorosa-stworzyli-pierwszy-kod-2016-01

    Zazwyczaj wyciągacie te tematy na wierzch a wtedy ten nie wygodny wam schowaliście szybko.
    Ale spoko jest :
    http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/5444,sympatycy-ruchu-spolecznego-kod-myslenice,7.html

    Ogólnie Bono w każdym z wątków KODu, podobnie Seneka wtedy WKibic (dlatego "konto usunięte" bo się wybielił po udowodnieniu niewiarygodności udając, że jako Seneka to nie on).

    Obecnie znów uruchomieni przed wyborami. Znów każde z forów i wypowiedzi jest dezinformacją aby skłócić dwa obozy a teraz dołączyć trzeci społeczeństwo zrzeszone w kościele, bo i tam wspólnie wspólnie stali i jedni i drudzy. Ale okazało się to za mało, wpadli tu i pojechali politycznie w wątku o kościele. Zostawili wątek podjudzając i ....niech się dzieje. Nic z tego. nie w tym przypadku.

    2 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Nie idź spać, poszukaj jeszcze coś, bo sie wyspałem a książkę już skończyłem, Poczytam twoje teksty, tylko się postaraj nie byle co!

    1 Cytuj
  • 15 maj 2019

    Z braku czasu nie czytałam niewątpliwie ciekawych wcześniejszych wpisów. Jest czas pierwszych komunii. Ubolewam nad tymi http://miasto-info.pl/myslenice/13094,andrzej-duda-dziekuje-wam-mysleniczanie-ze-tacy-jestescie-niezlomni-i-odwazni-w-polskich-sprawach.htmldziećmi : niektóre na lekcjach są straszone demonami, piekłem,

    Cytuj
  • 15 maj 2019
    bono napisał/a:

    Nie idź spać, poszukaj jeszcze coś, bo sie wyspałem a książkę już skończyłem, Poczytam twoje teksty, tylko się postaraj nie byle co!

    twoja klasyka, pokazanie twojej twarzy ZAWSZE skutkuje ironią z głupim później pytaniem "no coś ty ironii nie wyczuwasz" ewentualnie przechodzisz w opcję numer dwa czyli żarcik :-))) to tez w innych wątkach sprawdzone. Mylę się? Sprawdź. Jak twoj moderator (kiedyś mówiono oficer prowadzący) idzie spać odpowiadasz mało kwieciście :-)

    2 Cytuj
  • 16 maj 2019
    Malatesta13 napisał/a:

    Mnie nie interesuje kościół, meczet , cerkiew ani wiara bo to sprawa prywatna każdego z nas (ja jestem akuratnie ateistą). Jak wierzący katolicy chcą rozwalać swój kościół ich sprawa czy się licytować kto tam jest lepszym chrześcijaninem- ich sprawa. Ale jak słyszę o tuszowaniu tych gwałtów, bez karności sprawców a następnie słyszę ze hierarcha mówi że "nie ogląda byle czego", następny ze winne jest społeczeństwo i zgniły Zachód, potem SB, a tak w ogóle to więcej pedofili jest wśród murarzy, ślusarz i kto tam jeszcze wie gdzie no to sorry ale czy są to poważni ludzie czy biorą tylko resztę za bandę idiotów?

    Wiara jest rzeczą prywatną. reformowanie tego czy innego kościoła też sprawą wierzących. Sojusz tronu i ołtarza zaś uderza we wszystkich obywateli. Dla nikogo nie może to być obojętne. Państwo ma służyć wszystkim obywatelom, wierzącym i niewierzącym. To się u nas zaczęło mieszać. Jako katolik o tym piszę w trosce o dobro wspólne. Skoro księża wyganiają ludzi z kościoła, agitując za PiS, to sprawa katolików. To ambony dzielą i PiS dzieli katolików. Pedofilii nie da się rozpatrywać bez tego tła.

