Forum » Społeczeństwo

Vivaldi & bono

  • 31 maj 2019

    Chciałem Wam podziękować za skuteczne "rozwalenie" wszystkich dyskusji, we wszystkich wątkach na Forum.
    Dzięki Wam nikt już tu nie pisze, bo w każdy temat wciskacie Wasze idiotyczne komentarze.
    Myślę, że już niedługo dzięki Wam to Forum "umrze", bo nikt już tu nie chce pisać. Szkoda, że nie pamiętacie starego forum, gdzie były dyskusje nieraz do bladego świtu, ale w większości były to dyskusje merytoryczne.

    13 5 Cytuj
  • mirek@ 31 maj 2019
    taki_gość napisał/a:

    Chciałem Wam podziękować za skuteczne "rozwalenie" wszystkich dyskusji, we wszystkich wątkach na Forum.
    Dzięki Wam nikt już tu nie pisze, bo w każdy temat wciskacie Wasze idiotyczne komentarze.
    Myślę, że już niedługo dzięki Wam to Forum "umrze", bo nikt już tu nie chce pisać. Szkoda, że nie pamiętacie starego forum, gdzie były dyskusje nieraz do bladego świtu, ale w większości były to dyskusje merytoryczne.

    wydaje mi sie ze przesadzasz. mi wcale nie przeszla ochota na pisanie na tym forum, poza tym jesli sobie nie radzisz z oponentami w dyskusji nie musisz od razu genaralizowac. temat uwazam za niepotrzebny

    4 4 Cytuj
  • 31 maj 2019
    taki_gość napisał/a:

    Chciałem Wam podziękować

    Bardzo proszę i nie ma za co......generalnie oddychaj :-)

    Bono jesteś tu? Mamy własnie koalicję dwóch skrajnych : da się ? Da się ! A dodatkowo doczekaliśmy się tematu :-)))

    2 7 Cytuj
  • 31 maj 2019
    mirekm napisał/a:

    wydaje mi sie ze przesadzasz. mi wcale nie przeszla ochota na pisanie na tym forum, poza tym jesli sobie nie radzisz z oponentami w dyskusji nie musisz od razu genaralizowac. temat uwazam za niepotrzebny

    Tu nie chodzi o radzenie sobie (patrz: Błażej Kazimierz), tu chodzi o Ich pisaninę w każdym wątku i na każdy temat, rzadko sensownie. Po prostu zabonili i zavivaldzili całe forum

    Vivaldi napisał/a:

    generalnie oddychaj :-)

    W przeciwieństwie do Ciebie forum nie jest całym moim światem, mam jeszcze inne zainteresowania. A póki zdrowie pozwala oddycham pełną piersią.

    8 1 Cytuj

Odpowiedz