    2 Cytuj
  • 16 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    twoja klasyka, pokazanie twojej twarzy ZAWSZE skutkuje ironią z głupim później pytaniem "no coś ty ironii nie wyczuwasz" ewentualnie przechodzisz w opcję numer dwa czyli żarcik :-))) to tez w innych wątkach sprawdzone. Mylę się? Sprawdź. Jak twoj moderator (kiedyś mówiono oficer prowadzący) idzie spać odpowiadasz mało kwieciście :-)

    Dyskusje prowadzę na takim poziomie i w takiej formie, na którą zasługuje rozmówca.
    Poważna dyskusja z ludźmi zaprogramowanymi na jeden kierunek jest bezprzedmiotowa.

    2 1 Cytuj
  • 16 maj 2019
    bono napisał/a:

    Dyskusje prowadzę na takim poziomie i w takiej formie, na którą zasługuje rozmówca.
    Poważna dyskusja z ludźmi zaprogramowanymi na jeden kierunek jest bezprzedmiotowa.

    Oczywiście rozumiem, że w tym ważnym temacie wrzucenie nagle polityki i politycznego pyszczenia z elementami "prezesuńcia" w programie pytanie na śniadanie jest na odpowiednim (twoim) poziomie, wykrwawianie się Seneki i twoje politycznie tutaj na to właśnie zasługuje rozmówca w tym temacie czy tak? A poziom różnych wypowiedzi i rozdwojona świadomość to tez twój normalny poziom?

    bono napisał/a:

    Jeżeli coś postrzegamy inaczej niż inni, to jest normalne.

    bono napisał/a:
    Wydaje się że zasada normalności polega na zachowaniach większości

    Rozjechaliście ten temat z seneką i rozmieniliście na drobne. To wasza zasługa bo i taki mieliście cel, właśnie po to tu jesteście
    https://wpolityce.pl/polityka/284146-sklocanie-spoleczenstwa-jest-forma-walki-z-polakami-ktos-nas-z-premedytacja-oslabia-i-czas-znalezc-na-to-antidotum

    polecam wpis wyżej więc Seneka daruj sobie wstawki o wyganianiu z kościoła -chyba (u)Ciebie w Pcimiu- klepiecie tu aby zaorać i posiać dziadostwo, na to zgody nie ma a co do wyganiania z kościoła to słysząc takie teksty osobiście bym Cię z niego wyp.....rosił ;-)

    3 Cytuj
  • 16 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Oczywiście rozumiem, że w tym ważnym temacie wrzucenie nagle polityki i politycznego pyszczenia z elementami "prezesuńcia" w programie pytanie na śniadanie jest na odpowiednim (twoim) poziomie, wykrwawianie się Seneki i twoje politycznie tutaj na to właśnie zasługuje rozmówca w tym temacie czy tak? A poziom różnych wypowiedzi i rozdwojona świadomość to tez twój normalny poziom?

    Rozjechaliście ten temat z seneką i rozmieniliście na drobne. To wasza zasługa bo i taki mieliście cel, właśnie po to tu jesteście
    https://wpolityce.pl/polityka/284146-sklocanie-spoleczenstwa-jest-forma-walki-z-polakami-ktos-nas-z-premedytacja-oslabia-i-czas-znalezc-na-to-antidotum

    polecam wpis wyżej więc Seneka daruj sobie wstawki o wyganianiu z kościoła -chyba (u)Ciebie w Pcimiu- klepiecie tu aby zaorać i posiać dziadostwo, na to zgody nie ma a co do wyganiania z kościoła to słysząc takie teksty osobiście bym Cię z niego wyp.....rosił ;-)

    Pisz więcej. Czym więcej Twojego słowotoku, tym bardziej przekonuję się , że mam rację. Bono nie traktuje Cię poważnie [ słusznie ], ironizuje, a Ty się pienisz. Ciągle odbijasz się od sufitu i stąd powtarzasz jak papuga te same frazesy. Brak argumentów zastępujesz wyganianiem a to z forum, a to z kościoła, a to z Polski. Unicestwić przeciwnika. Ach ten sufit. Ciut za nisko. Staraj się bardziej. Może uda Ci się łeb rozwalić i nastąpi otrzeźwienie.

    4 Cytuj

Odpowiedz